PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] Rajd Krakowski



BRS
16-07-2010, 02:33
wiem ze czasu malo ale...moze ma ktos ochote cos pstryknac
liste uczestnikow zamykamy 16.07 o 18:00 by byla jasnosc
kto co i jak (a nie ze pozniej, ja nic niezrobilem, mnie sie
niechcialo itp itd etc blabla )

proponuje tym razem sety po 3 zdjecia (wylacznie z trasy)
czas na wyslanie zdjec - do poniedzialku do 12:00
zdjecia nie musza byc niepublikowane...


1/ brs
2/ ...

kuzi4
16-07-2010, 16:46
wiem ze czasu malo ale...moze ma ktos ochote cos pstryknac
liste uczestnikow zamykamy 16.07 o 18:00 by byla jasnosc
kto co i jak (a nie ze pozniej, ja nic niezrobilem, mnie sie
niechcialo itp itd etc blabla )

proponuje tym razem sety po 3 zdjecia (wylacznie z trasy)
czas na wyslanie zdjec - do poniedzialku do 12:00
zdjecia nie musza byc niepublikowane...


1/ brs
2/ ...

1/ brs
2/ kuzi4
3/ ...

kuzi4
17-07-2010, 22:19
No to mamy klasycznego Battla. A sam rajd... cóż katastrofa organizacyjna na całej linii. Tak kiepskiego rajdu i tak słabego materiału dawno nie było.

BRS
18-07-2010, 10:23
oj tak, juz memorial byl bardziej profi...i efektowniejszy

MacGyver
18-07-2010, 17:12
Czyli nie mam co żałować, że go sobie odpuściłem :-)

kuzi4
18-07-2010, 17:27
Zdecydowanie nie!!! Totalna klapa. Nawet nie chce mi się opisywać dramatycznie niskiego poziomu tego rajdu. Szkoda mi tylko zawodników, którzy zapłacili wpisowe - wcale nie małe. O ignorancji organizatorów w stosunku do kibiców i dziennikarzy nie wspomnę... Katastrofa.

BRS
18-07-2010, 18:33
dodam tylko ze na 1 harbutowicach (os3), karetke wpuszczono pod prad odcinka
ale zeby tego bylo malo to jeszcze nikt niepoinformowal startu o tym...
karetka wjezdzala gdy przechodzilem kolo mety wiec zapytalem pana stojacego
obok stoliku i wynikow to dopiero wyciagnal telefon i dzwonil...jaja poprostu:/
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
stolika*

kuzi4
18-07-2010, 20:13
Liczę na to, że PZMot zabroni nieodwołalnie automobilklubowi krakowskiemu organizacji jakichkolwiek imprez z KJSami włącznie. Karetka pod prąd, Kamilowi Butrukowi wyjechało cywilne auto na OS, zabezpieczenie nie istnieje (na trudnym prawym 90, gdzie pierwsza pętla przyniosła kilka dzwonów - w tym rolkę) nie było nikogo z zabezpieczenia czy policji, a 100 metrów wyżej na SOS było ich ze sześciu...

A dziennikarze i fotoreporterzy to szkodniki, które trzeba unieszkodliwić. Na prologu były podobno wyznaczone dwie strefy dla foto... Kadr z jednej z nich wyglądał tak:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img819.imageshack.us/i/4p7e6581.jpg/)

Zdjęcia już poszły.

kuzi4
19-07-2010, 16:18
BRS, wysłałeś fotki?

MacGyver
19-07-2010, 22:42
Foty są, zaraz wam wystawię battla...

:arrow: http://www.canon-board.info/showthread.php?t=66079

michallubon
20-07-2010, 00:15
Dobrze, że się nie pchałem na ten rajd. Z tego co słyszę to masakra jakaś!
Ponieważ zamieszczone sety prezentują zgoła odmienny "styl", to nasuwa mi się pytanie czy obaj uczestnicy battla mieli przepustki foto?

micles
20-07-2010, 00:55
Trzecie zdjęcie z pierwszego seta bardzo mocno zadziałało.

Na dwóch pierwszych zdjęciach zestawu drugiego znajdują się niepotrzebne przeszkadzajki w tle. Trzecie już w miarę, ale też szału nie robi.

kuzi4
20-07-2010, 10:00
Uwierz mi, że akredytacja na tym rajdzie była zbędna. Nawet lepiej było jej nie mieć (np. na prologu)...

esel
20-07-2010, 10:12
Jako, że mieszkam blisko wybrałem się na ten rajd z nadzieją na fajne zdjęcia. Niestety tak jak piszecie organizacyjnie ten rajd to katastrofa. Opóźnienia od samego początku, trudności z zabezpieczeniem trasy itd... Poziom tak niski, że po przejeździe kilku samochodów schowałem aparat do plecaka. Niejeden ziomek w BMW mógłby pokazać Panom Rajdowcom jak się jeździ...

MacGyver
20-07-2010, 12:38
Trzecie zdjęcie z pierwszego seta bardzo mocno zadziałało.
Na dwóch pierwszych zdjęciach zestawu drugiego znajdują się niepotrzebne przeszkadzajki w tle. Trzecie już w miarę, ale też szału nie robi.
Jak zwykle pojawił się micles i powiedział co wiedział :confused:

1. Te "przeszkadzajki" tworzą klimat rajdu. A że taśma, wiadomo nikt jej mieć w kadrze nie chce ale jak byś trochę pojeździł na rajdy to byś wiedział że ciekawe miejsca są zazwyczaj bardzo mocno otaśmowane.
2. Też uważam że zdjęcia z zestawu 1 są dużo lepsze ale tła są akurat ciekawsze w drugim, choćby dlatego że pokazują że wokół trasy coś się działo.

micles
20-07-2010, 12:55
Powiedział co widział.

Chętnie zabiorę się na jakiś rajd z kimś z Poznania bądź Bydgoszczy i spróbuję swoich sił.

MacGyver
20-07-2010, 14:29
Chętnie zabiorę się na jakiś rajd z kimś....
Korzystając z wybranych przez niego miejsc ? To jest właśnie najtrudniejsze w tej całej zabawie, żeby znaleźć sobie dobrą miejscówkę, do której w dodatku da się jakoś dotrzeć, nie robiąc przy tym 7 km na piechotę przez las :-)

....z Poznania bądź Bydgoszczy i spróbuję swoich sił.
To niestety rajdowe pustynie (nie licząc rajdów terenowych, bo to inna bajka i imprez amatorskich)
Niemniej, gdybyś chciał się pobawić to niedaleko od Bydgoszczy masz Rallyland (http://www.rallyland.pl/)

micles
20-07-2010, 17:11
No nie chodzi mi o łażenie za kimś, tylko o podwózkę z Poznania/Bydgoszczy. Na miejscu połaziłbym sobie sam, nawet 7km jakby trzeba było. Liczyłem/liczę na to, że jest jakiś pasjonat co jeździ po wszystkich rajdach w PL.

No właśnie niedawno się o nim dowiedziałem, a dokładniej w darmowej poznańskiej gazecie był artykuł o DriftCupie przy lotnisku w Debrznie. Na początku myślałem, że to pod Poznaniem, bo w końcu artykuł o dość niszowym sporcie, więc po co pisaliby o jakiś odległych turniejach, ale jednak okazało się że to Przy Koronowie no i jednak nie pojechałem, bo było już za późno.

Zawsze jest jeszcze tor Poznań, na który też planuję się wybrać kiedyś. No ale tam pewnie pleneru nie ma, tylko sam asfalt.

kuzi4
20-07-2010, 17:56
Ja zaliczam od kilku lat wszystkie polskie - i nie tylko polskie rajdy. Ale do Poznania mam tak samo daleko jak do Bydgoszczy. Jest pewne rozwiązanie. Mianowicie 6,7,8 sierpień jest Rajd Rzeszowski. Jeżeli jesteś w stanie dotrzeć np. pociągiem do Katowic lub Krakowa to bez problemu mogę Cie zabrać na Rzeszów - łącznie z załatwieniem taniego noclegu.

micles
20-07-2010, 18:03
Ślub w sobotę...

kuzi4
20-07-2010, 18:24
Eeeee... No co Ty? Żenisz się? ;)

micles
20-07-2010, 18:29
Eeeee... No co Ty? Myślisz, że jestem w stanie znaleźć kogoś, kto by ze mną wytrzymał? :wink:

kuzi4
20-07-2010, 18:54
Nie, no ja nie wiem. Ja tam wolę kobiety. Pewnie by się jakaś znalazła, tylko pytanie czy Ty byś z taką wytrzymał? :)

MacGyver
20-07-2010, 18:59
Zawsze jest jeszcze tor Poznań, na który też planuję się wybrać kiedyś. No ale tam pewnie pleneru nie ma, tylko sam asfalt.
Wyścigi to zupełnie inna bajka. No i tła całkiem ciekawe: trybuny, ludzie, kolorowe banery :-)

kamilalto
21-07-2010, 17:16
Wyścigi to zupełnie inna bajka. No i tła całkiem ciekawe: trybuny, ludzie, kolorowe banery :-)

w poznaniu nie ma "ciekawych teł"- trybuny z widzami,banery - to info dla kolegów zainteresowanych zdjęciami akredytacje 2 dla jednej agencji ale są też inne sposoby wejścia w ciekawe miejsca...bo najpierw idziesz po akredytacje do biura a potem biegiem na "ciekawe" miejsca a na trybuny od tyłu

BRS
21-07-2010, 18:16
w poznaniu nie ma "ciekawych teł"- trybuny z widzami,banery - to info dla kolegów zainteresowanych zdjęciami akredytacje 2 dla jednej agencji ale są też inne sposoby wejścia w ciekawe miejsca...bo najpierw idziesz po akredytacje do biura a potem biegiem na "ciekawe" miejsca a na trybuny od tyłu
kocham takie info:P

ja osobiscie zdecydowanie wole motocross od toru...
tym bardziej ze teraz co 2 nazywa sie drifterem bo ma
rozpadajace sie e30 i czasem wyjdzie z zakretu poslizgiem
(zazwyczaj niekontrolowanym:P)

co do tla w rajdach - ja np nigdy nie pcham sie w miejsca
ktore organizator przestawia (lub fotografowie uwazaja)
za efektowne z 2 powodow.......... 1) to ze potem ogladasz kilka
galerii z rajdu i widzisz wkolko podobne kadry, raz lepiej pstrykniete,
raz gorzej i choc bedzie to mega efektowne jako pojedyncze foto to po
ogladnieciu 10 podobnych galerii powiesz "nuda"
drugi powod to uzaleznienie od strefy serwisowej, wiec mozna wyskoczyc
na odcinki tylko na chwile, miejsce musi byc dostepne (by dalo sie dojecha
i szybko wrocic) ale zawsze mozna jakis ladny winkiel sobie znalezc:)

MacGyver
28-07-2010, 21:58
Zwycięzcą został kuzi4. Gratulacje!
Zapraszam do obejrzenia całych galerii z Rajdu Krakowskiego, które przygotowali uczestnicy tego battle.
http://rallynews.pl/lang.en/no/galeria/753
http://rallynews.pl/lang.en/no/galeria/748

BRS
31-07-2010, 21:18
ja zwyciestwa gratulowalem kuziemu gdy tylko zobaczylem jego foto hehe
zasluzone zwyciestwo:)

mam pomysl na kolejnego battla...:D
galeria vs galeria:P heheh