PDA

Zobacz pełną wersję : AGITO.pl



student_22
08-11-2005, 22:11
Kupował ktoś w tym sklepie ? Jest pewny ? A może jakieś złe opinie ?
Nie jestem leniwy szukałem w wyszukiwarce tematów zaznaczam z góry dla maruderów.......

raster
08-11-2005, 22:51
kupowałem u nich 2 aparaty, kartę pamięci i notebooka - bez zastrzeżeń - wszystko za wyjątkiem karty odbierałem osobiście.

Vitez
09-11-2005, 01:31
Nie jestem leniwy szukałem w wyszukiwarce tematów zaznaczam z góry dla maruderów.......

A w googlach i np na grupach dyskusyjnych? :twisted:

Diodak
11-11-2005, 15:32
Kupiłem w agito.pl sporo różnego sprzętu (kamera, monitor, podzespoły do kompa). Sklep jest solidny, nigdy nie miałem problemów. Paczki dobrze zabezpieczają, a jak się wyrobisz z zamówieniem przed odprawą to kurier dowiezie Ci ją już następnego dnia i to za całe 15zł niezależnie od rozmiarów ;).

Mr_Black
13-11-2005, 00:23
KUpowałem parę sprzętów do komputera, ze wszystkiego trafił mi się pechowy dysk twardy. Padał na amen dwa razy (dane poszły ...) Za pierwszym razem dostałem nówkę, za drugim sprzęt naprawiany w autoryzowanym serwisie seagate. Szybko i sprawnie, bez problemów z dochodzeniem swojego jak narazie, bo padł mi po raz trzeci i zobaczymy jak pójdzie tym razem... Jeśli to tylko mój pech, to sklep polecam.

swaligora
08-06-2006, 16:51
W sumie są ok, mają bardzo przystępne ceny. Ostatni kupowałem u nich lampę błyskową (cena niższa o jakieś ~70 zł niż a allegro w okresie zakupu), bardzo zadowolony jestem.Jedynym minusem było to, że na lampę czekałem 3 tygodnie :( - ale w mailu uprzedzono mnie o kłopotach z dostawami itd. także są w miarę rozgrzeszeni :-)

mcgregor99
08-06-2006, 17:08
Tu http://www.pinia.pl/?shop_id=5 masz charakterystykę sklepu i troszkę opinii o nim....

Kubak82
08-06-2006, 21:52
czesto w nim kupuje i kazda z tranzakcji byla w 100% OK.. moge z czystym sumieniem POLECIC :-D

agnelita
09-06-2006, 18:35
Kupawalam tam aparat. Wszystko bez problemow :) Kurier przyniosl go do domu.

rudymielec
19-06-2008, 15:53
Co myslicie o zakupie lustrzanki przez internet np. z Agito.pl ? wychodzi około 300pln mniej niz w sklepie w moim miescie. Moze lepiej ja przetestowac przed zakupem ? kupował tak ktoś ?

GoRo3
19-06-2008, 16:00
Witaj!

Ja swojego EOS'a 400D kupilem na allegro za 1650zł z czego miałem 200zł Cash Back, więc jak najbardziej polecam zakupy przez internet. Pozatym staram się większość rzeczy w taki sposób kupować bo poprostu w 99% przypadków jest taniej. Jeśli chodzi o próby to możez zwrócić towar po 10 dniach od daty otrzymania paczki bez podania przyczyny, rzecz jasna musi być nie używany. Osobiście polecał bym umówić się z kolegą który ma taki sam aparat i zobaczyć jak się pstryka.

POZDRAWIAM.

Yenox
19-06-2008, 16:01
Ja swojego 400d kupowałem właśnie z Agito.pl
Wszystko bez problemów, szybka wysyłka, z cashbackiem problemów nie było.

_-kuba-_
23-06-2008, 17:44
Pozostaje mi także wystawić pozytywna opinie o tym sklepie polecam w 100%, zawsze pewnie i na czas.

dr11
23-06-2008, 17:49
Mialem jeden zgrzyt z Agito, gdy sie okazalo, ze zamowiona przeze mnie karta graficzna jest niedostepna. Po prostu nie bylo jej w magazynie podczas gdy na stronie widniala jako dostepna (chyba zapomniano o aktualizacji). Czekalem wtedy ok 3 tyg na przesylke. Warto wiec najpierw zadzwonic, upewnic sie o stanie magazynowym. Ale poza tym zawsze bylo ok. S1 IS, laptok, Lowepro... To wszystko szybko i bez problemow.

rob76
23-06-2008, 18:00
bardzo wielu moich znajomych tam kupowało i zawsze wszystko było ok. Teraz stoję przed zakupem większej ilości kart pamięci i paru innych drobiazgów więc wybrałem ten sklep. Zresztą porównajcie sobie ceny SanDisk CF z alledrogo z nimi...

crazy
23-06-2008, 18:15
Mój ulubiony sklep, wszystko szybko i precyzyjnie, zero problemu podczas reklamowania towaru ani pomocy w dokonaniu zakupu.

Dysk który mi padł(straciłem dane) po 7 dniach od wysyłki dostałem od nich nowy, naprawdę porządna firma i smiało wszystkim polecam :)

johan
23-06-2008, 18:23
Kupowałem u nich sporo sprzętu (nie foto) i mogę polecić sklep.
Sprzęt foto można kupić sporo taniej gdzie indziej, np. u tipów z tego forum;-)
pzdr

sepq
23-06-2008, 18:43
Właśnie dziś odebrałem od nich kartę pamięci i tu lekkie zaskoczenie. W kopercie formatu A4 (na oko), towar zapakowany był jedynie w to plastikowe etui, które zawsze jest dołączane do kart. Żadnego opakowania zewnętrznego, choć producent (Pretec) wydaje się solidny. I teraz nie wiem czy te karty po prostu teraz tak pakują, czy może ktoś w sklepie sprawdzał przed wysłaniem, czy może chcieli obniżyć wagę paczki... A może nie doczytałem, że kupuję używaną kartę ;) Mam mieszane uczucia.

KMV10
23-06-2008, 22:28
Z szybkością agito.pl bywa różnie. Zamówiona plazma i zapłacona przelewem z Jagielońskiej na Gocław (10 km?) szła ponad tydzień (przed strajkiem poczty) - rekord to to nie jest ;)

Zielony
23-06-2008, 22:37
Dysk który mi padł(straciłem dane) po 7 dniach od wysyłki dostałem od nich nowy, naprawdę porządna firma i smiało wszystkim polecam :)

Można wiedzieć jaki dysk? Seagate?

djcargo
23-06-2008, 22:43
Z szybkością agito.pl bywa różnie. Zamówiona plazma i zapłacona przelewem z Jagielońskiej na Gocław (10 km?) szła ponad tydzień (przed strajkiem poczty) - rekord to to nie jest ;)

Od kiedy to agito samo wozi paczki? :mrgreen:
Oj, uwielbiam takich klientów - ja jako sprzedający zwykle wysyłam paczki od ręki, a jak poczta nawala to pretensje są do kogo? Oczywiście, że do mnie :mrgreen:

Kupiłem u nich moją czterdziestkę, wcześniej kompakcika, torbę i zawsze było bezproblemowo - polecam, zwłaszcza, że ceny mają dobre

ukasbadu
23-06-2008, 23:23
Ja kupowałem u nich co prawda tv, ale jestem bardzo zadowolony z zakupów. Przystępna cena, kurier na drugi dzień, wszystko dobrze zapakowane. Właściwie wzorowo.

Vitez
24-06-2008, 15:20
Z szybkością agito.pl bywa różnie. Zamówiona plazma i zapłacona przelewem z Jagielońskiej na Gocław (10 km?) szła ponad tydzień (przed strajkiem poczty) - rekord to to nie jest ;)

Plazma pocztą ? To się nazywa mieć cohones. Ja to bym taksówką nawet, albo ze znajomym podjechał.

Arturek
24-06-2008, 19:28
Kupiłem laptopa, aparat cyfrowy, baterie, futerał :)
wszystko szybko i sprawnie :) kurier też dzwonił przed przyjazdem czy ktoś w domu jest.

milinet
24-06-2008, 20:25
Kupowałem drukarkę, LCD, 420EX i plecak , zawsze było super :)

jetrotool78
24-06-2008, 21:43
za pierwszym raem tv lcd, następnym razem odkurzacz, wszystko ok i bardzo sprawnie, jeszcze do nich wrócę

espe
24-06-2008, 21:45
AGito wysyła z Chorzowa, nie z Jagiellońskiej.

KMV10
25-06-2008, 10:49
Plazma pocztą ? To się nazywa mieć cohones. Ja to bym taksówką nawet, albo ze znajomym podjechał.
No cóż - niektórzy uważają, że tak jest OK. Ja to bym nawet plazmy nie kupił...
Gwoli wyjaśnienia. To nie szło pocztą lecz kurierem, a wzmianka dot. poczty wiązała się z tym, że kurierzy nie byli wtedy szczególnie obciążeni, innymi niedoręczanymi przez pocztę w czasie nieodległego strajku przesyłkami.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Od kiedy to agito samo wozi paczki? :mrgreen:
Oj, uwielbiam takich klientów - ja jako sprzedający zwykle wysyłam paczki od ręki, a jak poczta nawala to pretensje są do kogo? Oczywiście, że do mnie :mrgreen:

Kupiłem u nich moją czterdziestkę, wcześniej kompakcika, torbę i zawsze było bezproblemowo - polecam, zwłaszcza, że ceny mają dobre
To w zasadzie nie mój problem, bo nie moja plazma, ale wiem, że zamawiający się trochę za długo naczekał (żalił mi się). Ja to w ogóle nie kupuję wysyłkowo, bo wolę sobie wszystko dokładnie obejrzeć i nie lubię różnych tam nieprzygotowanych pośredników (a to mu się adres pomylił, a to paluszek, a to główka) :mrgreen:

malinowski
25-06-2008, 11:51
Ja kupowałem 3 tyg temu 400d (kit) + cf SanDisk ExIII wszytko bez problemów dwa dni od złożenia zamówienia wysłali (to był czwartek) a UPS doręczył paczkę w poniedziałek. Wysyłałem za pobraniem

loco75@tlen.pl
25-06-2008, 13:27
Kupowałem u nich CF sandiska i ceny mieli najlepsze w necie, do tego dobry kontakt i szybka wysylka. Po 2 tyg po transakcji nawet pani do mnie zadzwonila z pytaniem czy wszystko dotarlo.