PDA

Zobacz pełną wersję : [krwisty] wlasne portfolio?



krwisty
08-11-2005, 11:57
Witajcie :)

Po dosc sporym czasie dorobilem sie wlasnego portfolio, dostepne jest ono pod adresem www.gorczakowski.net.
Bardzo prosze o komentarze i sugestie...

pozdrawiam

Błajo
08-11-2005, 16:30
Czyste przejzyste.... jest si.

tpop
08-11-2005, 16:43
Czyste przejzyste.... jest si.tylko szkoda ze po raz kolejny ktos uzyl tego beznadziejnego skryptu. Jak te zdjecia wygladają?! Tragicznie.

krwisty
08-11-2005, 16:52
skrypt, a wlasciwie fleszowa aplikacja sama przeskalowuje zdjecia do rozdzielczosci ekranu - by w 1024x768 wszystko ladnie wygladalo wystarczy wlaczyc przegladarke w tryb pelnoekranowy :)

vista1
08-11-2005, 20:04
No,no bardzo przyzwoite fotki, zwłaszcza B&W i perspektywa szerokiego kąta.... to lubię! Co do spojrzenia też OK. - oczywiscie jak dla mnie. Styl szerokiej perspektywy w reportażu połączonego z fotografią architektury i portretem jest według mnie trudny ale jak na mój gust "krwisty" pogodził to w bardzo przyzwoity sposób czego wynikiem są charakterystyczne ujęcia, ukazujace styl autora. Mimo tego że są to pierwsze fotki "krwistego" które widziałem wydaje mi się, że masz to "coś" co jest zauważalne bez podpisu fotki... To tyle tytułem merytorycznego aspektu pierwszego wrażenia po wejściu na stronę...
W kwestii technicznej..... u mnie wszystko GRA!!! Być może dlatego, że bazuję na standardowych rozwiązaniach informatycznych przy zachowaniu pewnych zasad w stosunku do swojego PC. A widzę że niektórzy z Braci Canonierów oprócz fotografii próbują jeszcze mixować swoje oprogramowanie w taki zposób, że wychodzi "g...o z twarogiem". Pozdrawiam.


P.S. nie jestem informatykiem.

krwisty
08-11-2005, 22:07
uau :) dzieki wielkie za taki konstruktywny komentarz... a tak aproposem, to w podpisie to Mamiyka C330 czy cos w ten desen?

MateuszZ.
08-11-2005, 22:52
skrypt, a wlasciwie fleszowa aplikacja sama przeskalowuje zdjecia do rozdzielczosci ekranu - by w 1024x768 wszystko ladnie wygladalo wystarczy wlaczyc przegladarke w tryb pelnoekranowy :)

Ale nie wszyscy mogą na to wpaść a foty zeskalowane faktycznie wyglądają fatalnie :roll: Nieda się jakoś wyłączyć skalowania zdjęć w przypadku mniejszej rozdzielczości ?
A może zrobisz stronę startową która będzie otwierała właściwą w trybie pełnoekranowym?

Ogólnie stronka i zdjęcia oczywiście grejt 8-)

krwisty
09-11-2005, 15:49
na wniosek przegladajacych zmienilem troszke nawigacje - galerie otwieraja sie w nowym okienku :)

pozdrawiam

ukasbadu
09-11-2005, 16:05
Podobają się :-). Gratulacje.