PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z biblioteką CS5



duzy_ed
08-07-2010, 11:56
Witam,
Mam taki problem, że w momencie zainstalowania CS5 pojawił mi się komunikat onOne Libary - przez co nie mogę kliknąć nawet w zakładkę filtry. Odinstalowałem program, powtarzam procedurę - znów to samo.
Przeinstalowałem wtyczki, mimo ze ich nie używam prawie ale podpiąłem pod CS5 tez nic nie dało. Wcześniej przy starcie CS5 wychodził mi brak jakiegoś pliku DLL ale za cholerę nie mogę do tego dojsć co to było. Nie wiem czy nie od PhotoTools2box - coś mi tak świta.
Gdzie może być problem ? jeśli jakieś pytania się pojawią postaram się odpowiedzieć w zwiazku z tematem.

z góry dzięki za pomoc.

Janusz Body
08-07-2010, 12:19
Witam,
Mam taki problem, że w momencie zainstalowania CS5 pojawił mi się komunikat onOne Libary - przez co nie mogę kliknąć nawet w zakładkę filtry. Odinstalowałem program, powtarzam procedurę - znów to samo...

System jaki? OSX, Win? 32? 64? :-)

Updatey dla onOne zainstalowałeś?

Tu zaglądałeś? ;-)

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=onone+Photoshop+cs5+problem&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=c91a0960f02c72bd

duzy_ed
08-07-2010, 14:14
Dzięki Januszu za odpowiedź.

Mój system to :
WIN 7 Ultimate 32 bit

Nie instalowałem, nic poza tym że to miałem na komputerze - a nie że nie czerpie z tego korzyści majątkowych, to mogę mieć chyba takie "na użytek własny'
Bardziej chodzi mi o usunięcie tego już z systemu całkowicie bo sobie nie radzę z tym. Nawet jak usunę - w jakiś tajemniczy sposób on dalej ma ten komunikat.
Zastanawiam się czy nie jest to tez wina poniekąd samego CS5, może być zawsze z błędem.
A jakieś łopatologiczne rozwiązanie do tego jest dostępne ?

Janusz Body
08-07-2010, 14:58
...
Zastanawiam się czy nie jest to tez wina poniekąd samego CS5, może być zawsze z błędem.
....

Nie CS5 a onOne - wypuścili patche pod CS5. Od lat polityką Adobe jest wypuszczanie CS5 "z błędem". Pierwszy upgrade go usuwa.