PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z RawShooter Essentials 2005



Maciej
06-11-2005, 19:20
Witam,
Dzisiaj podczas pracy z tym programem siadł mi prąd w domu. Komp się wyłączył.
Po uruchomieniu komputera za diabły nie mogę tego programu uruchomić.
Nie pomaga przeinstalowanie ani usuwanie i instalowanie ponowne.
Być może gdzieś i coś trzeba usunąć lub coś w ten deseń ale ja sobie poradzić nie mogę.
Taki wieczór z RAW-ami mi się szykował a tu kicha....!!!!

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ??!!

Pozdrawiam
Maciej

drrrl
06-11-2005, 20:14
Gdzieś widziałem opis podobnego problemu i oczywiście nie mogę znaleźć :)

Sprawdź, czy masz coś w C:\Documents and Settings\użytkownik\Dane aplikacji\Pixmantec

a jeszcze bardziej prawdopodobne C:\Program Files\Pixmantec\RawShooter essentials 2005 1.0\ImageCache

i jeżeli tak, to usuń - może tam Ci coś zostało.

Powodzenia, G.

Maciej
06-11-2005, 21:40
No kurde balans - nie działa.
Ani pierwszy sposób ani drugi ....

:cry: :cry:

drrrl
06-11-2005, 23:32
Zrób tak - chociaż to takie trochę na zasadzie "a może się uda" :-|.

- odinstaluj

- wykasuj z rejestru:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Pixmantec\RawShooter essentials 2005

- wykasuj katalogi:

C:\Documents and Settings\użytkownik\Dane aplikacji\Pixmantec
C:\Program Files\Pixmantec

- reboot

- okręć się trzy razy wokół osi, za każdym obrotem wołając "hello, Bill"

- zainstaluj jeszcze raz ostatnią wersję ściągnietą z ich strony

Powodzenia, G.

Vitez
07-11-2005, 04:04
A na przyszlosc - naucz sie korzystac z programu Norton Ghost :roll: .

Maciej
07-11-2005, 09:09
Nic nie pomogło - ale dzieki za rady.
Ponieważ wieczór z RAW-ami i tak się nie udał po wielu instalacjach i reinstalacjach wersji 2005 około 12 w nocy postanowiłem sobie ściągnąć wersje trial 2006. Chciałem sprawdzić jak wyglada no i czy sie uruchomi.
Jakiez było moje zdziwienie kiedy po instalkacji wersja 2006 uruchomoła sie bez problemu (swoja drogą bardzo mi sie spodobała) a i wersja 2005 TEŻ się bez problemu uruchomiła!!
Tych komputerów to bez flaszki nie rozbierzesz !!!

Pozdrowionka

esenpe
07-11-2005, 10:21
A na przyszlosc - naucz sie korzystac z programu Norton Ghost :roll: .

Nie przesadzaj, nie potrzebny czolg do wbicia gwozdzia. Przeciez to kwestja rejestru... To komputer nie magiczna kula, trzeba mu poswiecic troche czasu.

Vitez
07-11-2005, 16:16
Nie przesadzaj, nie potrzebny czolg do wbicia gwozdzia. Przeciez to kwestja rejestru... To komputer nie magiczna kula, trzeba mu poswiecic troche czasu.

A co poradzisz komus dla kogo obsluga rejestru to czarna magia a obsluga programu "click i mamy stan systemu sprzed awarii" to blogoslawienstwo? ;)

Nie kazdy a wrecz bardzo niewiele osob czuje sie na tyle mocna w komputerach by odwazyc sie grzebac w rejestrze i zadne "ale komputerowi trzeba poswiecic troche czasu" na takie osoby nie podziala :p . Za to podzialaja automatyczne, "magiczne" programiki naprawiajace 8)

esenpe
07-11-2005, 17:56
No jak nie wie co to rejestr tym bardziej nie polacalbym rogramow do zgrywania obrazu partycji bo jeden blad i nie masz danych, wystarczy np.: Punkt przywracania systemu Windows :) A co do Ghosta super program...