PDA

Zobacz pełną wersję : Szybki konkurs fotograficzny z serii "Foto inaczej"



hazan
30-07-2004, 20:19
Wiem ze czasami mam dziwne pomysly ale co wy na szybki konkurts foto ?
Wklejamy zdjecia do albumu w kategorii konkurs.

Temat konkursu : Zdjęcie zapałki :)
Warunki : Musi być wykonane w domu (czyli rzadnych plenerów) :)
PS : Tylko podstawowy tuning bez efektow specjalnych

Nagroda : Brak :)

Przemek Białek
30-07-2004, 22:01
Wiem ze czasami mam dziwne pomysly ale co wy na szybki konkurts foto ?
Wklejamy zdjecia do albumu w kategorii konkurs.

Temat konkursu : Zdjęcie zapałki
Warunki : Musi być wykonane w domu (czyli zadnych plenerów)
PS : Tylko podstawowy tuning bez efektow specjalnych

na to zaczynam;
http://canon.hazan.ys.pl/album_cat.php?cat_id=7

hazan
30-07-2004, 22:42
Wiem ze czasami mam dziwne pomysly ale co wy na szybki konkurts foto ?
Wklejamy zdjecia do albumu w kategorii konkurs.

Temat konkursu : Zdjęcie zapałki
Warunki : Musi być wykonane w domu (czyli zadnych plenerów)
PS : Tylko podstawowy tuning bez efektow specjalnych

na to zaczynam;
http://canon.hazan.ys.pl/album_cat.php?cat_id=7

Pieknie - jak sie przyjmie to zrobimy regularne konkursy z dziwnym tematem na zdjecie :lol:

santiblue
31-07-2004, 00:15
Odemnie tez cos tam juz jest

LukasS
31-07-2004, 01:02
Wiem ze czasami mam dziwne pomysly ale co wy na szybki konkurts foto ?
Wklejamy zdjecia do albumu w kategorii konkurs.

Temat konkursu : Zdjęcie zapałki :)
Warunki : Musi być wykonane w domu (czyli rzadnych plenerów) :)
PS : Tylko podstawowy tuning bez efektow specjalnych

Nagroda : Brak :)

zapomniales terminu nadsylania prac... a napewno cos wrzuce...

hazan
31-07-2004, 01:18
Wiem ze czasami mam dziwne pomysly ale co wy na szybki konkurts foto ?
Wklejamy zdjecia do albumu w kategorii konkurs.

Temat konkursu : Zdjęcie zapałki :)
Warunki : Musi być wykonane w domu (czyli rzadnych plenerów) :)
PS : Tylko podstawowy tuning bez efektow specjalnych

Nagroda : Brak :)

zapomniales terminu nadsylania prac... a napewno cos wrzuce...

Powiedzmy - tydzień - do 07 sierpnia.

JaW
31-07-2004, 14:08
Wiem ze czasami mam dziwne pomysly ale co wy na szybki konkurts foto ?
Wklejamy zdjecia do albumu w kategorii konkurs.

Temat konkursu : Zdjęcie zapałki :)
Warunki : Musi być wykonane w domu (czyli rzadnych plenerów) :)
PS : Tylko podstawowy tuning bez efektow specjalnych

Nagroda : Brak :)

Pomysł świetny, podoba mi się :D
Foto zrobiłem naprędce i umiesciłem w ALBUMIE (http://canon.hazan.ys.pl/album_pic.php?pic_id=138)

Do admina: proponuje wyrazniej opisac procedure wkładania zdjęć do albumu, początkujący użytkownicy mogą mieć z tym klopoty...

piotrkula
31-07-2004, 15:13
do admina, nie wiem czy nie jest juz za pozno, ale wydaje mi sie ze autor powinien byc ukryty do momentu rozstrzygniecia konkursu, co by wygralo najlepsze zdjecie a nie najbardziej lubiany uzytkownik. tak byloby sprawdiedliwiej.

santiblue
31-07-2004, 16:31
Chyba za pozno.... ale moze warto przy kolejnym konkursie tak zrobic?

hazan
31-07-2004, 16:35
do admina, nie wiem czy nie jest juz za pozno, ale wydaje mi sie ze autor powinien byc ukryty do momentu rozstrzygniecia konkursu, co by wygralo najlepsze zdjecie a nie najbardziej lubiany uzytkownik. tak byloby sprawdiedliwiej.

sprawdze czy da sie to ukryc - ale watpie - pewnie rozwiazaniem jest dac mozliwosc dodawania zdjęc niezarejestrowanym.

Chocicaz szczerze mowiac nawet jak kogos bardzo lubie ale zrobi kiepskie zdjecie to na pewno go wysoko nie ocenie.

Vitez
31-07-2004, 21:13
Foto zrobiłem naprędce i umiesciłem w ALBUMIE (http://canon.hazan.ys.pl/album_pic.php?pic_id=138)


Mniam :D , juz wiem ktore wygra ;)

hazan
31-07-2004, 21:28
Foto zrobiłem naprędce i umiesciłem w ALBUMIE (http://canon.hazan.ys.pl/album_pic.php?pic_id=138)


Mniam :D , juz wiem ktore wygra ;)

Nie mow hop :) sa jeszcze inni i moze jeszcze ktos cos doda :)

MichałJ
02-08-2004, 13:17
No i ja coś dodałem.

hazan
02-08-2004, 18:44
No i ja coś dodałem.

A jak tam z PS-em ?? - głowka zapałki ma taki kolor ... :P

MichałJ
03-08-2004, 00:53
No i ja coś dodałem.

A jak tam z PS-em ?? - głowka zapałki ma taki kolor ... :P
Ta co miałem była dokładnie takiego koloru - zielona

DoMiNiQuE
03-08-2004, 01:03
tez wrzucilem swoja zapalke :lol:
na zabawe zapalkami nigdy nie jest za pozno ;)

hazan
03-08-2004, 22:39
Panowie co jest >? - Vitez , Czacha - liczyłem ze i wy sie przylączycie - na razie na prowadzeniu jest JaW :)
Wasz sprzet sie nie zepsuje od tak malo ambitnego zdjecia :lol: 8) :lol:

DoMiNiQuE
04-08-2004, 02:58
Panowie co jest >? - Vitez , Czacha - liczyłem ze i wy sie przylączycie - na razie na prowadzeniu jest JaW :)
Wasz sprzet sie nie zepsuje od tak malo ambitnego zdjecia :lol: 8) :lol:

Panowie pewnie jeszcze obmyslaja strategie doboru obiektywu :wink: :mrgreen: :wink:

Vitez
04-08-2004, 10:02
Panowie co jest >? - Vitez , Czacha - liczyłem ze i wy sie przylączycie - na razie na prowadzeniu jest JaW :)
Wasz sprzet sie nie zepsuje od tak malo ambitnego zdjecia :lol: 8) :lol:

Ja nie mam pomyslu :(

wizja
08-08-2004, 22:42
czy konkurs juz dobiegł końca bo mam dobry pomysł, ale nie wiem czy jutro się jeszcze liczy? :P

hazan
08-08-2004, 22:45
czy konkurs juz dobiegł końca bo mam dobry pomysł, ale nie wiem czy jutro się jeszcze liczy? :P

Pewnie ze sie liczy - najwyzej przdłuzymy zabawe zeby wszscy zdarzyli ocenic twoje zdjecie.

wizja
10-08-2004, 18:25
no ok, dodałem.. nie jestem zadowolony :? , no ale trudno, dłużej chyba nie będę przeciągał :|

hazan
13-08-2004, 23:43
no ok, dodałem.. nie jestem zadowolony :? , no ale trudno, dłużej chyba nie będę przeciągał :|

W niedziele konczymy - cos i tak malo chetnych jak na forum o fotografi :(

wizja
14-08-2004, 10:45
Już nie chciałem tego mówić :roll:

Brak pomysłów? Niechęć do zdrowego współzawodnictwa? Przewaga retoryki nad praktyką? sam nie wiem, ale i tak jestem zdziwioną kaczką :wink:

MichałJ
15-08-2004, 13:53
no ok, dodałem.. nie jestem zadowolony :? , no ale trudno, dłużej chyba nie będę przeciągał :|

W niedziele konczymy - cos i tak malo chetnych jak na forum o fotografi :(
No to dzisiaj koniec - jakoś rewelacji nie było (łącznie z moją pracą :( )
Może jak będzie inny banalny temat to się bardziej sprawdzi - a może wszyscy są mocni tylko w gadaniu :lol:

hazan
18-08-2004, 15:23
Wszem i wobec ogłaszam że pierwszą edycję konkursu z resii "foto inaczej" wygrywa koleja JaW z najwiekszą ilościa odsłon i punktów.

Klask Klask !!

Następna edycja już od zbliżającej się soboty - ostrzegam tematyka będzie jeszcze bardziej dziwna :)

JaW
18-08-2004, 15:34
A można zgłaszać propozycje tematyki?

hazan
18-08-2004, 15:43
A można zgłaszać propozycje tematyki?

Pewnie tylko zeby nie była standardowa :)
Mi tym razem chodziło po głowie żeby wymyślić jakieś hasło lub kawałek przysłowia do kórego trzeba by było zrobić fotke :mrgreen:

JaW
18-08-2004, 16:30
A ja proponuje sfotografowac KISIEL :D
Zgodnie z zasadami konkursu kisiel jest do uzyskania w domu, dostępne różne kolory, a konsystencja pozostawia wielkie pole do popisu dla wyobraźni... Kisiel na ciele modelki lub modela, kisiel kapiący lub ciągnący się, albo... no, może wystarczy tych przykładów :)
Po zakończeniu sesji obiekt można skonsumować :D

alahari
18-08-2004, 16:36
Mniaaaaam :P :P :D Jestem ZA!!! :mrgreen:

wizja
18-08-2004, 22:16
A można zgłaszać propozycje tematyki?

nie bo pewnie masz już coś gotowego :wink:

ps. GRATULUJĘ! masz pomysła chopie :D

Magdalena
21-08-2004, 10:30
No dobrze skoro juz wiem, że się spóźniłam to moze zadam dwa banalne pytania .... dlaczego zdjęcie w albumie jest takie ciemne? dlaczego zdjęcie obok mojego imienia jest takie małe? Jestem baaaardzo początkująca :)

[ Dodano: 21-08-2004 ]
widelec i inne sztućce mogą być wdzięcznym tematem :D

JaW
21-08-2004, 11:00
No dobrze skoro juz wiem, że się spóźniłam to moze zadam dwa banalne pytania .... dlaczego zdjęcie w albumie jest takie ciemne? dlaczego zdjęcie obok mojego imienia jest takie małe? Jestem baaaardzo początkująca :)

Zdjecie w albumie jest takie, jakie umiesciłas, ale miniaturka zdjecia jest skompresowana jakims skopanym algorytmem i ma fatalną jakosc... Moze admin zmieni cos w tej kwestii?
Co do avatarka - poczytaj dokladnie jakie moze miec maksymalne rozmiary i wage i umiesc wlasnie takiego, bedzie OK.


[ Dodano: 21-08-2004 ]
widelec i inne sztućce mogą być wdzięcznym tematem :D

Sztucce tak, ale w KISIELU!!! :D

wizja
21-08-2004, 12:11
kisiel spoko :lol: pewnie będzie w zakamarkach ludzkiej wyobraźni :twisted:

PS. dodałem sobie POZA KOŃKURSEM fotkę z zapałką. Nie będę kasował poprzedniej - com zrobił tom zrobiłem, trudno, przełknę tamto zdjęcie :D

po prostu jestem ELASTYCZNY :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PSS. dziś sobota - miał być nowy konkurs :!: :!: :!:

Magdalena
21-08-2004, 23:14
Co do avatarka - poczytaj dokladnie jakie moze miec maksymalne rozmiary i wage i umiesc wlasnie takiego, bedzie OK.
Zmierzyłam i zważyłam:) Po prostu wcześniej dopasowywałam piksele do wagi...i robiłam to w złym miejscu:) Doszłam do wniosku, że takie będzie lepsze- nie widać tego obrazu w tle :? Dzięks

Vitez
22-08-2004, 01:20
Doszłam do wniosku, że takie będzie lepsze- nie widać tego obrazu w tle :? Dzięks

Moze powtorz zdjecie ale tym razem bez obrazka w tle? :)

Magdalena
22-08-2004, 07:32
Muszę to wytłumaczyć siostrze :)

[ Dodano: 22-08-2004 ]
Siostra powiedziała, że zdjęcia sa niepowtarzalne.

JaW
30-08-2004, 12:21
Dodałem konkursową fotkę, zapraszam do oglądania. Kolory naturalne, ingerencja szopowa minimalna (crpo i poprawki po zmniejszeniu). Swoją drogą to aktywnosc fotograficzna forumowiczow jest tragiczna, ale w gębie to każdy mocny :D :D

Arkan
30-08-2004, 12:33
ale w gębie to każdy mocny

O przepraszam, proszę mnie do tego nie mieszać - ja z opóźnieniem, ale wykonałem swój obywatelski obowiązek :P Jeśli chodzi o część 2-gą konkursu, to podczas wczorajszej sesji,kiedy poszedłem za potrzebą, mój 6-cio letni Asystent zeżarł mi większą część planu zdjęciowego i muszę od nowa dokonać niezbędnych zakupów :wink: :mrgreen:

Arkan

JaW
30-08-2004, 12:36
ale w gębie to każdy mocny

O przepraszam, proszę mnie do tego nie mieszać - ja z opóźnieniem, ale wykonałem swój obywatelski obowiązek :P Jeśli chodzi o część 2-gą konkursu, to podczas wczorajszej sesji,kiedy poszedłem za potrzebą, mój 6-cio letni Asystent zeżarł mi większą część planu zdjęciowego i muszę od nowa dokonać niezbędnych zakupów :wink: :mrgreen:

Arkan

:D
Jakie to rozne przeciwnosci losu spotykaja fotografow... Ale tfardy bądź, wytrwalosc zostanie nagrodzona, zrob dzis nowa sesje (ale przed sesją nie zapomnij sie wysikac ;) )

Vitez
30-08-2004, 16:31
I znowu JaW wygra ;) . Wykonanie alahari jest troszke gorsze choc pomysl ciekawy ;) .
Mi modelka sie zbuntowala na wykonanie mojego pomyslu, innego nie mam wiec strzelam focha i nie robie kisielu (zreszta bardzo nie lubie kisielu :? ani galaretek itp.

hazan
30-08-2004, 16:51
I znowu JaW wygra

No nie wiem - tym razem nie mam faworytów - choc jako facet ...

Arkan
30-08-2004, 20:46
(ale przed sesją nie zapomnij sie wysikac )
Zrobiłem tak jak radziłeś, ale skubaniec szybki jest - odebrałem telefon, a on w tym czasie oszamał mi potwora morskigo :wink: No to zdjecie wstawiam bez potwora - niech się konkursik kręci :P
A tak na marginesie, jak czytam posty to sami mistrzowie świata, a jak wchodzę do galerii to jakoś pusto.... :twisted:

Arkan