PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga ! Oszust FotoPrzem



Jakub Klimczak
21-06-2010, 17:51
Proszę uważać na tego użytkownika! Wcześniej był zarejestrowany jako photojohn. Chciałem od niego kupić lampę EX 430 II, 10 czerwca przelałem mu pieniądze na konto, jak się okazało lampy do mnie nie wysłał i do tej pory nie zwrócił pieniędzy. Urwał się także z nim kontakt. W tej chwili cała ta sprawa jest już zgłoszona na policję. Proszę o rozwagę przy transakcji z tym gościem !

Conik
26-06-2010, 16:29
Dziwne ze 20 wystawial lampy na giełdzie. Napisz jak sie sprawa potoczyla dalej bo sam niemal nie kupilem od niego dwoch lamp:(

Husky
26-06-2010, 16:38
PHOTO Przemysław Milner
ul.Okopowa 37
82-200 Malbork

tel: 698-740-726 (telefon czynny w godzinach od 8-16)
e-mail : przemyslawmilner@odbitki-cyfrowe.com.pl

To ten?
Sporo ogłasza się w necie

Jakub Klimczak
26-06-2010, 18:38
Dziwne ze 20 wystawial lampy na giełdzie. Napisz jak sie sprawa potoczyla dalej bo sam niemal nie kupilem od niego dwoch lamp:(

Zgadza się, 20 wystawił lampy na giełdzie już pod nowym nickiem fotoprzem. Jak pisałem poprzednio, wcześniej był zarejestrowany jako photojohn, i pod takim nickiem z nim korespondowałem.

Dane podane przez Husky są jego.

W ten sam dzień co umieściłem to ostrzeżenie tj. 21 czerwca napisał mi PW, że pieniądze będę miał jutro z powrotem, lecz oczywiście okazało się to kłamstwem. Poza tą korespondencją nie ma z nim żadnego kontaktu.Nie odbiera tel. nie odpowiada na maile.
Jak pisałem wcześniej sprawa jest na policji i trwa postępowanie.

Poproszę moderatora aby przeniósł ten wątek ponownie do giełdy, bo pewnie nie każdy przed transakcją tutaj zagląda.

EOSmile
26-06-2010, 20:35
Witam!
Rówież miałem do czynienia z tym człowiekiem!
Najpierw chciał żebym mu wpłacił pieniądze na konto na co oczywiście się nie zgodziłem mówił, że może mi skanować swój dowód osobisty i dane jego firmy. Później mi wystawił obiektyw na allegro. Na szczęście w piątek nie zdążyłem wpłacić pieniędzy przez weekend nie wpłacałem bo nie miało to sensu. W poniedziałek wchodzę na konto wbk i chcę zrealizować przelew ale jeszcze chciałem w tytule przelewu wpisać nr. aukcji przez przypadek wchodzę na jego profil allegro i patrzę?! KONTO ZABLOKOWANE!!!
I w ten sposób ocaliłem 2500zł:)

UWAGA NA OKAZJĘ!!!
Lepiej odbierać osobiście!

bernard78
26-06-2010, 22:42
widziałem to ostrzeżenie w giełdzie ale ktoś z moderacji skasował...

też szukam lampy, dobrze, że się nie nabrałem!

powinni tą przestrogę "przykleić" czasowo w giełdzie

smegool
26-06-2010, 22:56
Witam!
Rówież miałem do czynienia z tym człowiekiem!
Najpierw chciał żebym mu wpłacił pieniądze na konto na co oczywiście się nie zgodziłem mówił, że może mi skanować swój dowód osobisty i dane jego firmy. Później mi wystawił obiektyw na allegro. Na szczęście w piątek nie zdążyłem wpłacić pieniędzy przez weekend nie wpłacałem bo nie miało to sensu. W poniedziałek wchodzę na konto wbk i chcę zrealizować przelew ale jeszcze chciałem w tytule przelewu wpisać nr. aukcji przez przypadek wchodzę na jego profil allegro i patrzę?! KONTO ZABLOKOWANE!!!
I w ten sposób ocaliłem 2500zł:)

UWAGA NA OKAZJĘ!!!
Lepiej odbierać osobiście!

Popieram!
Albo zaopatrujcie u sprawdzonych sprzedawców i nie ufajcie promocjom.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Popieram!
Albo zaopatrujcie u sprawdzonych sprzedawców i nie ufajcie promocjom.
Albo...

pe.en.de
27-06-2010, 00:27
widziałem to ostrzeżenie w giełdzie ale ktoś z moderacji skasował...

też szukam lampy, dobrze, że się nie nabrałem!

powinni tą przestrogę "przykleić" czasowo w giełdzie

Zamiast tych przestróg, przykleili POMOCNĄ DŁOŃ.
Korzystajcie z tego skoro już ją ktoś do Was wyciąga.

jajCO 71
28-06-2010, 16:45
Pojawił się na Ebayu jajo przemek1987 i sprzedaje Canona 17-55
podaję nr aukcji: 160448093119.

Grzery
28-06-2010, 19:53
w sieci zostawia ślad - numer komórki

2em
29-06-2010, 08:08
Zostałem również oszukany , kupiłem tę lampę dwa tygodnie temu i do dziś nie doszła, jutro sprawę zgłaszam na policję.

Pełne dane:
Przemek Milner
ul.Okopowa 37
82-200Mallbork
tel\692760099

chuba
29-06-2010, 17:45
Ja kiedyś (jakiś rok temu) kupiłem od niego aparat. Też straciłem kupę nerwów, ale ostatecznie aparat doszedł po dość długim czasie oczekiwania. Później tłumaczył się, że zmienił numer telefonu.
W pewnym momencie już się nawet pogodziłem z utratą pieniędzy...
Mam nadzieję, że i wasz sprzęt w końcu do was dojdzie.

LukasS
29-06-2010, 19:20
Ja kiedyś (jakiś rok temu) kupiłem od niego aparat. Też straciłem kupę nerwów, ale ostatecznie aparat doszedł po dość długim czasie oczekiwania. Później tłumaczył się, że zmienił numer telefonu.
W pewnym momencie już się nawet pogodziłem z utratą pieniędzy...
Mam nadzieję, że i wasz sprzęt w końcu do was dojdzie.

Absolutnie nie ma co sie godzic na utrate pieniedzy, sprawe zglaszac na policje, nawet jesli chodzi o kwote rzedu 100 zl. Moja kobieta robi czesto zakupy na allegro (glownie ciuchy) i czesto sie zdarza ze wlasnie sprzedajacy przedluzaja termin przeslania towaru (juz oplaconego), wysylaja falszywe nr nadania, twierdza ze przedmiot poszedl zwyklym listem (a umowa byla na polecony) i za kazdym razem policja takich delikwentow prostowala i pieniadze zostaly oddane.

2em
29-06-2010, 20:43
pan Milner zwrócił mi dziś 400 zł...zostało mu jeszcze 350...odpowiada na maile...czekam jeszcze na resztę, jeśli jej nie otrzymam to prostyą drogą zmierzam na komisariat i robię wiję w lokalnej Malbordzkiej prasie. Zyczę nam wszystkim więcej roztropności.

Viqy
29-06-2010, 21:23
.... i robię wiję w lokalnej Malbordzkiej prasie ...

O matko :shock:

igor58
29-06-2010, 21:32
Nie rób żadnych "wiji", tylko zagłaszaj na policję.
Koleś ma pewnie więcej osob na sumieniu.

arturs
29-06-2010, 21:57
i jak ładnie google zaindeksowały ten wątek..
ciężko będzie o dalsze "sprzedaże" bo jak ktokolwiek kupujący wpisze imię i nazwisko w google to na początku trafia tutaj..