PDA

Zobacz pełną wersję : [WARSZAWA] Plener fotograficzny Fotofanklubu



Sergiusz
28-05-2010, 18:46
Pierwszy Plener fotograficzny Fotofanklubu i czasopisma Lustrzanka

W dniu 12 06 przy okazji festynu Noc Pragi „Praga Modna Witkacego” organizujemy plener fotograficzny. Startujemy o godzinie 16 na podwórku przy ulicy Ząbkowskiej 4. Na miejscu spotkania odbędzie się cykliczny pokaz mody, wystawa malarstwa oraz główna atrakcja pleneru czyli udział w sesji fotograficznej Być Jak Witkacy. Będzie to jedyna szansa dla fotografów aby stanąć z drugiej strony obiektywu i uwiecznić swój wizerunek na pamiątkowym zdjęciu. Artystyczna impreza na praskim podwórku jest częścią wielkiego festynu odbywającego się na okolicznych ulicach Pragi. Każdy uczestnik pleneru otrzyma egzemplarz aktualnego numeru czasopisma Lustrzanka. Dla posiadaczy legitymacji Klubu Lustrzanka i legitymacji Fotofanklubu przygotowaliśmy więcej fotograficznych atrakcji a szczegóły podam wkrótce.

http://www.fotofanklub.pl/index.php/joomla/plener/158-pierwszy-plener-fotofanklubu

Sergiusz
11-06-2010, 19:10
Chcę tylko przypomnieć, że nic się nie zmieniło i plener odbędzie się zgodnie z zapowiedzią. Byłem tam wczoraj i maszyna do portretów robi imponujące wrażenie na okolicznych mieszkańcach, z którymi miałem przyjemność wymienić parę uwag o sztuce a nawet o kilku sztukach bo jednym winem się nie opędziłem. Nie mniej lustrzanki są już na miejscu i czekają na chętnych http://www.fotofanklub.pl/index.php/template/joomla/166-zapraszamy-na-pierwszy-plener-fotofanklubu

Zapraszam!

odi
12-06-2010, 12:29
Czy ktoś się w ogóle wybiera na te targi i plener fotograficzny?

macomm1981
14-06-2010, 01:11
Hej witam. Czy odbeda sie w najblizszym czasie kolejne spotkania plenerowe? Poki co nie zakupilem sprzetu Canona fotografuję lustrzanką Sony A200 ale zamierzam się przerzucić na Canon EOS 50D (Body) + obiektyw ale nie mam pojecia jaki ( chcialbym nauczyc sie profesjonalnie robić fotki plenerowe oraz ślubne).

Sergiusz
14-06-2010, 01:32
Póki co to plener planujemy raz w miesiącu. I specjalnie nas nie interesuje kto czym fotografuje, można zarówno pudełkiem po butach jak i niczym wystarczy przyjść. Najważniejszym aspektem jest nie tylko fotografowanie ale same rozmowy w kuluarach, które w tym przypadku były na grillu w byłej wytwórni wódek Koneser.

macomm1981
14-06-2010, 01:40
To dobrze że nie ma wymagań co do sprzętu. Najważniejsza jest atmosfera w grupie i normalne podejście do typowych amatorów m.in. moja osoba;) Kiedy jest planowane kolejne spotkanie? Jestem żółtodziobem w dziedzinie fotografii i bardzo chętnie był uczestniczył w takich Plenerach.

MusicMan
14-06-2010, 08:51
Mogłby ktos opisać jak było? Chetnie wpadne w przyszlosci.

Saapcio
15-06-2010, 07:59
Witam serdecznie.

Niestety nie dotrwałem do końca (Anglia-USA), ale zwykle spotkania u Sergiusza czegoś się przeciągają. Przypadek?

Pozdrawiam serdecznie.