PDA

Zobacz pełną wersję : powershot A310 czy powershot A60???



spin
27-07-2004, 19:43
Ktory z tych aparatow jest lepszy powershot A310 czy powershot A60???
Ma ktos moze linki do zdjec robionych tymi dwoma aparatami tak aby mozna bylo je porownac?

plluszak
27-07-2004, 20:03
Zdjecia ze wszystkich aparatow jakie masz na rynku są na www.pbase.com, ew ale to ostroznie mozesz poogladac na www.dpreview.com co troche odradzam to te zdjecia są jakies podrasowane.

Barthezz
31-07-2004, 22:40
zdecydowanie polecam A60 duzo ustawien recznych A310 to idiot camera :)

Parteq
14-08-2004, 14:56
zdecydowanie polecam A60 duzo ustawien recznych A310 to idiot camera :)

Tu bym mocno polemizowal, 'Smiene' pamietasz ?
Fajne fotki mam do dzis :mrgreen:

Ale fakt, to 'analog' :twisted:

Jako posiadajacy A310 powiem ze; fajna matryca, daje juz mozliwosc zabawy w PS, sa funkcje w menu dzieki ktorym mozna pokombinowac ze zdjeciem. A i tak zdjecia 'nie robi' aparat :lol:

To pozdrawiam,
Parteq

kilazz
14-08-2004, 15:30
Korzystajac z tego ze produkcja A60 zostala juz zakonczona i resztki magazynowe sa sprzedawane po 600zl z groszem zdecydowanie lepiej kupic a60, chociazby ze wzgledu na zoom optyczny

egzor
16-08-2004, 15:59
Zdjecia ze wszystkich aparatow jakie masz na rynku są na www.pbase.com, ew ale to ostroznie mozesz poogladac na www.dpreview.com co troche odradzam to te zdjecia są jakies podrasowane.

I to jest prawda ! Często fotki ze stron z recenzjami lub porównaniami aparatów są podrasowane lub zrobione przez fachowców. Ja zwykły amator fotografi cyfrowej robię "inne" fotki niż te umieszczone w albumie (...może kiedy), ale jeżeli chcesz to mogę ci przesłać (A60) do przeglądnięcia. Z A310 nie mam więc może podeśle Ci ktoś inny. Ja ze sfojego aparcika jestem bardzo zadowolony !

passive
18-08-2004, 00:06
Witam!
Też wcześniej miałem ten sam dylemat.
Wszystko zależy od tego do czego będziesz uzywał aparatu - bo jeśli raczej do jakiś artystycznych uniesień to kup a60 - jest dobry do nauki.
Jeśli do robienia zdjęć - kup a310.
Zgadzam się z Parteq:

fajna matryca, daje juz mozliwosc zabawy w PS, sa funkcje w menu dzieki ktorym mozna pokombinowac ze zdjeciem. A i tak zdjecia 'nie robi' aparat
Parteq

pozdrawiam :roll:

Ps. jeżeli chcesz zobaczyć nie podrasowane fotki z a300 (zmieniłem tylko rodziałkę na niższą ):
http://www.master.pl/~tetsuo/galeria/index.html

Przemek Białek
18-08-2004, 00:29
Ps. jeżeli chcesz zobaczyć nie podrasowane fotki z a300 (zmieniłem tylko rodziałkę na niższą ):
http://www.master.pl/~tetsuo/galeria/index.html

jak juz pisalismy w innym watku:tymi fotkami nikogo nie przekonasz :twisted:

passive
18-08-2004, 00:40
jak juz pisalismy w innym watku:tymi fotkami nikogo nie przekonasz :twisted:

A gdzie jest napisane, że ja kogoś przekonuję :?
tylko fotki pokazuję :)


ps. Nie uczyli cię w szkole :

" Nadgorliwośc gorsza od faszyzmu " :mrgreen:

pozdrawiam