PDA

Zobacz pełną wersję : automatycznie zmieniajaca się data plików na serwerze



Wlodas
11-05-2010, 12:28
Witam.
Mam takie nietypowe pytanie. Zauważyłem, że na jednym z serwerów co wrzucam swoje fotki w pliku - automatycznie zmienia się sama data dodania plików na tym serwerze.
Dla przykładu fotki podpisane u mnie "uroczystosci z dnia 01-05-2010 Warszawa" widoczne są jako "uroczystosci z dnia 01-05-2010 Warszawa" 01-10-2010 i ta nowa data dopisana zmienia się codziennie i teraz jest "uroczystosci z dnia 01-05-2010 Warszawa" 11-10-2010.
Nie znam jaki to jest serwer i na jakim systemie jest to postawione ale, myślę że ta data nie powinna się zmieniać. Po drugie jest przwestawiona. Powinna być stałą datą kopiowania plików. Zauważyłem, że to dzieje się tylko na kilku plikach. Na innych plikach ta data przesyłania na serwer jest stała. Dzieje się to tylko na kilku plikach. Czy ktoś się spotkał z takim problemem. Przekazałem info do Admina tego serwera i żadnego rezultatu i odpowiedzi. Może mu coć zasugerować i jakieś odświezanie czy zmiana atrybutu przy odświeżaniu?
Włodek

canis_lupus
11-05-2010, 12:47
czym innym jest data w nazwie zbioru a czym innym data utworzenia pliku na serwerze.

Vitez
11-05-2010, 12:53
Jesteś pewien że na właściwym forum zadajesz to pytanie?
Ja tam nie widzę związku między sprzętem Canona a transferowaniem plików (niekoniecznie zdjęć) na jakiś tam serwer :roll: .
Spróbuj na jakichś forach komputerowych.

Wlodas
11-05-2010, 13:26
Tak dzięki spróbuje na innych forach komputerowych.