PDA

Zobacz pełną wersję : [iicd2386cd] - Drzewo ....



iicd2386cd
09-05-2010, 19:20
Moja pierwsza fotka przyrody, zrobiona w trakcie spaceru z psem, ot tak mnie coś natchnęło, wiem ze ma wiele błędów ale chciałem się pochwalić.


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img694.imageshack.us/img694/9992/94b09e4a03.jpg)

Vorph
09-05-2010, 21:17
przepały, budynki z prawej, zła perspektywa, nieostre... dla mnie kosz... ale masz fajny obiekt do fotografowania, więc następnym razem zostaw psa w domu i idź przed wschodem albo zachodem słońca porobić drzewku zdjęcia :)

iicd2386cd
09-05-2010, 22:46
przepały, budynki z prawej, zła perspektywa, nieostre... dla mnie kosz... ale masz fajny obiekt do fotografowania, więc następnym razem zostaw psa w domu i idź przed wschodem albo zachodem słońca porobić drzewku zdjęcia :)

Dla Ciebie kosz a dla mnie piękne zdjęcie, w sumie najlepsze jakie pstryknąłem :)
Jak mówiłem, wiem ze są błędy ale mnie cieszy to co zrobię, wiem że nie jestem profesjonalistą i daleko mi do niego :) Robię to dla samo satysfakcji :) Ale dzieki za uwagi następnym razem wyburzę budynki ;D Pozdrawiam. :)

dus.jakub
09-05-2010, 23:03
Dla Ciebie kosz a dla mnie piękne zdjęcie, w sumie najlepsze jakie pstryknąłem :)
Jak mówiłem, wiem ze są błędy ale mnie cieszy to co zrobię, wiem że nie jestem profesjonalistą i daleko mi do niego :) Robię to dla samo satysfakcji :) Ale dzieki za uwagi następnym razem wyburzę budynki ;D Pozdrawiam. :)

nic nie wyburzaj tylko pójdź bardziej w prawo. Z tego co widzę z jednej strony masz piękne łąki za drzewem.

smigaczka
30-05-2010, 22:02
Wg mnie byłoby lepiej, gdyby aparat nie leżal na ziemi podczas robienia zdjęcia. Ten fragment zdjęcia, gdzie brakuje na trawie ostrości rozprasza uwagę.
Można to przekadrować, będzie lepiej :)

sonsee
31-05-2010, 14:00
Pod hdra dobry temat ;) przyjemne ale no właśnie troszkę wyżej bym umieścił aparat żeby na dole tak trawa nie przysłaniała. Może faktycznie z innej strony podejść a może po lewej też budynki i nic z tego. Tak czy siak kolorystycznie fajnie chociaż lekko powyciągane kolorki i podostrzone ( ziarno na chmurach) ale mogę się mylić :)

micles
23-06-2010, 02:22
Leeeci na leeeeewoooo...