PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Apacerem..



Routlaw
28-10-2005, 13:18
Witam,
W sierpniu kupiłem Apacer Share Sento. Wszystko jest super. Dzisiaj rano kopiowałem pliki do kompa i nic nie zapowiadało problemu.. pare godzin później chciałem podłaczyć go ponownie do kompa, ale system(Win XP Prof SP2) wyświetla taki komunikat:
Nie rozpoznano urządzenia USB
Jedno z urządzeń podłączonych do tego komputera ma awarię, ale system Windows nie może go rozpoznać.

Spotakliście się może z takim komunikatem? Co moge zrobić? Restartowanie systemu, przywracanie domyślnych ustawień apacera nie pomogło...
Z góry dziękuje za podpowiedzi...

Pozdrawiam
Routlaw

Polaco
28-10-2005, 13:20
Moze do innego portu USB go podlaczyc ? Moze cos tam nie kontaktuje...

Routlaw
28-10-2005, 13:22
zapomniałem napisać, że podłaczałem go do różnych kompów, wszedzie komunikat był taki sam... mam nadzieje że to kabel a nie apacer. Bo kabel mam tu tylko jeden, w domu sprawdze z innym..

adwent
28-10-2005, 14:10
Nie wiem co to może być :( - u mnie nic takiego nigdy się nie zdażyło. Oby to był kabelek usb. Powiedz czy Twój Apacerek był narażony na jakieś wstrząsy, jakiś upadek, jak go użytkowałeś? - bo podobno te dyski 2,5 są słabiutkie. Koledze w innym databanku ( nie pamiętam nazwy ) poszedł dysk.
Pisz o dalszym ciągu tej sprawy- użytkownicy Apacerków na pewno są zainteresowani. I życzę pomyślnego zakończenia kłopotu:smile:

Routlaw
28-10-2005, 14:41
Wstrząsy takie jakie występują przy noszeniu torby na ramieniu... ale on działał, leżał na biurku, wyłączyłem go, potem właczyłem i juz nie działał... dam znać co z nim dalej...

Polaco
28-10-2005, 20:52
Hmmmm, poziom baterii sprawdzony ? Jak nie to ja wymiekam i jedyne co zostaje to jest chyba jakis serwis :(

Routlaw
05-12-2005, 14:50
Miesiąc temu wysłałem mojego apacera do serwisu. Co tydzień dzwonie sie dowiadywać. Sprzedawca zawsze odbiera telefon po pierwszym dzwonku. PLUS dla niego. Co ciekawe serwis Apacera jest na Litwie. dowiedziałem się ze serwis odsyła nowy sprzęt. Dziś zaproponowałem mojemu sprzedawcy by wysłał mi jeden z tych które sprzedają na allegro a sam potem sprzedał ten mój który przyślą z Litwy.. Zobaczymy co z tego wyniknie...

rysiaczek
05-12-2005, 19:56
Super, dobrze słyszeć, że jakiś serwis działa ok:)

Routlaw a nie została Ci przełączka usb-mini<->zenskie usb po starym Apacerze?? Ja jak swoją pożyczyłem, tak ostatni raz ją widziałem...

Routlaw
13-12-2005, 17:07
Wczoraj dostałem nowego pachnącego fabryką Apacera! Znowu moge nosic dane :)

Super, dobrze słyszeć, że jakiś serwis działa ok:)
Routlaw a nie została Ci przełączka usb-mini<->zenskie usb po starym Apacerze?? Ja jak swoją pożyczyłem, tak ostatni raz ją widziałem...
a wiesz że chyba mi zostało... upewnie się w domu i dma Ci znać...

Routlaw
13-12-2005, 22:53
Routlaw a nie została Ci przełączka usb-mini<->zenskie usb po starym Apacerze?? Ja jak swoją pożyczyłem, tak ostatni raz ją widziałem...
Sprawdziłem i faktycznie została mi żeńska przełączka mini-usb... Zapodaj adres jakiś to Ci wyśle, no problemo..
Pozdr