PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] Może by tak Elmot/Świdnicki?



kuzi4
03-05-2010, 15:41
Proponuję po jednym zdjęciu z rajdu (traktując Elmot i Świdnicki jako jeden rajd). Do kiedy czekamy na chętnych?

BRS
03-05-2010, 19:45
ja moge jedynie cos z zeszlego roku dac bo w tym dzieki przesunieciu o tydzien musialem pozostac w krk

KrzysiekRally
04-05-2010, 20:18
Ja chętnie dam coś z tegorocznego :)

kuzi4
04-05-2010, 21:59
Jeszcze ktoś? Umawiamy się, że na chętnych czekamy do niedzieli. W poniedziałek MacGyver wrzuci sondę. Co Wy na to?

MacGyver
05-05-2010, 12:04
To ja też coś podeślę :-)
Tak jak poprzednio, nie gwarantuje że będzie niepublikowane.

kuzi4
06-05-2010, 19:40
To jak zeszłoroczny - jeżeli nie było się w tym roku - też akceptujemy? Myślę, że tak, ale to tylko moja opinia.

MacGyver
06-05-2010, 22:33
W sumie czemu nie, w końcu to tylko zabawa :-)

kuzi4
07-05-2010, 15:18
No to jest nas czterech - mam nadzieję, że narazie... Moja fotka już poszła.

MacGyver
10-05-2010, 14:47
Zdjęcia są, wieczorem wystawię battla.

MacGyver
10-05-2010, 22:00
http://www.canon-board.info/showthread.php?t=63019

Zapraszam do głosowania!

michalab
15-05-2010, 05:48
Czy mnie się tylko wydaje, czy na zdjęciach samochodów w ruchu, muszą mieć one gdzie jechać. Tzn. przed samochodem musi być odpowiednio dużo miejsca, a za odpowiednio mniej. Chyba, że tematem zdjęcia ma być "wyjazd poza kadr", wtedy odwrotnie, ale też musi to jakoś współgrać z tym co na zdjęciu (np. dojazd do mety, wyjazd poza trasę, ...)

Obiekt nie może być w środku, co nie powinno przeszkadzać panoramować, bo kto broni kadrować.

W poprzednim batlu rajdowym żadne zdjęcie nie było dobrze skadrowane, tutaj najwyżej jedno.

MacGyver
17-05-2010, 22:26
Autorzy zdjęć:

1. BRS
2. kuzi4
3. MacGyver
4. KrzysiekRally

Dzięki za battla panowie.

kuzi4
18-05-2010, 19:21
Ja również dziękuję. W czubie było ciasno... Nawet bardzo ciasno. Jak się odrobię po Lotosie to nie widzę przeszkód na kolejnego battla.
P.S. Zagłosowałem na Twoje zdjęcie Łukasz. Nie, żeby mi się numerki zdjęć pomyliły ;)

BRS
18-05-2010, 20:50
to teraz sie moge przyznac bez bicia --> w zeszlym roku to bylo 18-55:P
ale chodzilo o fun:P
zwyciezcy gratuluje:)

MacGyver
19-05-2010, 01:09
Ja również dziękuję. W czubie było ciasno... Nawet bardzo ciasno. Jak się odrobię po Lotosie to nie widzę przeszkód na kolejnego battla.
P.S. Zagłosowałem na Twoje zdjęcie Łukasz. Nie, żeby mi się numerki zdjęć pomyliły ;)
Dzięki :-)
Moim zdaniem najlepsze było zdjęcie Krzyśka ale bądźmy szczerzy, jako niepanoramowane w battlu na CB nie miało szans :-?

Do pojedynku na foty z Lotosu mój entuzjazm jest mocno umiarkowany, może zostawmy to na Rajd Polski ?
To co przywiozłem z Gdańska dalece mnie nie zadowala a nie che na siłę dawać foty z prologu bo to jakieś takie mało rajdowe jest.

BTW: wyścigi wszelkich możliwych, jedno dwu i trzy śladowych pojazdów na owalnym torze o luźnej nawierzchni są bardzo popularne na antypodach. Nazywa się to Dirty Track.

kuzi4
19-05-2010, 23:15
Nie no, nie świruj!!! Znajdziesz coś z Elmotu... Szczerze mówiąc to ja też fotkę z prologu chciałem wrzucić ale została już opublikowana...

KrzysiekRally
20-05-2010, 16:52
Panoramowanie nie świadczy o tym, że fota jest skazana na sukces. Mam sporo panoramowanych, ale wolałem użyć mocniejszego argumentu, ale jak widać można było iść po najmniejszej linii oporu.

kuzi4
20-05-2010, 19:32
A moje nie było panoramowane :p Przynajmniej nie w klasycznym rozumieniu tej techniki. Jak widać kibice po lewej są względnie ostrzy.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Nie no, nie świruj!!! Znajdziesz coś z Elmotu... Szczerze mówiąc to ja też fotkę z prologu chciałem wrzucić ale została już opublikowana...

Oczywiście LOTOS nie Elmot miałem na myśli...

toras
22-05-2010, 01:44
Macgyver, ja proponuje battla na fotkę klimatyczną ze strefy...hehehe... bo ostatnio tylko takie mam szanse robić.;-) Chyba, że na polskim uda mi się choć na jeden oes skoczyć, albo battle z shakedownu;-)

p.s.
Jak mnie dawno na CB nie było...

KrzysiekRally
23-05-2010, 23:11
Macgyver, ja proponuje battla na fotkę klimatyczną ze strefy...hehehe... bo ostatnio tylko takie mam szanse robić.;-) Chyba, że na polskim uda mi się choć na jeden oes skoczyć, albo battle z shakedownu;-)

p.s.
Jak mnie dawno na CB nie było...
Jedziesz na Polski? :shock:
W sumie chyba ze stoiskiem...ale ja na sam rajd nie pojadę...53 załogi zgłoszone to jakis śmiech....
Pozdrawiam :)

MacGyver
25-05-2010, 10:55
Macgyver, ja proponuje battla na fotkę klimatyczną ze strefy...hehehe... bo ostatnio tylko takie mam szanse robić.;-)...
Nie narzekaj, na strefie jest fajnie, posiedzieć sobie można w spokoju, pogadać z konkurencją.... :-P