PDA

Zobacz pełną wersję : Fotooptyka Centrum - Szczecin



12@
27-10-2005, 21:15
Pytanko do ludzi ze Szczecina. Robil ktos zakupy w tym sklepie (Fotooptyka Centrum)? Moze polecacie inny sklep gdzie warto kupić sprzet foto??? Wsumie to chyba oprocz MM (odpada), Fotojokera (drozyzna) i Fotooptyka Centrum w Szczecinie nie ma wiecej sklepow :| ehh prawdziwa wioska z tramwajami :mrgreen:
Chce kupic 350d ale tam nie maja na polce zadnego tylko na zamowienie. Wiec prawdopodobnei jak zamowie i jak przywioza to bedzie to tylko jedna sztuka i testy FF/BF na nic mi sie nie zdadza :/ bo nawet, przyposcmy ze wyjdzie jakis FF/BF to nic mi z tego, bo nie bedzie innej puszki na stanie sklepu. Qrde co tu robic? Chyba w ciemno brac i klasc las..e na testy, bo po co sie wqrzac jak cos bedzie nie tak i czekac na nowa puszke (oczywiscie jak zechca zprowadzic kolejna) :|

stdanielo
27-10-2005, 22:04
Szczecin lipa, mozesz pojechac do Media w Schwedt. Ale moja propozycja to kup po prostu aparat i rob zdjecia, ja tak zrobilem, a o FF i BF dowiedzialem sie dopiero pozniej z tego forum, testow nigdy nie robilem bo pewnie bym sie zalamal i nie chcial robic zdjec moja 350-tka, a tak ciesze sie ze sprzetu i jeszcze po 4 miesiacach szczena mi czasami opada jak widze co potrafi KIT.

Pozdrawiam

Daniel

Premol
27-10-2005, 22:50
W MM w Schwedt nie ma obecnie 350D - bylem kilka dni temu. Najwiekszy wybor jest w Berlinie (Saturn, MM i mnóstwo innych sklepów). Naprawdę polecam Berlin - okolice KuDamm !!!

Coufi
30-10-2005, 00:09
Ja zamowilem 350 przez net, przyszla kurierem i bylo wszystko ok, dodam ze to juz byl moj 4 aparat kupiony w sklepie internetowym i jak dotad nie bylo z nimi zadnych problemow. Pozatym mimo kosztow wysylki i tak wychodzi taniej.