PDA

Zobacz pełną wersję : Sandisk CF Ultra II -ruchoma część



slawek1972
17-04-2010, 19:50
Witam,

Kupiłem ostatnio kilka kart Sandisk CompactFlash Ultra II (30 MB/s), takich jak w linku:
http://www.cyfrowe.pl/aparaty/sandisk-compactflash-ultra-ii-8-gb.html
Zauważyłem, że po wyjęciu karty z aparatu (Canon 350D), ta część karty z otworkami jest z jednej strony nieco wysunięta do góry, po naciśnięciu wraca na miejsce, jest tak we wszystich kartach które kupiłem, karty kupowałem w trzech różnych miejscach. Czy ten tym kart tak ma? W starszych kartach Sandisk nic się nie przemieszcza.

Pozdrawiam
Sławek

iktorn92
17-04-2010, 20:00
Wydaje mi się ze stanowi to niejako jedna całość (napewno jest rozmontywalne), ale Tobie nie powinno sie to udać. Jezeli mozesz reklamowac to bym to zrobił...

slawek1972
17-04-2010, 20:34
Wysłałem pytanie do sklepu, zobaczę co odpowiedzą. Jak wyjmę kartę z czytnika, to widać wysunięcie całej tej części, bardzo małe, ok. pół milimetra może. Jest tak w 10 kartach.

oszy
18-04-2010, 11:35
W mojej karcie nic się nie wysuwa przy wyjmowaniu jej z czytnika, ale jak lekko podwadzic, to można "uzyskac" szczelinę

Amok
18-04-2010, 12:04
Wysłałem pytanie do sklepu, zobaczę co odpowiedzą. Jak wyjmę kartę z czytnika, to widać wysunięcie całej tej części, bardzo małe, ok. pół milimetra może. Jest tak w 10 kartach.

ja też tak mam, z kartą nic się nie dzieje -już drugi rok :)