PDA

Zobacz pełną wersję : A75, ale gdzie?



vera
23-07-2004, 21:39
Witam,
wiem już że chcę kupić A75 i wiem że najtaniej na necie. Ceny są niezłe na kilku stronach, jak do tej pory najniższa pod adresem: http://www.pixmania.com/pl/pl/41081/art/canon/powershot-a75.html?article=41081&affiche=accessoire
Mam pytanie: czy ktoś z was kupował coś pod tym adresem? Potrzebuję informacji co to za sklep, tym bardziej że płacę kartą albo przelewem, a dopiero wtedy oni ślą do mie paczkę. Proszę o info jesli ktokolwiek cokolwiek wi na temat tego sklepu. Dzięki![/b]

santiblue
23-07-2004, 22:43
tu tez jest tanio
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28686591
( to nie ja zeby nie bylo ;) )

egzor
03-08-2004, 11:41
Ja mam złe doświadczenia z zakupem aparatu przez internet. Kidy się zdecydowałem na zakup A60 to znalazłem w sklepie internetowym ten aparacik za 999 zł + 128 CF KINGSTON Gratis. Zamówiłem i Czekałem, czekałem... W międzyczasie dostawałem dziwne komunikaty dotyczące mojego zamówienia: ... twoje zamówienie zmieniło status na: oczekuje, anulowano, przyjęto... Po miesiącu się zdenerwowałem i kupiłem aparat w Sklepie (FOTOJOER – jest taka sieć, przynajmniej na Śląsku) za 899,00 zł a kartę dokupiłem 256 MB za 199,00 na Allegro !

Barthezz
03-08-2004, 13:39
a ja tydzien temu kupilem z Allegro A80 za 1400zl :)

santiblue
03-08-2004, 15:16
Wszystkie cyfrowki jakie mialem ( okolo 8 ) kupowalem na allegro. Nigdy zadnych problemow. Tylko ZAWSZE u osob ktore maja bardzo duzo pozytywow i to nie za jakies tapetki i naklejki po 1zl. Kilka odebralem sam a kilka przyslano mi.

Vitez
03-08-2004, 17:54
Pixmania to dobry, znany i polecany sklep. Podobne i rowniez tanie to: agito.com.pl , foto-raj.pl .

egzor
04-08-2004, 14:12
Mnie też ktoś na tym forum polecił ten "felerny sklep" (e-cyfrowe.pl) ! Może miałem pecha (!?!)...

MichałJ
04-08-2004, 14:17
A ja kupowałem dwa Canony (A80 i S50) w Media Markt - jakoś nie lubie sklepów internetowych czy allegro do kupowania drogiego sprzętu. Jakieś akcesoria to tak.
Najtaniej to pewnie tam nie jest ale widze co kupuje i mam od ręki a nie muszę czekać.

Vitez
04-08-2004, 16:40
A ja kupowałem dwa Canony (A80 i S50) w Media Markt - jakoś nie lubie sklepów internetowych czy allegro do kupowania drogiego sprzętu. Jakieś akcesoria to tak.
Najtaniej to pewnie tam nie jest ale widze co kupuje i mam od ręki a nie muszę czekać.

Ja mam taki bonus ze wiele sklepow internetowych ma siedzibe w Warszawie, podobnie wielu sprzedawcow z Allegro, podobnie jest jeszcze gielda przy Stodole.
Najlepiej wychodza sklepy internetowe - zamawiam w sklepie, mowie ze place przy odbiorze a na odbior umawiam sie osobisty - placac dopiero po obejrzeniu sprzetu :)

Kostek
04-08-2004, 21:39
Swojego A75 kupowałem w sklepie www.proline.pl. Skelpik wg mnie bardzo w porządku. Na sprzęt czekałem niecałe dwa dni.

kilazz
09-08-2004, 11:11
Zapraszam
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=29169480
jest okazja nabyc a75 w cenie uzywanego a70, w najblizszym czasie raczej taniej nie bedzie nigdzie.

adammail75
13-08-2004, 19:38
Dobre!
Stan: nowy, nieużywany
Foto: he he zobaczcie sami.........

santiblue
13-08-2004, 21:05
Wyglada jak by z pociagu wypadl..... jak Ty go wiozles ze sie tak obtarl?!

kilazz
13-08-2004, 22:07
Dobre!
Stan: nowy, nieużywany
Foto: he he zobaczcie sami.........

Jezeli masz jakies watpliwosci to zapraszam do obejrzenia. Rysy nie pochodza od uzywania, aparat jest calkowicie nowy, folia na lcd, przebieg 3 zdjecia wykonane przeze mnie dla sprawdzenia czy wszystko ok. Cena jak widac uwzglednia rysy.

Kostek
14-08-2004, 21:38
To chyba miał jakiś crash test fabrycznie wykonany :lol: No chyba że Canon teraz takie poobijane na rynek wypuszcza :twisted:

kilazz
14-08-2004, 22:00
Na allegro jest wielu sprzedawcow canonow, po co mam dobijac do stawki i z nimi konkurowac?

Jest sporo ludzi ktorym potrzebny jest aparat do robienia fotek a nie szpanowania, wiec ja mam dla nich idealna oferte. Zdjecia robia takie same a pieniadze zostaja w kieszeni

Vitez
15-08-2004, 01:21
Zdjecia robia takie same a pieniadze zostaja w kieszeni

Wielu ludzi ocenia jakosc aparatu i jego stan techniczny po wygladzie. Patrzac na poobijany wyglad aparatu ewentualny kupujacy bedzie mial o wiele mniejsza pewnosc ze "robi takie same fotki" jak nowka.
Nie chodzi o szpanowanie nieskazitelnym wygladem, a raczej ogolne i wg mnie rozsadne podejscie : aparat zarysowany/poobijany = uszkodzony/uzywany = jest spore ryzyko ze zle bedzie robil fotki (wystarczy minimalne przesuniecie soczewki), jesli dodatkowo mimo wygladu sprzedawca zapewnia ze jest nowy to nie ufac sprzedawcy.

Ja szczerze mowiac gdybym chcial kupic nowy aparat, sprzedawca zapewnialby ze jest nowy a zobaczyl taki stan jak tego na fotce to przylepilbym mocno negatywna metke sprzedawcy i wiecej z takim sciemniaczem nie robil interesow.
Po prostu nie da sie uwierzyc na slowo gdy oczy przecza wyraznie temu ze jest to sprzet nowy.

Wg mnie to sprzet powystawowy sprzedawany jako nowy... a kilazz po prostu zarzucil kolejna scieme na tym forum (jak to z instrukcjami "oddaje, ale nie za darmo, ale nie sprzedaje" :roll: ).

kilazz
15-08-2004, 11:27
Jak zwykle masz absolutną rację...

Vitez
15-08-2004, 19:17
Jak zwykle masz absolutną rację...

A twoj sarkazm zaczyna byc niemily :roll: .

kilazz
15-08-2004, 19:20
Uznalem, ze lepiej nie wdawac sie w dyskusje.

Ja stwierdze ze nazywam sie Marcin a ty mi i tak udowodnisz ze jestem Krzysztof...

Vitez
16-08-2004, 01:42
Uznalem, ze lepiej nie wdawac sie w dyskusje.


O wiele milsze jest milczace nie wdawanie sie w dyskusje.