PDA

Zobacz pełną wersję : simpleviewer, przerabial ktos ?



Da__FreaK
07-04-2010, 14:13
Witam
Nie jestem specem od tworzenia stron www, wiec przy malej pomocy znajomego zainstalowalem simpleviewer. Jednakze jest to bardzo okrojony skrypt, brak mozliwosci edycji czcionek etc, jednym slowem bieda. Ale jak na pierwsza galerie wystarczy. Wiadomo, apetyt rosnie w miare jedzenia. Tak tez jest u mnie. Chcialbym zmodyfikowac strone tytulowa, bo poki co jest biedna ze hej, a w dobie estetycznosci to troche malo nawet jak na publiczne pokazywanie.
Zatem szanowni koledzy i kolezanki. Moza cos z tym fantem zrobic ? Jak, gdzie to wyedytowac ( czy jest taka mozliwosc ) aby znalezc mozliwosc poprawy owej tytulowej strony ?
jesli ktos by byl chetny pokazac krok po kroku, o ile taka mozliwosc istnieje to ja bardzo chetnie wyslucham :)
Poki co stronka wyglada tak, to ok 5 min roboty ( pierwszy raz mam do czynienia z `produkcja` www :)
http://scashone.blok.pl/
pozdrawiam
pozdraiw

Tezet-gdynia
07-04-2010, 14:18
Wszystko idzie ladnie zrobic w css'ie. Ze zrodla widac ze wszystkie wytyczne css sa zawarte w tym samym pliku. Napisz co konkretnie chcialbys poprawic :)

Da__FreaK
07-04-2010, 14:34
Tezet-gdynia
Chcialbym poprawic strone tytulowa. Zmienic czcionki na jakies sensowniejsze.Zeby byly odnosniki do pokatalogow wraz z opisami.
Reasumujac. zeby zawarte byly na nim odnosniki do Galerii. Po prostu zeby to wygladalo jak stronka na nazwe a nie tylko `galleries i kilka widocznych galerii nieuporzadkowanych :) Wiesz o co chodzi :)

Tezet-gdynia
07-04-2010, 15:03
Odezwij sie do mnie na gg: 1244994 Cos zaradzimy z wygladem ;)

gutek
07-04-2010, 23:08
Pytanie podstawowe :)
Masz wersję darmową czy wersje PRO?
Zaawansowane opcje są tylko w wersji PRO.

Tezet-gdynia
08-04-2010, 11:36
Ale nic nie stoi na przeszkodzie w zrobieniu calej otoczki w html/php + css nawet w wersji nie pro przeciez :)

gutek
08-04-2010, 22:38
W html tak, gorzej jak byś chciał zmienić elementy simpleviewer, czyli flashowe.