PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuje programu do kadrowania zdjec



McKane
20-10-2005, 20:02
No wiec Panowie i Panie potrzebuje jakis prosty program graficzny w ktorym w nastepujacy sposob bedzie mozna kadrowac szereg zdjec:

- zdjecia beda otwierane na zasadach stosowanych w acdsee, exifie czy innych tego typu programach sluzacych do przegladania plikow graficznych
- mozliwosc przegladania ich na pelnym ekranie z czarnym tlem w sposob ciagly (czyli np pageup/down przechodzi do kolejnego zdjecia)
- w tym trybie aktywne narzedzie do kadrowania dzialajace na zasadzie identycznej jak w PS
- mozliwosc ustawienia opacity dla odcietej ramka kadrowania pozostalej czesci zdjecia (analogicznie jak w ps)

Wiem wiem w PS jest prawie tak jakbym chcial ale nie do konca. To zdecydowanie za duza kobyla do tego typu operacji stad tez szukam czegos malego i wyspecjalizowanego.

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

DoMiNiQuE
20-10-2005, 20:31
przetestuj to http://picasa.google.com/index.html moze spelni Twoje oczekiwania :)

McKane
20-10-2005, 21:02
Tylko mam jedno pytanie .. czy jest mozliwosc przegladania zdjec na pelnym ekranie nie w trybie Slide Show bo ja jakos tego nie moge znalezc.

Swoja droga program jest naprawde fajny. Jesli ma mozliwosc ogladania zdjec w FS to juz wiem jaka bedzie moja nowa przegladarka zdjec :)

EDIT: Aha juz widze mozna przerwac Slide Show i nawigowac samemu ale niestety widoczny jest ten panelek na dole i nie dziala wtedy narzedzie crop