PDA

Zobacz pełną wersję : Opinia o sklepach



Gizzmo
20-10-2005, 09:33
Co sadzicie o tych sklepach? Sa godni zaufania? Kupowaliscie cos u nich?

www.aster-foto.com.pl
www.efotos.pl
www.foto-bogutti.pl
www.fotoblik.pl

Ja chce kupic rzutnik, a to sa jedyne sklepy jakie znam z tym sprzetem.

Vitez
21-10-2005, 00:02
"Z widzenia" czyli opinii w necie (grupy dyskusyjne itp) to znam tylko foto-bogutti - pozytywnie.

thorin
21-10-2005, 01:09
a ja przeciwnie, to znaczy moze i owszem na plus, za taka kase wszystko winno byc na plus ale w foto bogutti drogo strasznie...

negatyv
21-10-2005, 09:48
Kupuje tylko przez Internet, w wielu sklepach, rozne rzeczy. Ale tylko foto-bogutti musialem poganiac z wysylka, obiektyw byl marnie zapakowany jedynie w jakas duza koperte wydmuszke, bylem w strachu czy w ogole to przezyl, jak odbieralem na poczcie. Ale bylo OK. Raczej omijam ten sklep, zwlaszcza, ze maja ceny z kosmosu obecnie.

minek
21-10-2005, 11:14
W foto-bogutti kupowałem czasem to i tamto, ale odbierałem osobiście.
Największ zaleta - towar zazwyczaj jest na stanie. Zamówiłem raz u jednego tipa 100-300, było dużo czasu do pleneru na którym go chciałem wypróbować. Po 3 tyg zacząłem szukać gdzie indziej i tylko w foto-bogutti był. Dzwonię. - Jest? - Jest. - Dobra, jutro przed południem po niego przyjadę.

Anvers
24-05-2007, 13:08
Czy coś na plus zmieniło się z Foto-Bogutti?

aptur
24-05-2007, 13:55
Czy coś na plus zmieniło się z Foto-Bogutti?

Odkąd kiedyś czekałem ponad trzy tygodnie na gripa którego niby mieli "od ręki" nic więcej tam nie kupuję.

kashpir_pl
24-05-2007, 14:50
A czy ktoś miał jakieś doświadczenia ze sklepem internetowym www.fotoexpert.pl?

aptur
24-05-2007, 14:56
A czy ktoś miał jakieś doświadczenia ze sklepem internetowym www.fotoexpert.pl?

Zamierzałem tam kupić obiektyw. Na stronie internetowej była adnotacja "w magazynie". Okazało się jednak że nie mają na stanie. Dlatego też radzę sie upewnić telefonicznie co do dostepności. Generalnie sklep polecany i solidny z możliwością wymiany sprzętu gdyby coś było z nim nie tak.

kashpir_pl
24-05-2007, 15:18
dzięki, myślę o zakupie statywu Velbon P-max, ale na stronie nie ma nic o jego dostępności, więc będę się musiał wywiedzieć telefonicznie

BAKS
24-05-2007, 18:04
fotoexpert - bardzo solidny - kupowałem sigmę 10-20 powiedzieli będzie do 5 dni i po 4 miałem ją już w domu. Kupiłem tamrona 90 macro na obiektywie był napis wykonany w Chinach ( ponoć teraz większość taka ) - to go odesłałem i bez kłopotu dostałem zwrot pieniędzy. Od tamtej pory kupuję tylko u nich. Nie trzeba dzwonić bo zawsze i szybko odpowiadają na e-maile.