PDA

Zobacz pełną wersję : Lightroom backup problem



adamadam
22-03-2010, 02:24
Prosze o pomoc. Zrobilem reinstalacje systemu. Plik z backupem lightrooma mam na innej partycji. Na innej partycji sa tez same zdjecia. Zdjecia juz zaladowalem do programu, tylko nie wiem jak przywrocic im wczesniejsze ustawienia rawow. Jak mam folder z backupem wrzucic do lightrooma? Boje sie tez czy dobrze zrobilem naciskajac opcje Relaunch and Optimize. Czy jest szansa odzyskania pierwotnych ustawien?? Bardzo prosze o rady. Z gory dzieki.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Dodam, ze nacisnalem Relaunch and Optimize juz po wskazaniu folderu z backupem. Nie wiem co powinienem zrobic aby rawy mialy wczesniejsze ustawienia?

Paul80
25-03-2010, 21:42
Nie miałem takie problemu jak Ty, ale dam Ci radę, konwertuj zdjęcia po obóbce do formatu DNG, a na pewno już tego problemu nie będziesz miał.

Według mnie katalog ircat, wklejasz do C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Moje dokumenty\Moje obrazy\Lightroom i powinno przywrócić ustawienia.

Piasek1989
08-01-2011, 23:12
może mi pomożecie

ja mam problem tego typu że wczytałem backup do LR i chciałem znaleźć zagubione zdjęcia ale przez przypadek dałem na remove i straciłem wszystko jest jakiś sposób na odzyskanie poprzedniego zapisu