PDA

Zobacz pełną wersję : TapaTalk



bronek
03-03-2010, 11:41
Witam,

pytanie do administratorów serwisu, czy istnieje możliwość instalacji na serwerze wtyczki TapaTalk http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=208412 ?

Dało by możliwość bardzo wygodnego dostępu do forum z poziomu wielu urządzeń mobilnych, szczegóły na stronie producenta http://www.tapatalk.com/

Pzdr,
bronek

Vitez
03-03-2010, 14:44
Dało by możliwość bardzo wygodnego dostępu do forum z poziomu wielu urządzeń mobilnych

Znaczy "z wielu iphonów" :mrgreen: .

bronek
03-03-2010, 15:19
Znaczy "z wielu iphonów" :mrgreen: .

o nie ... co iphone, to nie ja :p

program dostępny jest również na Androida jak i na Nokie S60 3rd i 5th Edition, czyli raczej na całkiem pokaźną liczbę smartphonów

Bombee
03-03-2010, 15:51
hmm... Ciekawe toto.
Czesto przeglądam forum na moim iPhonie ;P

wizja
29-07-2010, 20:39
odświeżam pytanie, bo to pięknie obniża transfery na mobilnych urządzeniach. Poza tym.. duch czasu etc.. :)

PS mam androida :P
PSS bo użyję argumentu "a nikoniarze już mają.." ;P

MacGyver
29-07-2010, 21:11
A ja odpowiem krótko, hazan, po wczesniejszych doświadczeniach, jak ognia unika wszelkich wtyczek i ulepszeń. Parę razy, po aktualizacjach, sypały się różne rzeczy.

wizja
29-07-2010, 23:08
trochę szkoda, bo z jednej strony doświadczenia doświadczeniami, ale z drugiej warto iść z postępem (czyt. coraz więcej mobilnych użytkowników). Taka wtyczka to w końcu nie aktualizacja i jak doświadczenie (no właśnie) wskazuje jest łatwa w implementacji. No, najwyżej nie będzie działać - chociaż nie wiem co miałoby pójść źle.

Generalnie, byłby to miły ukłon ku przyszłości :)

jotewu
13-08-2010, 19:27
Tapatalk jest super i fajnie przegląda się fora na iphone, czasam nawet mi sie wydaje, że lepiej niż na kompie, (szczególnie zasypiając w łożku :-) ), szkoda, że na canon-board to nie działa. Czytanie np. forum lotnictwa - lotnictwo.net.pl za pomocą tapatalk to przyjemność.
Myślę, że predzej czy później będzie to standard

Marpie
13-08-2010, 23:27
Tapatalk jest fajny dla użytkownika, nie ma niestety możliwości emisji reklam, nie generuje odsłon , a co za tym idzie nie przynosi zysku właścicielowi witryny/forum. Na forum zainstalowany jest googiel oraz widgety adtaily, które lepiej lub gorzej ale się spieniężają, a po zaimplementowaniu tapatalka, z pewnością część ruchu ucieknie.

jotewu
14-08-2010, 09:14
Z drugiej strony historia pokazuje, że kto nie idzie z "duchem czasu" prędzej czy później trafia do lamusa. Rozwój urządzeń mobilnych jest bardzo intensywny,smartphony, ipad, kindle, zmienia się także nasz tryb życia. Biorąc pod uwagę, ze najwiekszą wartością forum są ludzie to albo forum dostosuje się do nowych technologii, albo odejdą użytkownicy do jakiegoś nowo stworzonego forum, które ułatwi im życie i pozwoli wykorzystywać "nowe zabawki". Myślę, że każdy, kto przeglądał zdjęcia na forum nikoniarze.pl za pomocą wtyczki tapatalk, doceni taką formę prezentacji. Z drugiej strony forum canon-board.info ma tylu znamienitych użytkowników, że nawet brak porządnie działającej wyszukiwarki, nie powoduje wysypu konkurencyjnych forum, czy odchodzenia "reklamobiorców"

gomana
22-09-2010, 12:56
Gorąco zachęcam administratorów do zainstalowania wtyczki obsługującej Tapatalk
(http://www.tapatalk.com/plugin.php). Zajmuje to 10 minut pracy i jest darmowe.
Wiele znaczących for internetowych już to uczyniło.
Bardzo, bardzo żałuję że nie mogę przeglądać mojego ulubionego forum w ten sposób.

Dla niewtajemniczonych artykuł:
http://openmobile.pl/2010/04/tapatalk-forum-w-smartfonie-android-iphone-symbian/

Kolaj
22-09-2010, 13:33
Brak klienta Windows Mobile -> dla mnie kicha.

UrGuR
22-09-2010, 16:07
Bo windows mobile umiera aktualnie. Może wm7 coś zmieni, ale cudów bym się nie spodziewał. Póki co android sie chyba najszybciej rozwija, bo pompuje w niego hajs kilka sporych firm i oby tak dalej. Niedługo Sony rzuci telewizory z androidem, samsung wypuszcza galaxy pada stojącego na androidzie i mam nadzieje, że google skusi się na androida na komputery i może konsole (np. sony ps4 mogłoby być na androidzie skoro telewizory już obiecali). Oj, trochę offtop

No ja też byłbym szczęśliwy gdyby forum wskoczyło w tapatalka.

Tezet-gdynia
22-09-2010, 18:29
Windows mobile umiera wolniej niz symbian :P To ze symbian teraz powoooooli dogania WM, to nie znaczy ze WM umiera - tylko ze Symbian jest zacofany - a jednak klient symbiana jest...

UrGuR
23-09-2010, 09:34
Klientów symbiana jest sporo, bo są to klienci Nokii. Jeśli Nokia poszłaby w Androida, a myślę, że dobrze by im to zrobiło, to automatycznie symbian poszedłby w odstawkę. Inna sprawa, że procent świadomych klientów, którzy wiedzą co oferuje im dany system w połączeniu z danym smartphonem jest niewielka, więc nie robi im różnicy, czy mają zacofanego symbiana, czy w ogromnym stopniu konfigurowalnego i szybkiego androida. Grunt, żeby telefon miał ładną obudowę i fajne logo na klapce.

ostry
14-02-2011, 01:51
Brak klienta Windows Mobile -> dla mnie kicha.

Klient do Windows Mobile już się pokazał - nazywa się RapidRead i działa na enginie TapaTalka.

Zupełnie nie rozumiem, na czym w mniemaniu admina polega ryzyko instalacji TapaTalka. Kopiuj-wklej 1 linijkę kodu oraz 1 folder przez FTP. Na forum, które prowadzę, uruchomiłem to w 10 minut włącznie z konfiguracją wszystkiego na serwisie TapaTalk. Dla użytkowników korzystających z forum przez www ten plugin zachowuje się, jakby nie istniał, więc nie ma opcji, że coś rozwali w działaniu forum.

A jeśli szanownemu adminowi zależy na wyświetlaniu reklam, to można dodać reklamy AdMob (z Googla), które wyświetlą się ludziom wchodzącym przez komórki i wcale mu pieniążków nie ubędzie.

Chcieć, to móc.

Merauder
17-02-2011, 15:56
Niestety, ale po za paroma postami reszta to off top, a powiem szczerze, że jak najbardziej byłbym zainteresowany przedmiotową opcją. Mam tel na androidzie i korzystam z tapatalka na kilku forach.

W każdym miejscu można przez komórkę zajrzeć na forum i pisać/czytać w bardzo wygodny sposób nasze forum. Jak już ktoś tu wspomniał w ten sposób oszczędzamy sporo transferu.

To nie jest jakaś nowość. Funkcjonalność przede wszystkim, choć widząc podejście tutaj niektórych osób (zapewne nie widzących nigdy na oczy Tapatalka) to to forum może za 10 lat taką funkcjonalność będzie posiadać.

Podobnie jak z edycją postów, choć nie chce rozdrapywać tutaj innej sprawy, aczkolwiek to jedyne forum na jakim piszę i czytam i nie ma możliwości edycji.

Vitez
05-05-2011, 22:27
Et voila!

BeatX
06-05-2011, 06:12
Super! Wkońcu się doczekałem :)
Canon-board to forum na którym siedzę najczęściej (w zasadzie jedyne na którym się ostatnio udzielam aktywnie - nie licząc dnb.pl), a że 3/4 dnia spędzam w pracy, w samochodzie poza domem więc dodanie obsługi Tapatalk to dla mnie cholerne udogodnienie ;)
Nie wiem komu mam być za to wdzięczny, w każdym bądź razie dzięki!

Ps. To jest mój pierwszy post napisany z tel. przy pomocy aplikacji Tapatalk. Piękna sprawa.

Czacha
06-05-2011, 07:10
Potwierdzam - działa i u mnie :)

OsMax
06-05-2011, 07:57
I ja bardzo sie ciesze a pisalem w tej sprawie do Hazana juz jakis rok temu (niestety bez odpowiedzi) a jak samy wiemy sam sporo pisze sporo artykułów o nowych technologiach :-)

Sent from Desire

Merauder
06-05-2011, 08:19
Wielkie dzięki , tego mi brakowało.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Vitez
06-05-2011, 08:41
Nie wiem komu mam być za to wdzięczny, w każdym bądź razie dzięki!

Vitez + FOMAG

Podać numery kont? ;)
No, piwo tez ujdzie ;)

betinus
06-05-2011, 08:52
No i w końcu nastał poranek radości, gdy wchodząc na forum przez telefon wyświetliło mi komunikat o wtyczce.

Szczerze wątpiłem, że uda się tego dokonać, nawet gdy Vitez dał się już przekonać, po początkowej niechęci. Ale widocznie zmiana właściciela spowodowała pozytywne zmiany.

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Vitez
06-05-2011, 17:28
Szczerze wątpiłem, że uda się tego dokonać, nawet gdy Vitez dał się już przekonać, po początkowej niechęci. Ale widocznie zmiana właściciela spowodowała pozytywne zmiany.

Mnie nie trzeba było przekonywać i żadnej niechęci nie było. Po prostu w ówczesnym momencie (03-03-2010) wiedziałem że tego po prostu nie da się zrobić z braku odpowiednich uprawnień jak i z braku aktywności Admina, a nie że nie zrobimy bo nie :roll: .

trzeszcz6
06-05-2011, 18:01
u mnie na iphone też*działa pięknie :)

Fumar
06-05-2011, 20:12
Nie mam telefonu, z którego dało by się sensownie korzystać z tej usługi, mimo wszystko, w przyszłości jak zmienię obecny model - na pewno będę korzystał z forum na telefonie.

Pomysł - super, gratki.

Merde
06-05-2011, 21:08
u mnie na iphone też*działa pięknie :)

A ta "*" zamiast spacji to wina iphone'a? Coraz częściej to widzę na forum...

Czacha
06-05-2011, 22:20
To wina leniwych userow ;)

ces
06-05-2011, 23:41
Super sprawa, również dziękuje za możliwość przeglądania forum z poziomu tapatalk

Vitez
07-05-2011, 00:51
A ta "*" zamiast spacji to wina iphone'a? Coraz częściej to widzę na forum...

To temat na osobny wątek, gdzieś już zresztą kilka razy roztrząsany. To wina leniwych makówkarzy.
Z punktu widzenia moderatorskiego na równi z błędem ortograficznym/gramatycznym/literówką, czyli podpada pod Punkt 6. Regulaminu jak ktoś przegina.
Trzeba dbać o staranną pisownię, nie zwalać winy na Appla - te gwiazdki widać po wciśnięciu "Podgląd wiadomości" i łatwo je wyedytować, jak każdy inny błąd pisowni.

Czacha
07-05-2011, 06:58
OT: Uzywam i telefonu i kompa Apple, ale w moich postach nie ma zadnych gwiazdek - jak sie chce to mozna ;) Osoboscie jednak nie widze w nich nic zlego, w koncu robic bledy ludzka rzecz ;)

arturs
07-05-2011, 22:28
ma ktoś działający czytnik pod windows mobile?

Kolaj
08-05-2011, 07:55
Jest jakis RapidRead ale dopiero beta i ciagle sie wywala. Nieuzywalny moim zdaniem. Na WP7 jest chyba natywny klient.

Smile
08-05-2011, 14:39
Znacie jakiś działający czytnik pod Symbiana?

Vitez
08-05-2011, 20:23
Jest jakis RapidRead ale dopiero beta i ciagle sie wywala. Nieuzywalny moim zdaniem. Na WP7 jest chyba natywny klient.

Tak, na Windows Mobile 7 jest klient TapaTalk.


Znacie jakiś działający czytnik pod Symbiana?

Symbian is dead :-|

jotewu
08-05-2011, 23:07
Wow. Super sprawa. Dzięki

Merauder
09-05-2011, 12:45
Takie drobne spostrzeżenie; jak dodamy post po poście to nie ma łączenia podwójnego wpisu tylko jest pod pod postem. Znowu się kłania możliwość edycji, tylko mnie nie zjedzcie za to, tylko tak wspomniałem.

myslidar
09-05-2011, 12:47
U mnie nie działają Prywatne wiadomości na Tapatalk. Pokazuje się jakiś błąd java. Tylko u mnie, czy u Was też?

Merauder
09-05-2011, 13:03
U mnie nie działają Prywatne wiadomości na Tapatalk. Pokazuje się jakiś błąd java. Tylko u mnie, czy u Was też?
Mi działają, tzn. przynajmniej przeglądanie, bo wysyłać nie próbowałem.

ces
09-05-2011, 13:27
U mnie to samo. Też nie działa PM może to kwestia wersji tapatalk. Ważne że są się forum oglądać

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Krzychu
09-05-2011, 13:36
U mnie wszystko działa...

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk

BeatX
11-05-2011, 09:29
U mnie nie działają Prywatne wiadomości na Tapatalk. Pokazuje się jakiś błąd java. Tylko u mnie, czy u Was też?
na android 2.1 dzialaja bez problemu.
malo tego, wyskakuje ikonka w obszarze powiadomien, ze dostalem PM - dziala identycznie jak powiadomienie o nowym sms'e, badz email'u wiec po prostu rewelacja :D

ces
24-05-2011, 08:25
Mi znowu przestało coś działać... Cały czas mam monit "processing" i biały ekran. Próbowałem chyba wszystkiego. Wyczyściłem dane aplikacji, przeinstalowałem i nic...

Merauder
24-05-2011, 08:43
To samo mam od wczoraj. Inne forum działa bez problemu.

betinus
24-05-2011, 08:54
Również potwierdzam, ze coś się rypło chyba, bo od wczoraj nie umiem się zalogować przez TapaTalka, a wchodząc z telefonu, przez zwykłą przeglądarkę nie wyświetla komunikatu o zainstalowanej wtyczce.
Czy ktoś z 'zarządu' może dać znać? Czy coś się sypnęło, czy po prostu wyłączono wtyczkę bo spadła liczba wyświetlanych reklam?

ces
24-05-2011, 11:43
tzn jak wchodzę przez www z telefonu to wyświetla mi monit o taptalk, ale tam lipa tak jak pisałem...
Dzięki Panowie, za info myślałem, że to tylko u mnie tak się dzieje...
Czekam z niecierpliwością na rozwiązanie :)

Kolaj
24-05-2011, 11:50
Nie mam telefonu zgodnego z TapaTalk, ale mam pytanie. Zapewne gdzieś w tym sofcie podaje się adres www do forum. Czy macie tam wpisane www.canon-board.info, czy canon-board.info? Jeżeli bez "www", spróbujcie to zmienić.

betinus
24-05-2011, 12:02
No właśnie chyba Kolaj ma rację, jak wchodziłem przez skrót z pulpitu to nie chciało działać, ale jak odpaliłem TapaTalk'a i ponownie wyszukałem forum poprzez 'search' to zadziałało.

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

ces
24-05-2011, 12:07
Więc tak ogólnie nie ma możliwości wpisania adresu są dwie możliwości. Przeglądając www wyskakuje monit o tapatalk, druga w programie jest opcja search po wpisaniu słowa canon wyskakuje nasze forum które jest domyślnie z www. tak teraz sprawdziłem dzięki twojej sugestii i samo się naprawiło, chyba że ktoś coś robił. Ważne że działa. Pozdrawiam

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Kolaj
24-05-2011, 12:15
chyba że ktoś coś robił.Do wczoraj forum działało pod oboma adresami. Obecnie adres bez "www" jest przekierowywany automatycznie na ten z prefiksem. Zewnętrzne programy mają prawo sobie z takim przekierowaniem nie poradzić i zapewne stąd wyniknął problem.

Vitez
24-05-2011, 12:22
Już powinno być naprawione.
'www' w adresie należało dopisać po stronie konfiguracji forum w serwisie Tapatalk i tylko ja to mogłem zrobić...

ces
24-05-2011, 14:17
Dzięki za szybką naprawę :)

trzeszcz6
24-05-2011, 16:52
Potwierdzam, wczoraj nie dzialalo, dziś jeszcze raz wyszukałem i wszystko śmiga :)

wizja
29-05-2011, 23:57
100-krotne dzięki! ;)

--
Wysłano z ENIAC

nowart
04-07-2011, 12:46
Mam problem z tytułową parą. Nie mogę odpisywać na PM, czytanie forum też kuleje bo często wyrzuca mi komunikat o błędzie połączenia i konieczności skontaktowania się z administratorem forum.
Tapatalk mam od paru dni , jeszcze w nim raczkuję więc podpowiedzcie coś proszę, może robię coś nie tak, może kwestia ustawień... czy może z forumową wtyczką coś nie tak?
Jakieś sugestie?

lok
04-07-2011, 22:32
A czy ktos ma TapaTalk w telefonie Nokia. CZy jest jakies wydanie tego programu na Nokię.

Vitez
05-07-2011, 08:59
A czy ktos ma TapaTalk w telefonie Nokia. CZy jest jakies wydanie tego programu na Nokię.

Sprecyzuj swoje pytanie.
Aplikacja Tapatalk jest wydana na różne rodzaje telefonicznych systemów operacyjnych. Różne modele Nokii mają różne systemy operacyjne (głównie Symbian w kilku wersjach, na kilku modelach MeeGo i powoli wychodzą modele z Windows Phone).
Sprawdź jaki masz model Nokii, sprawdź jego specyfikację, czyli na jakim systemie operacyjnym pracuje a następnie na stronie TapaTalk sprawdź, czy istnieje aplikacja pod Twoją wersję systemu operacyjnego, czyli na Twój konkretny model telefonu.

lok
05-07-2011, 15:36
Nokia n 97 mini. Ona ma jakas odmiane symbiana. Na stronie tapatalk nie ma wersji na symbiana. Ja przynajmniej nie znalazlem. W sklepie ovi noki jest wersja tapatalk ale ona nie dziala. Czy jest jakas alternatywa i komus to dziala.

Vitez
05-07-2011, 16:33
Nokia n 97 mini. Ona ma jakas odmiane symbiana.

Ja to robię tak:

1. Na stronie Nokii znajduję specyfikację tego modelu telefonu: http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-n97-mini/specifications i już wiem że ma Symbiana S60 5th Edition

2. W googlu wpisuję "tapatalk for S60 5th edition" i znalazłem coś takiego: http://www.symbian-freeware.com/download-tapatalk.html

Spróbuj ściągnąć i daj znać czy działa. Jak nie to popróbuj z innych linków z wyników wyszukiwania.

A tak bajdełej to na Nokii E90 z Symbianem S60 3rd edition nie kombinuję z Tapatalkiem tylko dość wygodnie mi się forum na Operze Mini przegląda - polecam :)

Kolaj
13-01-2012, 21:35
Właśnie się przesiadłem na Androida i w związku z tym odkopię temat. Aplikacja natywna TapaTalk kosztuje coś bodaj 10zł. Nie pieniądz, ale jest też darmowa Convo. Możecie doradzić, czy jest jakaś korzyść z zainstalowania tej płatnej odmiany?

Nie mogę w necie dotrzeć do żadnego sensownego porównania tych dwóch klientów a kupić tylko po to, żeby się przekonać osobiście to trochę bez sensu, nawet jeśli to tylko 10zł.

Dzięki!

gary
14-01-2012, 10:56
W markecie jest darmowy i działa świetnie. Nie wiem co ma płatny, ale do przeglądania forum i pytania darmowy wystarcza

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Merde
14-01-2012, 11:05
Spróbuję porównać w wolnej chwili, ale uprzedzam że Tapatalk używam sporadycznie, a tego drugiego jeszcze na oczy nie widziałem.

Tak na szybko parę różnic:
Tapatalk:
+ posiada funkcje moderacyjne (ograniczone, ale zawsze)
+ możliwość raportowania postów
+ lepszy IMHO mechanizm oglądania linkowanych zdjęć
+ cytowanie, multiquote
+ dostęp do profili userów
+ raportowanie postów

Convo:
- klikanie na linka do posta na forum powoduje jego otwarcie w... przeglądarce
- brak cytowania (!)
- dostęp do profili userów w wersji premium
- brak możliwości wysyłania PW
- wciśnięcie "wstecz" w trybie przeglądania nowych postów powoduje, że przed chwilą przeglądany post znika z listy

Jednym zdaniem: jeśli ma to służyć wyłącznie do czytania, to można zainstalować to Convo. Na pierwszy rzut oka jednak Tapatalk miażdży Convo bez dwóch zdań.

Kolaj
15-01-2012, 16:06
W markecie jest darmowy i działa świetnie. Nie wiem co ma płatny, ale do przeglądania forum i pytania darmowy wystarcza

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Moze kiedys byl darmowy. Obecnie ten natywny jest platny, choc nie majatek. Po opisie Merde (dzieki) zdecydowalem sie lupic. To jest moj pierwszy post z niego. :)

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk

Merauder
15-01-2012, 16:20
Dokładnie jak napisał kolega wyżej, darmowego już nie ma.

Podstawową różnicą pomiędzy płatnym,a darmowym była możliwość pisania postów.

Jest jeszcze forum runner, którym trochę się bawiłem, ale już byłem przyzwyczajony do tapatalk i zrezygnowałem. Kiedyś na plus runnera był multiquote.

Wysłane z mojego GT-I9000

gary
15-01-2012, 17:36
no to załapałem się na darmowy :)

marfot
15-01-2012, 19:14
Czy użytkownicy tego precjoza opanują umiejętność nie umieszczania w poście obciachowego podpisu jakim urządzeniem upichcono posta ?
Użytkownicy innego sprzętu raczej nie umieszczają na końcu posta wypiski sprzętu na jakim go napisali i użytego oprogramowania np. nazwy przeglądarki internetowej.

Kolekcjoner
15-01-2012, 20:37
Czy użytkownicy tego precjoza opanują umiejętność nie umieszczania w poście obciachowego podpisu jakim urządzeniem upichcono posta ?
Użytkownicy innego sprzętu raczej nie umieszczają na końcu posta wypiski sprzętu na jakim go napisali i użytego oprogramowania np. nazwy przeglądarki internetowej.

No widzisz a ja się zastanawiam czy nie umieszczać w podpisie:
wysłano ze starego rozlatującego się dell'a używając wieszającej się opery :mrgreen:.

Bolek02
15-01-2012, 21:04
Moze kiedys byl darmowy. Obecnie ten natywny jest platny, choc nie majatek. Po opisie Merde (dzieki) zdecydowalem sie lupic. To jest moj pierwszy post z niego. :)

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk

Nadal jest darmowy w Android Market :) ściągnąłem dziś na Samsung Galaxy Tab.

jacek_73
15-01-2012, 21:10
No widzisz a ja się zastanawiam czy nie umieszczać w podpisie:
wysłano ze starego rozlatującego się dell'a używając wieszającej się opery :mrgreen:.

A co stoi na przeszkodzie?

Wysłane z mojego lapka za pomocą gołębia pocztowego po drucie.

Darx
15-01-2012, 21:34
Czy użytkownicy tego precjoza opanują umiejętność nie umieszczania w poście obciachowego podpisu jakim urządzeniem upichcono posta ?
Użytkownicy innego sprzętu raczej nie umieszczają na końcu posta wypiski sprzętu na jakim go napisali i użytego oprogramowania np. nazwy przeglądarki internetowej.

Od czasu zakupu ipada, często bywam na forum, czy to będąc na uczelni, w domu lub w pracy. Jak kupiłem owy program, to też przez kilka postów, to "cholerstwo" się pojawiało. Irytowało mnie, to niezmiernie. W końcu wywaliłem i zrobiło się bardziej przejrzyście. Lepiej by było gdyby inni użytkownicy także nie wrzucali smętnych opisów sprzętowych.

Jeszcze trochę, a zaczniecie się chwalić kto, co ma :mrgreen:

Kolaj
15-01-2012, 23:48
Nadal jest darmowy w Android Market :) ściągnąłem dziś na Samsung Galaxy Tab.

Moze to zalezy od sprzetu... Dla mnie darmowy nie jest.

Podpis chyba wywaliliem. Zaraz sie okaze.

Kolaj
15-01-2012, 23:49
Ps. Czy da sie z tego edytowac posta?

Vitez
16-01-2012, 01:30
Czy użytkownicy tego precjoza opanują umiejętność nie umieszczania w poście obciachowego podpisu jakim urządzeniem upichcono posta ?
Użytkownicy innego sprzętu raczej nie umieszczają na końcu posta wypiski sprzętu na jakim go napisali i użytego oprogramowania np. nazwy przeglądarki internetowej.

I tu się pod tym podpiszę. Jak ja się bawiłem Tapatalkiem to po 2-3 postach wywaliłem ten obciachowy podpis.


Ps. Czy da sie z tego edytowac posta?

I tu dochodzimy do sedna. Paru funkcjonalności mi brakuje w tej aplikacji i po kilku dniach testowania wolę jednak forum przeglądać w Skyfire. Nie wymienię dokładnie czego mi brakowało bo to było dawno. Tylko wspomnę że może warto najpierw potestować czy pasuje.


Firefoxnięto z mojego Windows 7 Home Premium 64bit Service Pack 1 PC (listę hardware se darujem :P )

Kolaj
16-01-2012, 09:37
Ps. Czy da sie z tego edytowac posta?

Chyba jednak da sie. Troche dziwnie bo pod opcja Moderuj ale jest i chyba dostepne takze dla niemodow.

Edit: da sie.

Merauder
18-01-2012, 22:38
Ktoś ma problem z podpisami, niech ich nie czyta.

Sygnaturki ma tutaj wiele osób, ale to nikomu nie wadzi.

Wysłane z mojego GT-I9000

Kolaj
18-01-2012, 23:03
Ktoś ma problem z podpisami, niech ich nie czyta.

Sygnaturki ma tutaj wiele osób, ale to nikomu nie wadzi.

Wysłane z mojego GT-I9000
To nie forum o komorkach, zeby w sygnaturkach umieszczac model telefonu. Faktycznie, dosc infantylne sa i nic nie wnosza w kontekscie tematyki forum ale jak ktos odczuwa nieodparta pokuse informowania o modelu telefonu, to ja osobiscie jakos to zniose.

Vitez
19-01-2012, 13:58
Ktoś ma problem z podpisami, niech ich nie czyta.

Sygnaturki ma tutaj wiele osób, ale to nikomu nie wadzi.

Wysłane z mojego GT-I9000

Są aż jedną linijkę pod postem i aż tą samą czcionką. Nie da się nie przeczytać - wzrok się zawsze prześlizgnie.
Tak więc czytający te podpisy z modelem komórki informują posiadaczy tych podpisów, że wg ich mniemania to po prostu głupio wygląda. Przymusu nie ma, zróbcie z tym co chcecie, ale najlepiej zgodnie z powiedzeniem "jak Cię widzą, tak Cię piszą" :twisted: .

Dla mnie to po prostu nie ma sensu - kogo to obchodzi za pomocą jakiego narzędzia piszesz na forum?
Dopóki nie pojawiły się smartfony i tablety widziałeś gdzieś by ktoś tutaj dopisywał sobie z jakiego peceta czy imaca czy laptopa czy systemu operacyjnego czy przeglądarki pisze? Nie licząc hardkorowych for komputerowych?
Żadna inna aplikacja czy hardware nie dowala takiego podpisu, więc prędzej wygląda mi na to na reklamę, nomen omen płatnej, aplikacji, niż jakikolwiek inny, głębszy sens.

Firefoxnięto z mojego Windows 7 Home Premium 64bit Service Pack 1 PC

Merauder
19-01-2012, 15:00
Dobrze, że każdy może mieć swoje zdanie, a czasy faszyzmu na tym forum odeszły w niepamięć.

Merde
19-01-2012, 15:06
Dobrze, że każdy może mieć swoje zdanie, a czasy faszyzmu na tym forum odeszły w niepamięć.

Jakaś nowa definicja faszyzmu, no no...

Merauder
19-01-2012, 15:10
Jakaś nowa definicja faszyzmu, no no...
Nie naciągniesz mnie, nie widzę sensu kontynuacji wątku. Za wiele na plus się zmieniło tutaj ostatnio.

Kolaj
19-01-2012, 15:14
Dobrze, że każdy może mieć swoje zdanie, a czasy faszyzmu na tym forum odeszły w niepamięć.Taaak, faszyzmu nie ma, ale za to niektórzy uprawiają fetyszyzm. :-)

gavin
19-01-2012, 15:28
albo
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://dl.dropbox.com/u/851793/th1237576337daffyjerkin.gif) sprzętowy :)


Wysłano z mojego wypas blaszaczka z Win 7 mega bajer obudową z dwoma portami usb na froncie.

Merauder
19-01-2012, 15:48
Taaak, faszyzmu nie ma, ale za to niektórzy uprawiają fetyszyzm. :-)
Ja bym to nazwał wolnością słowa :)

albo
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://dl.dropbox.com/u/851793/th1237576337daffyjerkin.gif) sprzętowy :)


Wysłano z mojego wypas blaszaczka z Win 7 mega bajer obudową z dwoma portami usb na froncie.
Powiedział użytkownik mający w swojej stopce cały swój sprzęt.

gavin
19-01-2012, 15:50
Sprzęt akurat na forum sprzętowym jest na miejscu ;)

Merauder
19-01-2012, 15:51
Sprzęt akurat na forum sprzętowym jest na miejscu ;)
Wiem, tylko dla mnie nie ma różnicy co to za sprzęt :)

gavin
19-01-2012, 15:55
No to po coś go wpisał do stopki? :)

Kolaj
19-01-2012, 15:57
Stop! Kończymy OT. Już wystarczy. To wątek o TapaTalk.

czapix
17-10-2014, 13:47
Czy ktoś z używających Tapatalk zauważył brak działu "Fashion / Glamour / Akt" w podforum Galerie - Nasze Fotografie? Czy tylko u mnie się ten dział nie wyświetla, wcześniej tego nie zauważyłem, ale ostatnio chciałem wejść w ten dział z Tapatalk i szukam, szukam i nie widzę.

Merde
17-10-2014, 14:01
Czy ktoś z używających Tapatalk zauważył brak działu "Fashion / Glamour / Akt" w podforum Galerie - Nasze Fotografie?

Ja widzę ten dział przez Tapatalka.

czapix
17-10-2014, 14:50
To może coś u mnie jest nie tak, sprawdzę w domu na innym telefonie.