PDA

Zobacz pełną wersję : Książeczka ze zniżkami?



yogi-bear
15-10-2005, 10:34
Witam!

Kupilem pewien czas temu 350D w Niemczech i dostałem razem z nim książeczę z wyrywanymi kartkami które niby poważniają do zniżki pryz zakupie określonych obiektywów. Dla przykładu na 70-200 f/4 L jest 100E zniżki.. to by mogło być opłacalne ;) Tylko jest pytanie.. gdzie mam kupić sprzęt żeby mi chonorowali ten kuponik i jak to wszystko wygląda? Może ktoś kupywał z tym bonusem? Proszę o wszelkie informacje.

Pozdrawiam!

Dzygit-Dublin
15-10-2005, 12:09
nie pamietam dokladnie i nie mam jak sprawdzic bo siedze w pracy ale trza pokazac dowod zakupu znaczy kopie i ta kartke wyslac do oddzialu canona , w uk i ira wysylaja kase na konto prosto pozostale chyba tylko check do domu.

all masz napisane na odwocie chyba .

Pozdrawiam 432

Bachman
15-10-2005, 13:21
Jak ktos chce to mam do oddania taka ksiazeczke za 200
zika

yogi-bear
15-10-2005, 15:39
Hm.. to wszystko fajnie tylko ciekawe czy jak kupie sprzęt w USA też zwrócą mi 100E? :) Bo może bardziej opłaci się kupić szkło w Europie skoro oddadzą troche.. A jeśli chonorowali by też zakupy w USA to już zupełnie miodzio :)

Dzygit-Dublin
15-10-2005, 16:45
Hm.. to wszystko fajnie tylko ciekawe czy jak kupie sprzęt w USA też zwrócą mi 100E? :) Bo może bardziej opłaci się kupić szkło w Europie skoro oddadzą troche.. A jeśli chonorowali by też zakupy w USA to już zupełnie miodzio :)




usa chyba nie 434
, ja mam np adres do przeslania kuponu tutejszy znaczy Ireland .......
chyba ze w usa maja tylko usa ale to musisz byc rezydentem albo miec kogos tam bo to im zajmuje troszke czasu


pozdrawiam

ripek
15-10-2005, 18:42
ja tez mam taka ksiazeczke ;) ktos chce kupic ;) ?

sal
18-10-2005, 17:17
W Szwajcarii daja kupony nawet do obiektywow (przy kupnie). Inna sprawa, ze trzeba wyslac kod paskowy z pudelka i rachunek wystawiony na dany adres. Z promocji mozna skorzystac tylko raz.

yogi-bear
19-10-2005, 23:53
Kod paskowy oczywiscie z pudelka po obiektywie? ;)

Tytus
28-10-2005, 19:44
Witam!

Kupilem pewien czas temu 350D w Niemczech i dostałem razem z nim książeczę z wyrywanymi kartkami które niby poważniają do zniżki pryz zakupie określonych obiektywów. Dla przykładu na 70-200 f/4 L jest 100E zniżki.. to by mogło być opłacalne ;) Tylko jest pytanie.. gdzie mam kupić sprzęt żeby mi chonorowali ten kuponik i jak to wszystko wygląda? Może ktoś kupywał z tym bonusem? Proszę o wszelkie informacje.

Pozdrawiam!

promocja jest dla rezydentów krajów UE ZACH

nic nie zwojujecie...

sal
28-10-2005, 23:04
promocja jest dla rezydentów krajów UE ZACH
Nie wiem co to 'UE ZACH', ale mylisz się. Szwajcaria nie jest w UE, a promocja obowiązuje. Co oczywiście nie zmienia faktu, że w Polsce nie obowiązuje.

Tytus
30-10-2005, 20:50
Nie wiem co to 'UE ZACH', ale mylisz się. Szwajcaria nie jest w UE, a promocja obowiązuje. Co oczywiście nie zmienia faktu, że w Polsce nie obowiązuje.

nie chciało mi się pisać Europie

dokładnie w: Austria, Belgium, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Luxembourg, The Netherlands, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland, or the United Kingdom.

pletwal
01-11-2005, 13:22
Witam!
Tytus: dokladnie jest tak jak mowisz ale ...
gratisowe karty pamieci tez sa dla w/w panstw a jednak dochodza do polski!
jednak z tymi zwrotami za zakup obiektywow itd. bym nie ryzykowal i poprosil "kogos" kto ma konto w w/w panstwie lub tam mieszka aby przelali pieniadze na jego konto. Wydaje mi sie ze moze byc problem z przelaniem pieniedzy do polski lub wyslaniem i realizacja czeku! A moze sie myle ...
Pozdrawiam all

PASTOR
01-12-2005, 15:50
1.Czy jest ktos kto z tej promocji korzystal ?
Tez mam taka ksiazeczke(aparat z niemiec)
2. Czy obiektyw musi byc kupiony w panstwie wymienionym na liscie, czy zakup moze byc dokonany w naszym kraju ?
3.Konkretnie jaki problem z kasa ?

Tytus
01-12-2005, 18:23
1.Czy jest ktos kto z tej promocji korzystal ?
Tez mam taka ksiazeczke(aparat z niemiec)
2. Czy obiektyw musi byc kupiony w panstwie wymienionym na liscie, czy zakup moze byc dokonany w naszym kraju ?
3.Konkretnie jaki problem z kasa ?

ja korzystałem

musisz być "rezydentem" w jednym z wymienionych krajów, tzn, mieć tam adres zamieszkania (do korespondencji) i rachunek w banku (na który idzie kasa, o ile nie jest to czek), narodowość nie jest sprawdzana
zakup musi być w jednym z krajów objętych promocją, bo wysyłasz rachunek ze sklepu...masz to wszystko w regulaminie...

EDIT

własnie przelano mi 200 euro na konto z tego tytułu, więc 20D wyszedł mnie 3550zł a EX430 710zł. ;)

PASTOR
02-12-2005, 01:39
No tak :( Polska - co to za rynek dla Canona ... Pewnie bym wyskrobal troche grosza na 17-40L byla by zacheta - a tak znowu po gloiwe chodza zle mysli na temat tamrona...