PDA

Zobacz pełną wersję : [Trójmiasto] C-F-K w Sopocie



najeli
17-02-2010, 14:10
W ramach aktywizacji C-F-K w pomorskim

28.02.2010 o 12:00 (niedziela) pod kościołem św. Jerzego (góra Monciaka) w Sopocie

spotykamy się na plener.

Chętnie spotkamy się też z forumowiczami.
W planach wyzwanie jakim jest ciekawe sfotografowanie oklepanych miejsc (albo nawet nieoklepanych, to się okaże), a potem schowanie się gdzieś w jakieś ciepłe miejsce na fotograficzne (i nie) dyskusje.

Serdecznie zapraszamy :)

nagor
17-02-2010, 15:55
jakis szerszy plan spotkania??
c-f-k (co to:D)

robgr85
17-02-2010, 18:38
chyba canon-foto-klub, jest spory wątek na forum...

oxydum
17-02-2010, 19:28
Do focenia nie trzeba agendy, pofocimy oklepany Sopot, pogadamy o zabytkach ;)

Tylko dlaczego tak późno śpiochy ;)

Tezet-gdynia
18-02-2010, 16:20
oxydum,

Juz tlumacze dlaczego tak pozno, bo w sumie to troche ja podsunolem pomysl z godzina 12:00 a nie 10:00 ;) A mianowicie, stwierdzilem ze jesli ktos ma dojechac z dalszej czesci pomorskiego, to podroz mu zajmie ta godzinke, czy nawet dwie. Wiec na 10:00 musial by wyjechac o 8:00. A to oznacza wstac o 6:30 zeby sie doprowadzic do stanu, ogolic sie, wyladniec, zaparzyc kawe, zjesc sniadanie, sprawdzic setny raz sprzet w plecaku/torbie i dotrzec na srodek masowego transportu/odsniezyc samochod ;) A jednak Niedziela - dzien relaksu, i jakiegos tam odpoczynku i jedyna mozliwosc wyspania sie troche dluzej ;)

nagor,

Zwiedzenie czesci sopotu znanej wiekszosci (molo, deptak itp) i tej czesci mniej znanej (gorny sopot, domy w starym stylu, nostalgia, moze cos przyjdzie na mysl na miejscu). Ogolnie jak na moje, tematem jest: Ukazanie Sopotu w inny sposob niz zawsze ;) A na koncu jakas kawka/herbatka w ktorejs klubo-kawiarni by sie odmrozic i porozmawiac na temat klubu, dalszych dzialan i na temat specjalny wieczoru ktory wymaga paru chwil, milej atmosfery, i jak najwiecej klubowiczow :) No i przy okazji bedzie mozna strzelic sobie po zdjeciu w celu wykonania misji ;)

I jeszcze wyjasnienie dlaczego spotkanie przy kosciele a nie przy krzywym domku. Stwierdzilem ze wszystkie parkingi sa blizej kosciola, przystanki sa blizej kosciola i skm jest blizej kosciola :) Nie wszyscy moga wiedziec gdzie jest krzywy domek, a przeciez nie chcemy "zgubic" kogos przez nietypowe miejsce spotkania ;)

To tak troche szerzej, mam nadzieje ze nie wyjawilem za duzo informacji ;)

Rob bedziesz ? Bo mam podejrzenie ze przydal bys sie ;)

I zapomnial bym do reszty, jesli bedzie otwarte pewne miejsce to zwiedzimy mile dla oka miejsce i moze uda sie namowic wlasciciela na jakas mala opowiesc :)

robgr85
18-02-2010, 22:07
Rob bedziesz ? Bo mam podejrzenie ze przydal bys sie


nie wiem czy uda mi się wyrobić, myślę że szanse na mój przyjazd to tak ok 70%... mam nadzieję że dam radę :>

Tezet-gdynia
19-02-2010, 05:26
Jakby ktos mial problem z trafieniem z dworca SKM SOPOT GLOWNY pod kosciol, to zamieszczam mapke zrobiona na szybko http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&msa=0&ll=54.442742,18.563231&spn=0.001522,0.005284&z=18&msid=110538562358655952171.00047feb3c73562ed2b4d

A jakby ktos potrzebowal plan parkingow, to tez moge cos stworzyc na potrzeby spotkania. A jakbys ktos z gory wiedzial ze trafi ale nie do konca, to PW do mnie ;)

rob, trzymam kciuki ;)

drosik
19-02-2010, 15:11
A czy taki szaraczek, który zagląda tylko czasami na forum może dołączyć ?

marcin1191
19-02-2010, 18:33
Chciałbym się przyłączyć do pytania Drosika. nie chciałbym nikomu wstydu narobić :)

robgr85
19-02-2010, 20:29
Zwykle w plenerach CB wszyscy są mile widziani, ale to w sumie bardziej plener CFK więc lepiej niech Marta się wypowie :)

marcin1191
19-02-2010, 21:12
To może niech to będzie plener CB, chyba, że koniecznie to musi być C-F-K. Fajnie byłoby, gdyby "szare myszki" mogły się podszkolić troszkę (a może nawet podzielić się doświadczeniem).

Mellan
19-02-2010, 21:16
Marta z tego co wiem, może być mało "uchwytna", więc pozwolę się włączyć :)

Klub jest otwarty na każdego, plenery tym bardziej. Każdy mający czas i odrobinę chęci będzie mile widziany.
Drosik, Marcin1191 - jak najbardziej :)

Dodatkowo, jest też propozycja pleneru w Słowińskim Parku Narodowym (http://www.starz.pl/canon/index.php?topic=45.0) na 20-21 marca.

marcin1191
19-02-2010, 21:27
Marta z tego co wiem, może być mało "uchwytna", więc pozwolę się włączyć :)

Klub jest otwarty na każdego, plenery tym bardziej. Każdy mający czas i odrobinę chęci będzie mile widziany.
Drosik, Marcin1191 - jak najbardziej :)

Dodatkowo, jest też propozycja pleneru w Słowińskim Parku Narodowym (http://www.starz.pl/canon/index.php?topic=45.0) na 20-21 marca.

Fajnie byłoby spotkać się z bardziej doświadczonymi forumowiczami. Jednoczenie (mówię tu tylko za siebie) nie chcę się narzucać żeby potniej nie czuć się niemile widzianym.
Jeśli faktycznie nikomu nie będę (będziemy) przeszkadzać to bardzo chętnie się zjawię i dowiem czegoś nowego.

oxydum
19-02-2010, 21:37
Sopot nie jest taki mały, zmieścimy się :)
Klub otwarty jest na wszystkich. Może z czasem zasilicie nasze szeregi.

marcin1191
19-02-2010, 21:38
A czy trzeba spełnić jakieś specjalne warunki żeby przystąpić do klubu?:)

Mellan
19-02-2010, 21:43
By uczestniczyć w plenerze, nie ma żadnych warunków.
Jeśli chodzi o info n.t. klubu wysyłam wszystkim zainteresowanym. O ile Twój adres w wizytówce na CB jest aktualny, to spodziewaj się poczty. :)

Tezet-gdynia
19-02-2010, 21:59
Mellan, uffff, welcome back :) Czulem sie osaczony ;d A tak serio, staralem sie utrzymac jakis przeplyw info bo widze ze Marta cos malo dostepna ostatnio ;) Z tym kolejnym plenerem w marcu - good idea ! Tego terenu nie znam, czego nie moge powiedziec o Sopocie :)

I tak, za Mellan'em, spotkanie otwarte na wszystkich, nie tylko na cb, tutaj jest info, bo czesc ludzi nie czyta forum klubowego :)

najeli
22-02-2010, 12:20
Co za czasy, że nie można sobie spokojnie wyjechać na 4 dni tam gdzie nie ma netu ;-)

Co do spotkania, to zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od poziomu i przynależności organizacyjnej.
Jakby spotkanie było tylko dla "pro" to sama nie miałabym czego tam szukać :D

A "firmowanie" przez Canon-Foto-Klub jest po to, żeby była okazja zaktywizować deklarująchych chęć wstąpienia do stowarzyszenia.

djaras
11-03-2010, 16:09
No i co? Wypalił ten plener czy nie? Pokażcie jakieś "efekty"... chyba że nie ma się czym chwalić...

najeli
11-03-2010, 17:31
Plener wypalił jak najbardziej, było 2x więcej osób niż się spodziewałam :D

A co do efektów.. Nie dotknęłam nawet swoich zdjęć jeszcze.. W ciągu paru dni coś powinno być, choć "najlepsze" raczej poczeka na biuletyn.