PDA

Zobacz pełną wersję : Program o fotografii na Discovery



charlie
17-02-2010, 11:40
Witam. Jakiś czas temu oglądałem na Discovery (chyba na Discovery i już na pewno nie pamiętam na którym) pewien program. Jego polski tytuł brzmiał "Zdjęcie życia". Konwencja programu była podobna do Idola czy innego Tańca z Gwizdami. Spora grupa fotografów amatorów pod kierunkiem jakiegoś Mistrza (jakiś gość z długimi włosami; teraz stwierdzam że był podobny do Bryana Petersona chociaż to luźne skojarzenie) wykonywała zdjęcia o określonej tematyce jak portret, krajobraz itp. i na tej podstawie była oceniana i przepuszczana do następnego etapu. W finale było chyba troje z nich. Wygrała jakaś kobietka która w "nagrodę" zrobiła jakiejś znanej modelce sesję w efekcie której jej zdjęcie pojawiło się na okładce jakiegoś fachowego pisma.

Używam sporej ilości słów w stylu "jakiś" bo kompletnie tego nie pamiętam. I tu pytanie do Was. Czy zetkneliście się z tym programem? Jak się nazywał (oryginalna nazwa). Oglądałem tylko dwa ostatnie odcinki ale chętnie obejrzałbym całą serię. Może ktoś to nawet ma :). Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Bombee
17-02-2010, 14:27
Mistrz to Russell James
A cykl programu to The Shot

charlie
17-02-2010, 15:43
Mistrz to Russell James
A cykl programu to The Shot

Serdeczne dzięki za to info. Dzięki Tobie od razu znalazłem to co chciałem.
Jak ktoś będzie chciał pooglądać to tutaj ma szansę :) (http://klab.lv/users/fashionista/55803.html)
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.