PDA

Zobacz pełną wersję : Canon S1 i filmiki w nocy...



Lucid
09-10-2005, 21:25
Witam.Czytałem wczesniej to forum ale to mój pierwszy post. Planuje zakup Canon'a S1 ale zanim to zrobie chciałem sie dowiedziec jak nagrywa on filmiki w nocy. Chodzi o to ze bawie sie ogniem tzn. zapalone łancuchy i kij i chciałem nakrecic pare filmików ale nie wiem jak sie sprawdzi ten aparat w nocy. Szukałem tu i na innych forach ale nic na ten temat nie znalazłem. Prosze o pomoc uzytkowników tego aparatu. Dzieki. Pozdrawiam.

Mr_Black
21-10-2005, 22:11
Planuje zakup Canon'a S1 ale zanim to zrobie chciałem sie dowiedziec jak nagrywa on filmiki w nocy.

Hmm, jeśli tylko do celu nagrywania filmików chcesz go kupić, to chyba warto zastanowić sie nad kamerą...

Co do filmików, owszem, jak na aparat jakość jest naprawdę dobra (w dzień). Ale najlepiej w nocy radzi sobie kamera termowizyjna :D Niestety, w wypadku tego aparatu, jak i wielu innych, potrzebne jest światło, żeby było cokolwiek widać. Efekty będą mierne, jeśli nie mizerne. A mocna "pikseloza" będzie atutem nocnych filmików, kręconych S1.

Wisozup
21-10-2005, 23:38
bedzie pewnie kolorowo od pikseli na nocnym filmie ale tak jak juz powiedzial moj poprzednik wartoby bylo zainwestowac w kamere do tego typu zabawy.