PDA

Zobacz pełną wersję : HELP Canon A 60 nieudany upgrade firmware :(...



karrde
18-07-2004, 12:45
Moj pierwszy post wiec witam wszystkich i od razu przechodze do sedna sprawy:

... nie wiem co mnie podkusilo ale upgradowalem dzis firmware w moim A60 - wszystko robilem wg instrukcji, diody w aparacie migaly tak jak powinny nagle wszystko zgaslo to jak bylo napisane w instrukcji i **** sprzet sie juz nie wlacza. Nie wiem moze baterie zdechly podczas upgradu ale razcej nie powinny wsadzilem inne i to samo :( Nie zna ktos jakiejs sztuczki jak go odpalic z powrotem? Aparat jest jeszcze na gwarancji. Moze oddac go do jakiegos serwisu zeby jeszcze raz firmware wgrali ?, najlepiej gdzies w Krakowie albo okolicach. Help me bo mi żonka głowe urwie jak sprawa wyjdzie na jaw :(.
Pozdr

Gree
18-07-2004, 13:18
To się delikatnie wystraszyłem... :shock: Miałem w planach robienie upgrade'u do tego właśnie aparaciku... Jednak się wstrzymam.

Pozdrawiam.

santiblue
18-07-2004, 17:21
Serwis foto Canona masz tylko w Warszawie o ile sie nie myle. Wyslij go z opisem - brak dzialania - i zobaczymy co zrobia. Powinni go wskrzesic w ramach gwarancji.
A baterie przed kazdym upgrade MUSZA byc naladowane do pelna zeby potem nie bylo przykrych niespodzianek. Moze miales walnietego CF i zle Ci odczytal firmware?

Przemek Białek
18-07-2004, 21:02
albo firmware zle sciagniete i posiadajace niepelny kod...

Aszu
19-07-2004, 14:56
Poczytaj tutaj.
Są tacy co uważają, że zmiana firmware to bułka z masłem, a jednak coś się stało.

http://canon.hazan.ys.pl/viewtopic.php?t=473&start=0

Powiedz o wszystkim rodzinie. Lepiej niech sie od Ciebie dowie, poza tym musisz byc uczciwy w stosunku do nich!

satriani
31-08-2004, 14:30
Od czasu jak fleshowałem biosa w swoim PC, i padł mi komputer wolę sobie darować samodzielne poprawianie sprzętu i zlecam to fachowcom albo doświadczonym kolegom.

Tak to w życiu bywa jednym wychodzi bez problemu a u innych klapa.

Kostek
31-08-2004, 21:20
Dokładnie. Do takich robótek potrzeba trochę wiedzy i... szczęścia. Nawet mając duże doświadczenie coś może pójść nie po twojej myśli.