PDA

Zobacz pełną wersję : Rekawiczki Foto



storm
09-10-2005, 08:19
Czy ktos z was posiada moze Photo Gloves lowepro?
Gdzie cos takiego mozna kupic w polsce?

Robi sie zimno i zaczynam szukac jakiegos sposobu na moje zmarzniete lapy.

Moze ktos zna jakies alternatywne rekawiczki ktore tez nadawaly by sie do pracy z aparetem?

Jakies doswiadczenia?

Pszczola
09-10-2005, 08:23
http://www.fotoceny.pl/aparaty-cyfrowe-261889.html

storm
09-10-2005, 09:18
Dzieki, nawet rozsadna cena...
Kupie i dam relacje :)

bebop
10-10-2005, 08:50
A propos rekawiczek 8) : http://canon-board.info/showthread.php?t=5868

obrzydliwie wielkie logo LOWEPRO.

storm
10-10-2005, 10:54
tia, ale nie ma zbyt wielkiego wyboru :(

Polaco
10-10-2005, 15:20
A co takiego maja te rekawiczki czego nie maja zwykle zimowe rekawiczki ?

Polaco
10-10-2005, 15:30
Napis Lowepro :mrgreen:
LOL i tu wlasnie mamy piekny przyklad onanismu sprzetowego :D

Błajo
10-10-2005, 15:54
LOL i tu wlasnie mamy piekny przyklad onanismu sprzetowego :D
Noooo... masakrycznie go widac na tym forum 8) HeHe ja jutro dostaje M42 i zaczynam sie bawic :)

A co do loga lowepro... to moze lepiej takie jakies z napisem Canon, co ? :)

Zielony
10-10-2005, 16:26
A co do loga lowepro... to moze lepiej takie jakies z napisem Canon, co ? :)

Na wiosnę już Ci nie będą potrzebne...:lol:

esenpe
10-10-2005, 16:51
Noooo... masakrycznie go widac na tym forum 8) HeHe ja jutro dostaje M42 i zaczynam sie bawic :)

A co do loga lowepro... to moze lepiej takie jakies z napisem Canon, co ? :)

Ta albo z wlasnym imieniem :)) zeby nie zapomniec jak sie nazywamy ... :D

rysiaczek
10-10-2005, 17:50
http://www.fotoceny.pl/aparaty-cyfrowe-261889.html

Heh, fajowy sklep..:rolleyes: np. http://www.fotoceny.pl/aparat-26242.html

ale z drugiej strony - torby lowepro od 20zeta... to zdaje się 5x taniej od rękawiczek;)

Coronado
10-10-2005, 19:53
Czy ktos z was posiada moze Photo Gloves lowepro?
Gdzie cos takiego mozna kupic w polsce?

Robi sie zimno i zaczynam szukac jakiegos sposobu na moje zmarzniete lapy.

Moze ktos zna jakies alternatywne rekawiczki ktore tez nadawaly by sie do pracy z aparetem?

Jakies doswiadczenia?

Chcesz miec rekawiczki z napisem czy rekawiczki jak jest zimno i trzeba robic zdjecia? Ja mam te drugie i bardzo sobie je chwale i jest to jedyna czesc mojego sprzetu jaki zona mi zakupila i ktorego cene dokladnie zna ;-) Sa to mianowicie normalne cieple rekawiczki 2-palcowe ale gorna czesc jest otwierana. Jak cos musze przy aparacie zrobic to paluchy wyciagam i grzebie a pozniej zamykam i nadal jest cieplo. Swietny patent.

Pozdrawiam
Coronado

Jurek Plieth
10-10-2005, 20:46
...Sa to mianowicie normalne cieple rekawiczki 2-palcowe ale gorna czesc jest otwierana. Jak cos musze przy aparacie zrobic to paluchy wyciagam i grzebie a pozniej zamykam i nadal jest cieplo. Swietny patent.

Dokładnie takie rękawiczki kupuje się w PL w sklepie dla myśliwych i jak łatwo się domyślić w nich też chodzi o naciskanie na spust :mrgreen:

pazurek
11-10-2005, 01:07
Zobaczcie to: http://www.rangershop.pl/advanced_search_result.php?keywords=palczatki.

Fajne sa "Rękowiczki Wojskowe PALCZATKI OLIV", mialem je ubieglej zimy, niestety gdzies mi sie potem zawieruszyly. :(

storm
11-10-2005, 11:52
[QUOTE=Coronado]Chcesz miec rekawiczki z napisem czy rekawiczki jak jest zimno i trzeba robic zdjecia? Ja mam te drugie i bardzo sobie je chwale i jest to jedyna czesc mojego sprzetu jaki zona mi zakupila i ktorego cene dokladnie zna ;-) Sa to mianowicie normalne cieple rekawiczki 2-palcowe ale gorna czesc jest otwierana. Jak cos musze przy aparacie zrobic to paluchy wyciagam i grzebie a pozniej zamykam i nadal jest cieplo. Swietny patent.

Bez przesady nie chodzi mi o rekawiczki z napisem etc, chodzi oczywiscie o praktyczne w zastosowaniu.
Chodzilo mi o takie gdzie rekawiczki nie ograniczaly by mi swobody ruchu a jednoczesnie bez obawy ze wysliznie mi sie z reki.

dlatego szukalem takich ktore by mialy jakas warstwe ulatwiajaca trzymanie.
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B0000AV5LG/ref=pd_sbs_a_2/102-7546466-7693735?%5Fencoding=UTF8&v=glance

te z linku sa fajne ale zdecyduje sie dopiero jak nie znajde nic w polsce.

Te z linku Pazurka wygladaja calkiem ok. przejde sie do jakiegos mysliwskiego sklepu i moze cos znajde.

Ogolnie dzieki za odpowiedzi..

Zielony
11-10-2005, 12:59
Te z linku Pazurka wygladaja calkiem ok. przejde sie do jakiegos mysliwskiego sklepu i moze cos znajde.


Trochę OT, ale gdzie taki sklep można w W-wie znaleźć?
Opró/ucz giełdy na stadionie oczywiście ;)

RJanusz
11-10-2005, 13:05
Trochę OT, ale gdzie taki sklep można w W-wie znaleźć?
Przy Kruczej, ok. 100m od Marszalkowskiej, jest sklep mysliwski. Ciuchy jakies tam maja - pewnie i rekawiczki sie znajda :-).

Zielony
11-10-2005, 13:06
Ciuchy jakies tam maja - pewnie i rekawiczki sie znajda :-).

Ale ja nie o tym...
Szukam maczety ;)

PS. Jakieś większe sklepy mnie interesują.

Zielony
18-10-2005, 10:55
Zobaczcie to: http://www.rangershop.pl/advanced_search_result.php?keywords=palczatki.


Czy ktoś widział takowe w Warszawie. Boję się że nie trafię w rozmiar :neutral: , i wolałbym kupić w normalnym sklepie...

dentharg
18-10-2005, 13:51
Hmm.. a w jakimś sklepie dla militarystów nie będzie? Albo dla tych, co bawią się ASG..

muflon
18-10-2005, 14:20
Ja w plecaku noszę zawsze takie zwykłe średnio-cienkie rękawiczki bawełniane, często zakładam je jesienią-zimą na lotnisku. A jedynkę to nawet w grubych narciarskich z powodzeniem da się obsłużyć :mrgreen:

Zielony
18-10-2005, 15:41
Hmm.. a w jakimś sklepie dla militarystów nie będzie? Albo dla tych, co bawią się ASG..

ASG - ni jak do tego nie mogę podejść, co to? :shock:

jesli chodzi o sklep 'militarytystyczny' - pewnie to gdzieś będzie ale narazie nie wiem gdzie takie sklepy w W-wie można znaleźć?

pazurek
18-10-2005, 16:06
ASG - AIR SOFT GUN czyli swojsko wiatrowki :)

dentharg
18-10-2005, 16:15
ASG - ni jak do tego nie mogę podejść, co to? :shock:

jesli chodzi o sklep 'militarytystyczny' - pewnie to gdzieś będzie ale narazie nie wiem gdzie takie sklepy w W-wie można znaleźć?

Portal ASG. (http://wmasg.pl/)

To odmiana "paintballa", tyle, że strzela się plastikowymi kulkami bez farby.

Gapollo
26-10-2005, 23:23
Mam takie antypoślizowe przeznaczone zakupione tanio w sklepie z art do jazdy konnej. Są cienkie, ale mają gumowe granulki na części chwytnej. Do aparatu nie używałem, sprawdzają się przy rozstawianiu statywu i do prostych narzędzi.

bonk
26-10-2005, 23:46
zima to takie grubasy ze skora na wewnetrznej powierzchni dloni
zeby ciezka lufe trzymac przez jakis czas sie dalo
a jesienia czy wiosna to zwykle ogrodnicze z antyposlizgiem

Tytus
27-10-2005, 15:51
tia, ale nie ma zbyt wielkiego wyboru :(

takie ogrodowe za 5zł tez mają takie gumowe [czerwone] kropki po wewnętrznej stronie

sorry, ale to onanizm

ja tam używam cienkich skórzanych bez wyściółki, sama cienka skóra, sprawdzają się dużo lepiej...

Trzaska
27-10-2005, 19:18
Szczerze polecam, moze nie na najwieksze mrozy, ale na pewno na dobre chłody, rekawiczki rowerowe firmy Specialized.
Tansze nie beda, ale wygladają na lepiej wykonane. No i dwufunkcyjne :-)
Oczywiscie nie kazde z tej firmy sie sprawdza , nie wiem jak nazywa sie moj model , niestety nie znalazlam go na stronie firmowej (pewnie starszy). Od spodu ma cieniutki zamsz, dodatkowo na palcach gumowe płaskie owale antyposlizowe, co daje na prawde dobre czucie pod palcami wszelakich przycisków.

Zielony
27-10-2005, 21:30
takie ogrodowe za 5zł tez mają takie gumowe [czerwone] kropki po wewnętrznej stronie...

trochę przesada...
widziałem kiedyś kolesią na wypicowanym czoperze w takich fajnych nowiutkich rękawicach...budowlanych :lol:
trochę mi to wioską zaleciało, dokładnie tak samo jak z tymi ogrodowymi...
moja babcia w takich plewi... ;)

djtermoz
27-10-2005, 21:41
Tez uzywam rowerowych z dlugimi palcami. Nie sa moze najcieplejsze wokol palcow ale sa cienkie i mocno przylegaja do paluchow wiec latwo w nich wciskac przyciski. Kazde inne jakie probowalem byly za grube. Zamsz na rekawiczkach (normalnie przeznaczony do wycierania gogli/okularow rowerowych) nadaje sie do wycierania np. LCD w aparacie.

tadek
27-10-2005, 21:41
nie wiem bo dawno nie bylem ale wydaje mi sie ze na kruczej juz sklepu mysliwskiego nie ma ale jezeli nie chodzi o bron i amunicje to polecam
decatlona w markach ubrania buty itp maja to i pewnie rekawiczki sie znajda