PDA

Zobacz pełną wersję : [wizja] Alter Ego Septimo - autoportret alternatywny



wizja
06-02-2010, 00:58
Jak to nowy statyw i pilot może człowieka zmobilizować... ;)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.strzelecki.org/tmp/wielu_cb.jpg)

aleks
09-02-2010, 14:58
Sympatyczny efekt :)
Nie wiem, czy do tego pilot koniecznie jest potrzebny, ale rozumiem, w ramach sprawdzenia "w boju".

wizja
09-02-2010, 15:19
hura! dzięki, że zajrzałeś bo już straciłem nadzieję :)

pilot oczywiście nie niezbędny, ale może i lepiej niż czekać za każdym razem te ~10sek na samowyzwalacz :)

dinderi
09-02-2010, 15:40
Fajne. Trochę postac leżaca wychodzi w 3d i tu widac składanie najbardziej. Ale i tak nieźle montowane.

slawek2b
09-02-2010, 15:45
światła nie gaście ;-) to odnośnie utraty nadziei ;-) gratuluję żmudnej pracy, efekt wart roboty :-) ciekawie by wyglądało, gdybyś spróbował coś malarskiego tą metodą, np "lekcja anatomi doktora Tulpa" ;-) kilka klonów pochylonych nad kadaver`em oryginału ;-) żeby nie było dwuznacznie, życzę dużo zdrowia! :-)

wizja
09-02-2010, 17:24
o, z Tulpem dobry pomysł, dzięki :) co do samej pracy to nie jest to żmudne, w zasadzie nawet proste - warstwy, maski (lub wymazywanie) i miękki pędzel o kryciu ~6% :) Na pierwszy raz poszła mi 1h bo początkowo miałem słaby "workflow" ;)

slawek2b
09-02-2010, 18:59
zysk ewidentny z nawiązań do klasyki malarskiej, bo działa prawda z dialogu w Rejsie "Proszę pana ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję" ;-)

aleks
10-02-2010, 15:40
hura! dzięki, że zajrzałeś bo już straciłem nadzieję :)

pilot oczywiście nie niezbędny, ale może i lepiej niż czekać za każdym razem te ~10sek na samowyzwalacz :)
hihi, zajrzałem i prawie lawinę wywołałem ;)
Pozdrawiam

PanKukurydza
12-02-2010, 20:37
ale model to żeś kiepski :D haha (tak żartem, żeby rozluźnić atmosferę ;p)

iREM
12-02-2010, 21:14
ale model to żeś kiepski :D haha (tak żartem, żeby rozluźnić atmosferę ;p)

No i te obrazki na ścianie jakoś krzywo wiszą ;-) :mrgreen:

wizja
12-02-2010, 21:21
ale model to żeś kiepski :D haha (tak żartem, żeby rozluźnić atmosferę ;p)

a o którym mówisz? ;)


No i te obrazki na ścianie jakoś krzywo wiszą ;-) :mrgreen:

próbuję odpalić coś błyskotliwego no i patrz... nic.. możeee... (mija 4 minuta)... masz akwarium?... :mrgreen:

kuzi4
13-02-2010, 13:57
Ciekawe, mimo tego, że leci lekko w prawo.

broccolina
13-09-2010, 08:54
Świetnie to wyszło, sporo już prac tego typu widziałam i zawsze mnie zastanawia jak to zrobić :D Rozumiem, że powinnam sobie poszukać w google, że to pewnie jakaś zabawa z warstwami, ale czy taki efekt ma jakąś konkretną nazwę?

wizja
13-09-2010, 11:43
Świetnie to wyszło, sporo już prac tego typu widziałam i zawsze mnie zastanawia jak to zrobić :D Rozumiem, że powinnam sobie poszukać w google, że to pewnie jakaś zabawa z warstwami, ale czy taki efekt ma jakąś konkretną nazwę?

dzięki! najprościej (chyba) można to zrobić wrzucając wszystkie zdjęcia (każdy "ja" to osobne zdjęcie oczywiście) na osobną warstwę i wymazywać po kolei zbyteczne tło - musisz popróbować :) na offimage.com masz też moje drugie podobne - zamierzałem tam wrzucać wszystkie tego typu, ale na razie dłubię coś innego :)

pavlov
16-11-2010, 19:24
może jakieś nowe ciekawsze foto w tym stylu????

wizja
17-11-2010, 23:23
na razie tylko te dwa co na offimage.com - ale zbieram się do Lekcji Anatomii Dra Tulpa ;)