PDA

Zobacz pełną wersję : Plener w Irlandii



toshimitsu
27-01-2010, 15:32
Od jakiegos czasu juz przebywam na zielonej wyspie i pogoda tutaj nie sklania za bardzo do robienia zdjec dlatego zaczalem poszukiwania jakis detonatorow. co ciekawszych plenerow. Znajomy dal mi linka do tej stronki ktora zawiera calkiem niezle:

http://www.abandonedireland.com/

Jesli znacie jakies ciekawe miejsca do dajcie znac. Nie wiem ilu nas tutaj jest na tej "prowincji Europy"... pamietam Dzygit-a El. Dottore, moze jakis wspolny plener?

Dzygit-Dublin
27-01-2010, 20:08
Jak praca nie bedzie przeszkadzac i rajdy to sie pisze :)

Za Lexip jest wieża / lub jak to zwal -budowali ja w czasie wielkiego głodu tylko po to żeby ludzie mieli za co żyć.
To wiem gdzie jest i jest trochę na zadupiu ale to dosłownie 8min z n4.

jest Diabelski dom klub gdzie diabeł grał w karty :) ale to wzgórza Dublina i łaźnie na południu Dun laoghaire bylem tam kila razy ciekawe miejsce.

Możesz wpisać mnie na listę.

Darek

ghrond
27-01-2010, 21:06
klify, klify i jeszcze raz klify. tam zawsze jest pogoda do zdjęć :mrgreen:

airhead
27-01-2010, 21:21
a jak jest mgła? :D

toshimitsu
28-01-2010, 11:54
klify, klify i jeszcze raz klify. tam zawsze jest pogoda do zdjęć :mrgreen:

1) Klify sa przeciwleglym wybrzerzu jak narazie bylem 2 razy.
2) Rozumeim ,ze z ta pogoda to byl ironia bo jest wrecz odwrotnie :D

Wygooglam miejscowki Dzygit-a.:P

kwazar11
28-01-2010, 15:44
Nigdy nie bylem na wspolnym plenerze, ale moze czas sprobowac? :)

Dzygit-Dublin
28-01-2010, 16:22
pytanie jeszcze kto jak pracuje ,
Jak ktoś jedzie od 9-5 i mon to fri to mała lipa będzie bo idzie się ustawić gdzieś na weekend a z tym ciężko u mnie.
W ta sobotę Cork shekedown i 5,6,7 Galway a to muszę zaliczyć nawet moja nie dyskutuje ;) .

ghrond klify są ok ale ja wole północ Donegal i wybrzeże olbrzyma tam jest coś więcej niż tylko klify które są ok na 10 min :p

Mialem kupla co jeździł w tu lokalnie ( niestety wrócił bo lepsza polowa buczała :mrgreen: ) po górach i county Wicklow powiem ze widoki niesamowite foty tez można tak się wybrać gdzieś lokalnie Glendaloch okolice.

Darek