PDA

Zobacz pełną wersję : A60 + dodatki



marcin00ek
13-07-2004, 21:58
:D Witam wszystkich forumowców! :D

Od kilku dni na poważnie noszę się z zamiarem kupna aparatu cyfrowego. Na jednej ze stron www sklepu internetowego moją uwagę przykuł aparat Canon Power Shot A60 w zestawie z futerałem, kartą pamięci Kingston Compact Flash 128MB, 4 akumulatorami AA o pojemności 1600 mAh i ładowarką GP Power Bank I. Wszystko to za ok tysiączek zł. Co do zakupu tego aparatu jestem już chyba przekonany w 100%. Z tego co się zorientowałem aparat ten cieszy się sporym uznaniem. Moje pytanie dotyczy karty pamięci, akumulatorków no i ładowarki. Czy parametry tych "dodatków" są wystarczające dla zwykłego użytkownika, który będzie wykorzystywał ten sprzęcik na wyjazdach oraz na imprezach u cioci? :-) Czy może zaopatrzyć się w lepsze, wydajniejsze dodatki? Jeśli tak to w jakie? Czekam na porady. Z góry thx.

Jeśli ten temat się pojawił już na forum, to sorki.
...pozdrawiam...

Vitez
13-07-2004, 22:31
Na jednej ze stron www sklepu internetowego moją uwagę przykuł aparat Canon Power Shot A60 w zestawie z futerałem, kartą pamięci Kingston Compact Flash 128MB, 4 akumulatorami AA o pojemności 1600 mAh i ładowarką GP Power Bank I.
(...)
Czy parametry tych "dodatków" są wystarczające dla zwykłego użytkownika, który będzie wykorzystywał ten sprzęcik na wyjazdach oraz na imprezach u cioci? :-)

Jest to zupelnie wystarczajacy zestaw z ktorego bedziesz bardzo zadowolony.

santiblue
13-07-2004, 22:34
Ja bym tylko dokupil dodatkowe 4 akumulatorki co by na wymiane bylo jak sie rozladuja poprzednie a nie bylo gdzie naladowac.

Przemek Białek
14-07-2004, 00:01
sluszna racja - niewiadowo kiedy to moze sie przytrafic!, a mozna przez to stracic wiele;

santiblue
14-07-2004, 00:32
Ja zawsze mialem przy sobie 3 komplety naladowanych :) A teraz mam trzy akku zawsze :)

DoMiNiQuE
14-07-2004, 08:14
Ja zawsze mialem przy sobie 3 komplety naladowanych :) A teraz mam trzy akku zawsze :)

trzy komplety aku IMO to moga sie przydac podczas focenia na pustyni :wink: ale w zasiegu cywilizacji 2 spokojnie wystarcza. w koncu ilez mozna robic tych fotek - moze lepiej isc na jakosc a nie na ilosc 8)

santiblue
14-07-2004, 08:18
Czesto wyjezdzam i wtedy sie przydaja. Nie powiedzialem przeciez ze na wypad na miasto biore trzy akku plus wszystkie akcesoria ktore posiadam ;)

marcin00ek
14-07-2004, 08:35
Dzięki chłopaki. W drodze do domu wstępuję do banku, a zaraz po wejsciu do domu składam zamówienie :-)

Spoko forum, trzymać tak dalej.
...Pozdrawiam...

walgula
14-07-2004, 08:52
W sklepach Vobisu mozna kupic aku 2300 GP po 12,50 za sztuke.

egzor
30-07-2004, 15:07
Czy orientujecie się czy Canon zaprzestał produkcji Power Shot A60 ? Na ich stronie nie widziałem już odnośników dotyczących tego modelu. Jest za to Power Shot S60 (5 Mpix). Zauważyłem też że w internecie ciężko o ten model.

DoMiNiQuE
30-07-2004, 15:18
Czy orientujecie się czy Canon zaprzestał produkcji Power Shot A60 ? Na ich stronie nie widziałem już odnośników dotyczących tego modelu. Jest za to Power Shot S60 (5 Mpix). Zauważyłem też że w internecie ciężko o ten model.

Canon S60 to jest zupelnie inna klasa aparatow...
...ale A60 chyba juz nie produkuja.