PDA

Zobacz pełną wersję : Strona Canona "You Connect" - Polska nie w UNII?



PiTTer
13-01-2010, 01:32
Witam,
Trochę się wkurzyłem rejestrując swoje zakupione produkty Canona na "You Connect". Raz, że nie było tam lampy do zarejestrowania, a kalkulatory owszem, a już bardziej gdy zobaczyłem regulamin konkursu na najlepsze hasło reklamowe EOS 7D (do wygrania EOS 7D + 18-135 IS ). W regulaminie jest prawie cała UNIA EUROPEJSKA, pominąwszy zadupia (bo ja tak to zrozumiałem, choć Słowacja, Czechy i Polska jakoś dla mnie takimi nie są):

http://www.canon.co.uk/Q4_2009_Terms_and_Conditions_You_Connect_Competiti on/index.asp

Mnie to cholernie razi, wiem jak u nas jest ale nie czuję się żeby traktowano Polskę jak kraj "trzeciego świata", mały zbyt tu mają żeby coś takiego robić? chyba nie fair.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
zrobiło się podwójnie po EDICIE, to proszę moderatora o usunięcie.

allxages
13-01-2010, 01:44
W regulaminie jest prawie cała UNIA EUROPEJSKA, pominąwszy zadupia (bo ja tak to zrozumiałem, choć Słowacja, Czechy i Polska jakoś dla mnie takimi nie są)

Kompleksy kolego?

PiTTer
13-01-2010, 21:14
Eee tam zaraz kompleksy, kupuję ich sprzęt, mogę go zarejestrować to czemu Polska jest wyłączona z udziału w konkursie? Może to i pierdoły ale właśnie miałem ochotę wziąć udział a nie mogę. Czyli są równi i równiejsi, trudno, przeboleję ale mnie to wkurza.

MC_
14-01-2010, 07:53
Widocznie wiedza na temat świata współczesnego wśród pracowników producenta drukarek jest niewielka ;-)