PDA

Zobacz pełną wersję : Zlot w Krakowie



Strony : [1] 2 3

Kubaman
01-10-2005, 22:50
i co z tego wynika?

na poczatku wrzesnia bylem na calodniowym foceniu w Krakowie.
akustyk, ty bądź kolega
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://fool.exler.ru/sm/nunu.gif). Jak przyjeżdzasz do grodu Kraka, to daj znać, można się spotkać, piwko strzelić. Wiesz Kraków bez krakusów, to jest tylko połowa radości
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://fool.exler.ru/sm/bud.gif) :mrgreen:

akustyk
01-10-2005, 22:54
akustyk, ty bądź kolega
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://fool.exler.ru/sm/nunu.gif). Jak przyjeżdzasz do grodu Kraka, to daj znać, można się spotkać, piwko strzelić. Wiesz Kraków bez krakusów, to jest tylko połowa radości
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://fool.exler.ru/sm/bud.gif) :mrgreen:
prawdopodobnie bede jakos za 2 tygodnie, bo kumpel kombinuje wyjazd w Gorce i po drodze bym wpadl na dzien do Kraka. to dam znac.

ale jeszcze nic pewnego

Tomasz Golinski
01-10-2005, 23:32
echh, też bym się wybrał do Krakowa... Organizujcie zjazd :>

Venio
01-10-2005, 23:53
oooooo !!!! JESTEM ZA :D Do Krakowa moge jechać :}

thorin
01-10-2005, 23:56
po pierwsze jestem za zjazdem, mam rzut beretem do krakowa, jesli ja bede to bedzie zapewne i birez ( niewykluczone ze jesli mnie nie bedzie to birez tez bedzie :) ) po drugie mam podobnie jak mganko - studium fotograficzne, i nikony moze sa ze dwa minolty tez zenitow z piec, jedna yashica, a dwadziescia pare canonow, nic to nie zmienia wszak nie mamy sprzetu klasy profi i tylko jedna dziołszka biega z piatka, ale narzekan na trabanty mam dosc, moze kiedys bedzie mnie stac na 10d/20d dzis ciesze sie z tego co mam, bo foci wcale nie gorzej, a i od mamusi na gwiazdke tego nie dostalem :mrgreen:

birez
01-10-2005, 23:57
oooooo !!!! JESTEM ZA :D Do Krakowa moge jechać :}
A do Tychow to sie nie chcialo ! :evil:

Niemniej jednak, przylaczam sie do pozytywniej opini - do Krakowa tez chetnie bym pojechal ;)

thorin
01-10-2005, 23:59
wlasnie birez, zrugamy go jak bedzie mial sie czelnosc w krakowie stawic :) nasz dwuosobowy zlot tez byl psiakosc wazny ! :) zaraz skorzystam z okazji i zaloze odpowiedni topic

Mac
02-10-2005, 00:08
To czekam na info kiedy miałby się odbyć ów zlot, chętnie się wybiorę.

thorin
02-10-2005, 00:10
Tomku ? Akustyk ? Birez ? Kubaman ? ja rowniez jestem za, wsiadam w pks i jestem na miejscu w przeciagu poltorej godziny :)

Mac
02-10-2005, 00:14
A wiesz kiedy wsiąść w ten PKS??

Tomasz Golinski
02-10-2005, 00:15
Thorin, wywaliłem Twój wątek, tak chyba lepiej.

Kurcze, mam nadzieję, że nie skończy się na moich dobrych chęciach. W sumie to daleko, praca itd... ale postaram się zawalczyć bohatersko.

Hmm, strona PKP załamuje ceną... 120zł w jedną strone...

canis_lupus
02-10-2005, 01:04
Ja na szczęscie jestem z Krakowa i mam nadzieje ze nic mi nie wypadnie. Moze jakiś plenerek, albo przynajmniej jakies ciekawe miejsce w Krakowie?

Venio
02-10-2005, 03:42
A do Tychow to sie nie chcialo ! :evil:

Niemniej jednak, przylaczam sie do pozytywniej opini - do Krakowa tez chetnie bym pojechal ;)

Jak cie kurde strzele no... :D przeciez pisałem ze miałem canona w naprawie :P :> poza tym nie miałem kasy bo nie wiedziałem ile mnie naprawa bedzie kosztowac :P zreszta co ja sie tłumaczyc bede :D

thorin
02-10-2005, 10:28
A wiesz kiedy wsiąść w ten PKS??


www.pks.krakow.pl i wszystko jasne :)




Thorin, wywaliłem Twój wątek, tak chyba lepiej.

Kurcze, mam nadzieję, że nie skończy się na moich dobrych chęciach. W sumie to daleko, praca itd... ale postaram się zawalczyć bohatersko.

Hmm, strona PKP załamuje ceną... 120zł w jedną strone...

Ok Tomek balagan sie narobil, tak jest lepiej, jeden watek starczy ;) . Mnie moze od tego odciagnac tylko i wylacznie jakies intratne fotografowanie za gruba kase, na przyklad za 1000 zl :mrgreen: aha no i boje sie Bireza, on na mnie poluje :)

Grzdyll
02-10-2005, 11:18
To i może ja się przyłączę jeśli nie tylko "starzy wyjadacze" sa mile widziani? :mrgreen:

Kłopot widzę jedynie w terminie - zazwyczaj ciężko tak dograć by wszystkim odpowiadało, już patrząc na swoje zajęcia nie wiem czy mi się to uda wcisnąć... Ale chcialbym by się udało (w końcu grzech nie zjawic się będąc na miejscu!)... Proponuję niesmialo jakąś sobotę - chyba najłatwiej wszystkim będzie?

Mac
02-10-2005, 11:21
Popieram sobotni termin, zaproponujcie dwa lub trzy terminy i robimy głosowanie. W końcu mamy demokrację.

akustyk
02-10-2005, 11:28
hehe... no to juz nie mam wyboru, musze przyjechac :-)

co do rozkladow jazdy autobosow: http://www.rozklady.com.pl/ - skadkolwiek, ktokolwiek by nie chcial. tzn. z Polski

Venio
02-10-2005, 11:28
yeah!! bedzie ankieta :D haha

Mac
02-10-2005, 11:42
hehe... no to juz nie mam wyboru, musze przyjechac :-)

co do rozkladow jazdy autobosow: http://www.rozklady.com.pl/ - skadkolwiek, ktokolwiek by nie chcial. tzn. z Polski

eee tam, wolę własny samochód albo samolot (niestety nie własny) szybciej będzie a ja mam do Krakowa 650 km

akustyk
02-10-2005, 12:12
hehe... wlasnie skonczylem wywolywac fotki z wypadu do Kraka... fakt, wdzieczny jest :-)
jeszcze jakby rynku nie rozkopali... :(

Venio
02-10-2005, 12:21
co z ta ankietą :D

Grzdyll
02-10-2005, 12:49
Żeby się udało musi się ktoś wziąć za organizację i pozgrywac szczegóły - chetnie w sumie bym sie zgodził bo jestem na miejscu ale primo wolę oddac pierwszeństwo bardziej doświadczonym :twisted: a secundo niestety sam bedę sie musiał ostro gimnastykować by być. A głupio jak sam organizator nawala... :?

Wobec powyzszego na organizatora zjazdu zgłaszam kadydature Kubamana :twisted: :twisted: :twisted:

Venio
02-10-2005, 13:51
Wobec powyzszego na organizatora zjazdu zgłaszam kadydature Kubamana :twisted: :twisted: :twisted:

Proponuje ankiete :twisted:

asterix
02-10-2005, 14:07
ja bede 12-13 w kraku :)

Vitez
02-10-2005, 14:10
Hmm, strona PKP załamuje ceną... 120zł w jedną strone...

Poszukaj ceny biletu weekendowego. Cos kolo 120zl ale mozesz jezdzic dowolna ilosc razy przez caly weekend do roznych miejscowosci.
Dokladniejszych ograniczen (godzinowe, typy pociagow) nie pamietam.

Polaco
02-10-2005, 14:13
Poszukaj ceny biletu weekendowego. Cos kolo 120zl ale mozesz jezdzic dowolna ilosc razy przez caly weekend do roznych miejscowosci.
Dokladniejszych ograniczen (godzinowe, typy pociagow) nie pamietam.
Vitez, ten bilet nie nazywa sie weekendowy a turystyczny :)

Polaco
02-10-2005, 14:14
A ze ja sie tak niesmialo zapytam, czy ten watek nie powinien byc w "wydarzeniach" ? W sumie tam zawsze byly informacje o roznych zlotach (przeciez to tez jest wydarzenie nie ?).

BTW chetnie bym sie wybral do K., dawno mnie tam nie bylo :(

Tomasz Golinski
02-10-2005, 14:33
A ze ja sie tak niesmialo zapytam, czy ten watek nie powinien byc w "wydarzeniach" ? W sumie tam zawsze byly informacje o roznych zlotach (przeciez to tez jest wydarzenie nie ?).

Uuups, mój błąd

Ja raczej kombinuję zebrać większą drużynkę z tych okolic i jechać wozem. Tylko jakoś nie widzę chętnych z rejonu (może Gawryl jeszcze śpi?)

Venio
02-10-2005, 15:14
szykuje sie fajny zlocik. Tylko co z tymi terminami. Mi wsumie kazdy weekend pasuje bo wtedy szkoły nie mam.

ripek
02-10-2005, 15:48
Jestem ZA ;)

Venio
02-10-2005, 17:24
Jestem ZA ;)

To ze bedzie to juz jasne :D hehe teraz trzeba tylko ustalić termin.
Wszyscy tacy nieśmiali to ja zaproponuje -> weekend za dwa tygodnie czyli 15, 16 październik.
(dwa tygodnie to wystarczająco długo by sobie poustawiac wszystkie zajęcia itp. i wystarczająco szybko by jeszcze zdązyc na te wmiare ciepłe i pogodne dni jesieni). Co wy na to?

Tomasz Golinski
02-10-2005, 17:32
Kiepsko to wygląda... 17 rano wylatuje na dwa tygodnie... I to niestety z Warszawy... Raczej głupio byłoby ze wszystkimi bambetlami się ciągnąć do Krakowa...

Tomasz Golinski
02-10-2005, 17:51
Hmm, podumam jeszcze. Ale może to i nie głupie. Przynajmniej część biletu będę miał opłaconą służbowo :>

thorin
02-10-2005, 19:11
Na dzień dzisiejszy dla mnie termin OK.
Może ktoś z tambylców :mrgreen: zastanowi się nad planem zajęć?


Nieskromnie powiem ze biletami pkp do krakowa jakie posiadam moglbym otapetowac sciane w moim pokoju, jak wroce ze spaeru z psem to cos podumam, wszak niedlugo w krakowie ma byc/lub juz byl "miesiac fotografii" a poza tym mozna jakis klimatyczny pub odwiedzic :)


ja bede 12-13 w kraku :)

Asterix, nie da sie przedluzyc troszeczke pobytu w Kraku? no pomysl tylu znajomych! :) wreszcie bym Ci mogl postawic piwo :mrgreen:

birez
02-10-2005, 19:33
To ze bedzie to juz jasne :D hehe teraz trzeba tylko ustalić termin.
Wszyscy tacy nieśmiali to ja zaproponuje -> weekend za dwa tygodnie czyli 15, 16 październik.
(dwa tygodnie to wystarczająco długo by sobie poustawiac wszystkie zajęcia itp. i wystarczająco szybko by jeszcze zdązyc na te wmiare ciepłe i pogodne dni jesieni). Co wy na to?
ojoj, to taki sobie termin - widze sie w tych dniach w pracy... :-/
No coz... cos trzeba bedzie wykombinowac...


P.S. Kupie tanio klona ;)

Mac
02-10-2005, 20:08
15-16 to pierwszy termin i chyba jedyny w październiku. 23 pewnie będzie druga tura wyborów głowy państwa a potem długi weekend 1-wszo listopadowy. No chyba, że "olejemy" wybory to mamy alternaywny 22-23 lub przy kolejnym "odpuście" 29-30.
Ot życie.

gawryl
02-10-2005, 20:23
Ja raczej kombinuję zebrać większą drużynkę z tych okolic i jechać wozem. Tylko jakoś nie widzę chętnych z rejonu (może Gawryl jeszcze śpi?)
15-16 mi pasuje, ale ka$a....
ale jestem zainteresowany :)

Kubaman
02-10-2005, 20:36
słuchajcie, faktycznie ze względu na wybory optymanly chyba będzie termin za dwa tygodnie. Ktoś się śmiał, ale dla porządku może fakytcznie łatwiej by było zapuścić sondę i zorientować się jaki termin najbardziej pasuje?

je jestem leń i beztalencie, ale jeśli zbierze się grupa i ktoś mi pomoże, to mogę popracować nad "hasłem zjazdu", zaproponować jakieś tematy do zrobienia i ewentualnie opracować plan rezerwowy - gdyby na przykład walnęło śniegiem :wink:

thorin
02-10-2005, 20:38
No panowie wiec w owy weekend nie wypada nam nie zahaczyc o wystawe world press photo w bunkrze - czyli zaraz niedaleczko rynku, jesli w ten czas dojdzie do spotkania rzecz jasna

EDIT:

o widze ze Kubaman zapodal juz ankiete, dla tych co jej nie chca szukac link tutaj :)

http://canon-board.info/showthread.php?t=5754

Venio
02-10-2005, 21:45
słuchajcie, faktycznie ze względu na wybory optymanly chyba będzie termin za dwa tygodnie. Ktoś się śmiał, ale dla porządku może fakytcznie łatwiej by było zapuścić sondę i zorientować się jaki termin najbardziej pasuje?

Ja sie nie śmiałem tylko mówiłem serio o tej ankiecie ;) :D:D :twisted:

Venio
02-10-2005, 21:46
ojoj, to taki sobie termin - widze sie w tych dniach w pracy... :-/
No coz... cos trzeba bedzie wykombinowac...
Marudzenie nie będzie tolerowane :D kogo nie bedzie temu bana(na)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us) :twisted: :D

thorin
02-10-2005, 21:51
Marudzenie nie będzie tolerowane :D kogo nie bedzie temu bana(na) :twisted: :D

cwaniaczek :) poczekaj az Cie zlustrujemy i damy bana za nieobecnosc na tyskim zlocie ;)

Venio
02-10-2005, 21:55
cwaniaczek :) poczekaj az Cie zlustrujemy i damy bana za nieobecnosc na tyskim zlocie ;)
muahaha w razie czego to przeciez nikt nie widzial mnie jeszcze :twisted: wiec pośle jakiegoś wysłannika :D

Tomasz Golinski
02-10-2005, 22:00
Nie mędrkować tyle. Jak termin mi nie będzie pasował, to dostaniecie bany. Mówie to z pozycji władzy ;)

thorin
02-10-2005, 22:01
muahaha w razie czego to przeciez nikt nie widzial mnie jeszcze :twisted: wiec pośle jakiegoś wysłannika :D

mialem na mysli troche inna lustracje...



Nie mędrkować tyle. Jak termin mi nie będzie pasował, to dostaniecie bany. Mówie to z pozycji władzy ;)


OFFTOP ? Ze niby ja ? :mrgreen:

gonzo44
02-10-2005, 22:05
Pasowaloby co by sie identyfikatorki zrobily na zlot, fajnie by bylo.

Venio
02-10-2005, 22:10
wątpie zeby juz były... kurna cfaniaki jeszcze dzisiaj kase wpłacają :P

Calliactis
02-10-2005, 22:46
Kraków? Zlot? ;-) Miło!...
/właśnie zauważyłem ten wątek, chyba jestem ostatnio ciut opóźniony w czytaniu...

Jesli ktoś potrzebuje dojechać, warto się zorientować w pociągach, ponieważ PKP ma teraz promocję, przy zakupie biletu na dowolny ekspres - na 30 minut przed odjazdem ze stacji początkowej - bilet ten, bez względu na miejsce docelowe kosztuje 11zł.

Spis pociągów jest na stronie PKP...

Co do planu zajęć - w Krakowie jest co robić, ale chyba nie ma tu typowej 'knajpy dla Canonofili'.... coś się jednak znajdzie ;-)...

Jeśli to będzie weekend, i do tego pogodny, to jest naprawdę co robić. Można kupić bilet całodniowy (5zł studencki / 10zł 'cały') i pojeździć, zobaczyć 'Kombinat' i w ogóle Nową Hutę (samemu strach chodzić, ze sprzetem, ale 'w kupie raźniej'), zalew Zakrzówek (ładne miejsce, ładny plenerek, tylko aby jakieś sobotnio/niedzielne biegaczki dopisały :P) i w ogóle - jeśli ktoś lubi krajobraziki - są Kopce (Kraka, Kościuszki, Piłsudzkiego), są Błonia Krakowskie, dla reportażu - cóż lepszego jak studenci napra... tzn.. otwarci z upojeniu alkoholowym, lub też coś ciekawego w rynku, lub w dalszych cześciach. Kanjpy to Kazimierz, gdzie jest przeróżna ilość cudownych wnętrz, od starych piwnic, poprzez ściany oblepione plakatami, maszyny Singera, czy też szafy otwarte na wylot. Myślę, że pofocić można wszędzie, ale chyba czasu nam nie starczy ;-)... No i databanków się trochę zapcha ;-)...

Zresztą, co ja Was przekonuję do Krakowa - i tak to było od początku wiadome, a kto w Krakowie nie był, to.... musi go poznać! ;-)...

Ja rodowitym 'krakusem' nie jestem ;-) (ja bliżej 'górala'), ale jak poznałem, zobaczyłem, poczułem atmosferę, to chyba zbyt szybko stąd się nie rusze....

Ok - to patrząc po ankiecie, zdecydowana większość może w terminie 'preferowanym'?

thorin
02-10-2005, 22:51
Zalew Zakrzowek ? To ten na ruczaju ? Ano monumentalnie to z lotu ptaka wyglada...

Kubaman
02-10-2005, 23:13
zaraz zaraz, musi być ordnung
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://fool.exler.ru/sm/rog.gif) . Calliactis jeśli chcesz, możesz opracować plan zlotu razem ze mną i thorinem. Ale najpierw ustalmy ile osób będzie, kiedy to będzie i tego typu sprawy. Nie ma sensu walić 30 osobowa grupą na kopiec itp. Ankietę w sasiednim wątku ustawiłem do czwartku więc mamy jeszcze chwilę na decyzję. Liczę na przedstawicieli Warszawy i Białegostoku, bo to są silne grupy na forum
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://fool.exler.ru/sm/leb.gif)
jak już coś ustalimy spróbujemy zaproponować kilka alternatywnych planów, zdobędziemy info o pociągach i tanich noclegach itp.

canis_lupus
02-10-2005, 23:25
Co do planu to po prostu proponuję rzucić kilkoma propozycjami to się coś ciekawego wybierze.
Aha, rynek wprawdzie jest rozkopany, ale ile ciekawych rzeczy odkryli pod płytą!
Co do posilania się to proponuję siux'a przy rynku bo jest tani i całkiem przyzwoity (no chyba ze wolicie bary mleczne a'la "żaczek").

Tomasz Golinski
02-10-2005, 23:26
Tanie noclegi = Oleandry?

Venio
02-10-2005, 23:27
Liczę na przedstawicieli Warszawy i Białegostoku, bo to są silne grupy na forum
A katowice?? A KATOWICE?? thorin obrazamy sie? :D

Kubaman
02-10-2005, 23:27
Moja propozycja, żeby nie planować pleneru w wielu miejscach, góra 2 na dzień. Musik czasu starczyć na onanizm sprzętowy przy piwku :twisted:
ha, też o tym myślałem. Każdy podpisuje swoje zabawki i każdy może popróbować
zdjęć z obiektywem kolegi. A wszystko przy piwku :mrgreen:

Venio
02-10-2005, 23:27
Co do planu to po prostu proponuję rzucić kilkoma propozycjami to się coś ciekawego wybierze.
Aha, rynek wprawdzie jest rozkopany, ale ile ciekawych rzeczy odkryli pod płytą!
rynek imho to obowiązkowy punkt zjazdu ^^

Kubaman
02-10-2005, 23:28
A katowice?? A KATOWICE?? thorin obrazamy sie? :D
no na Was liczyć nie muszę, choćbym nie chciał to Śląsk się zwali ... ;) I o to chodzi 8-)

Venio
02-10-2005, 23:29
ha, też o tym myślałem. Każy podpisuje swoje zabawki i każdy może popróbować
zdjęć z obiektywem kolegi. A wszystko przy piwku :mrgreen:
Ale bede mial zabawe ^^


no na Was liczyć nie muszę, choćbym nie chciał to Śląsk się zwali ... ;) I o to chodzi 8-)
No ba!! w śląsku potęga :D
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

Kubaman
02-10-2005, 23:29
Tanie noclegi = Oleandry?
jeszcze nie wiem, popracuję sprawdzę, dowiem się. Ale musze wcześniej wiedzieć ilu jest chętnych.

Tomasz Golinski
02-10-2005, 23:31
Ostatnio w Krakowie to bogato żyłem. Noclegi znalazłem sobie na Wiślnej 8)

Kubaman
02-10-2005, 23:31
rynek imho to obowiązkowy punkt zjazdu ^^
panowie spokojnie...
nie dojdziemy ładu i składu jeśli wszyscy będą mieli pomysły. Pozwólcie krakusom (no thorin będzie adoptowany :-D ) pomyśleć o czymś interesującym i może niekoniecznie szablonowym. OK? Dajcie kilka dnie na "rozkminkę" tematu i na pewno coś zaproponujemy.

Kubaman
02-10-2005, 23:33
Ostatnio w Krakowie to bogato żyłem. Noclegi znalazłem sobie na Wiślnej 8)
a czy tam konkretnie mieszka ktoś z CB ;) na razie nie mam pojęcia co zaproponować ale dam radę !
Tomek widzę, że jesteś napalony :D Werbuj gawryla, jestem mu krewny piwko za galerię.

canis_lupus
02-10-2005, 23:39
Znalezione na stronie MPK:

15.10.2005 (sobota) godz. 10:00 - 14:00
Wielka Parada Tramwajów organizowana przez MPK SA w Krakowie wspólnie z Krakowskim Biurem Festiwalowym. Parada złożona z różnych typów wagonów tramwajowych oraz autobus jelcz "ogórek"; we wszystkich wagonach aktorska młodzież, która zabawiać będzie publiczność.
Do parady można włączyć się w zajezdni tramwajowej "Podgórze" gdzie od godz. 10:00 będą wpuszczani wszyscy zainteresowani. Do tramwajów można będzie też wsiadać na przystankach.

6.10.2005 (niedziela) godz. 10:00 - 17:00
Dzień otwarty Muzeum Inżynierii Miejskiej
W programie zwiedzanie eksponatów związanych z komunikacją miejską oraz motoryzacją:

* pojazdy ilustrujące rozwój komunikacji miejskiej
* kolekcję historycznych samochodów i motocykli, w tym włoskich na wystawie Shape Mission

Ponadto w Muzeum odbędą się:

* warsztaty z zakresu technik konserwacji i rewaloryzacji budynków
* pokazowe lekcje muzealne z zakresu techniki.

Tomasz Golinski
02-10-2005, 23:42
Nie, na wiślnej wynająłem.

Gawryl wydaje się chętny, o ile zracjonalizujemy koszty. Jeśli wyjdzie termin preferowany, to ja wozem nie pojade niestety. Jeśli by tak wyszło, to pewnie ponadto będę jechał z "modelką" ze względów logistycznych.

Kubaman
02-10-2005, 23:51
Jeśli by tak wyszło, to pewnie ponadto będę jechał z "modelką" ze względów logistycznych.
no to fajnie, bo moja żona jak zwykle się wprasza :-) będzie miała towarzystwo.

Venio
03-10-2005, 00:01
heh to zobaczymy co moja na tą wyprawe powie :> hehe ale wolał bym jej nie pakowac w walizke bo mi połowe zdjęć zabierze :D :twisted:

rysiaczek
03-10-2005, 01:36
Zalew Zakrzowek ? To ten na ruczaju ? Ano monumentalnie to z lotu ptaka wyglada...

Tak, tak, dokładnie ten.. obok kilka skałek i mały lasko-park a dalej już tylko jednostka dla mniej zdolnych studentów...;)

thorin
03-10-2005, 05:55
Tak, tak, dokładnie ten.. obok kilka skałek i mały lasko-park a dalej już tylko jednostka dla mniej zdolnych studentów...;)

ech Ruczaj Ruczaj :rolleyes: mamy stamtad jakiegos forumowicza ? ;)


A katowice?? A KATOWICE?? thorin obrazamy sie? :D

ja sie nie obrazam, uwazam za hanbe iz slaski zlot odbyl sie w liczbie osob dwoch z czego jedna byla z krakowa, hanba! :)

thorin
03-10-2005, 05:57
ha, też o tym myślałem. Każdy podpisuje swoje zabawki i każdy może popróbować
zdjęć z obiektywem kolegi. A wszystko przy piwku :mrgreen:

staly punkt zabaw :) no niech ktos przywiezie ze soba 70-200 f2,8 :) albo 10-22 ja moge dac sie moim tammiem pobawic :mrgreen: jak narazie moge sie pochwalic tylko podpieta stalka Bireza :)


panowie spokojnie...
nie dojdziemy ładu i składu jeśli wszyscy będą mieli pomysły. Pozwólcie krakusom (no thorin będzie adoptowany :-D ) pomyśleć o czymś interesującym i może niekoniecznie szablonowym. OK? Dajcie kilka dnie na "rozkminkę" tematu i na pewno coś zaproponujemy.

hehe ciesze sie zem wziety na poklad, mimo ze moi przodkowie by mnie wykleli bo to rodowite hanysy. Wstyd sie przyznac, znam krakow lepiej anizeli katowice (co wcale nie znaczy ze znam krakow wysmienicie :mrgreen: ).

Jeszcze jedno, wy z tymi polowicami nie zartujecie ? No ale wpierw niech sie zaloguja na forum, co to za obce osoby na zlocie ? :mrgreen:

Venio
03-10-2005, 16:13
ja sie nie obrazam, uwazam za hanbe iz slaski zlot odbyl sie w liczbie osob dwoch z czego jedna byla z krakowa, hanba! :)
Kurde długo bedziesz mi to wypominał? :D

thorin
03-10-2005, 18:03
Kurde długo bedziesz mi to wypominał? :D

az zajezdzimy zarta na amen :mrgreen: :lol:

Calliactis
03-10-2005, 22:56
hehe ciesze sie zem wziety na poklad, mimo ze moi przodkowie by mnie wykleli bo to rodowite hanysy. Wstyd sie przyznac, znam krakow lepiej anizeli katowice (co wcale nie znaczy ze znam krakow wysmienicie :mrgreen: ).


OT:
Hehe - był nawet dowcip: "Co prawdziwy Góral ma nad drzwiami wejsciowymi? Skórę z Hanysa!"....
Ale to tylko OT... sorki, jeśli kogoś uraziłem ;-)...

A na temat - to - ludzie chwilowo przebywający w Krakowie - może się spotkamy na dzień, obgadamy, każdy jakiś swoisty pomysł podrzuci... Kiedy proponujecie? Może gdzieś przy piwku, jakoś jeszcze w tygodniu?...

Venio
03-10-2005, 23:23
i wkoncu stwierdzicie - "a po co drugi zlot... przeciez juz se wypilismy i pogadalismy... te barman jesze jedno..." :D

gonzo44
03-10-2005, 23:37
Z checia tez pomoge w organizacji.
Mysle ze rynek->wawel-> bulwary->kazimierz to taka podstawa dla "turystow" z której nie mozemy, nie chcemy zrezygnowac... :-)

mxdanish
03-10-2005, 23:58
Ale się zagapiłem :?
Z "silnej grupy Białostockiej" ;) melduję się i też bym się na termin 15-16 pisał :lol:

thorin
04-10-2005, 05:12
panowie, nie ignorujmy wystawy world press photo :) ja ja naprawde chce zobaczyc ! a jak na rynku sie nam poszczesci to moze znowu machne takie photo



https://canon-board.info/imgimported/2005/10/748872-2.jpg
źródło (http://www.plfoto.com/zdjecia/748872.jpg)

ripek
04-10-2005, 08:53
Panowie a co z ZOO ? ;) Może jeszcze zwierzaków nie pochowali na zime ? Ktoś się orientuje w tym temacie ?

ripek
04-10-2005, 08:59
panowie, nie ignorujmy wystawy world press photo :) ja ja naprawde chce zobaczyc ! a jak na rynku sie nam poszczesci to moze znowu machne takie photo

Nie machniesz ;) bo rynek rozkopany jest totalnie :(

canis_lupus
04-10-2005, 10:36
Z checia tez pomoge w organizacji.
Mysle ze rynek->wawel-> bulwary->kazimierz to taka podstawa dla "turystow" z której nie mozemy, nie chcemy zrezygnowac... :-)
Eeee, takie foty to ma kazda wycieczka do Krakowa. MOze jednak cos bardziej oryginalnego?
Ja juz zaproponowałem parade zabytkowych pojazdów MPK.

Co do World Press Photo to juz rok temu stwierdziłem ze wiecej nie ide. IMO to nie jest sztuka, tylko granie na ludzkich uczuciach. Zakazdym razem wychodze tak dobity ze musze tydzień wracać do siebie. Jednak jak chcecie iść to nie mam nic przeciwko. Poczekam na plantach na Was.

Co do robienia wstepnego minizlotu to jestem przeciw bo nie widze takiej potrzeby.

rysiaczek
04-10-2005, 12:01
Hmm a może rynek i okolice zrobić plenerowym wieczorem/nocą.. kontynuować by można później onanizmy na miejscu w knajpie jakiejś... Za dnia Kazimierz, lub też trochę natury - lasek wolski (tu zoo i kopiec) - ale to by było niezłe o świcie, ewent. wspomniany Zakrzówek (taki sobie zalew, w którym wody cały czas przybywa...) i skałki Twardowskiego obok.

Inna propozycja to wypad do Ojcowa - natura, ładna jaskinia lub też w drugą stronę - wieliczka i kopalnia.

thorin
04-10-2005, 14:24
Nie machniesz ;) bo rynek rozkopany jest totalnie :(

robilem je w lipcu, od tego czasu nie bylem w kraku, niewiem jaka jest sytuacja, co do glosow sprzeciwu, sprawa dyskusyjna czy robic to co kazdy turysta ma w albumie czy odkrywac krakow nieodkryty :) ja optuje za druga opcja ale zdjecia pod smokiem wawleskim to sobie nie odmowie :mrgreen: :twisted: niech mnie ktos oswieci czy do wyspianskiego wpuszczaja w ramach wycieczek po teatrze ? Wyspianski robi wrazenie...



Co do World Press Photo to juz rok temu stwierdziłem ze wiecej nie ide. IMO to nie jest sztuka, tylko granie na ludzkich uczuciach. Zakazdym razem wychodze tak dobity ze musze tydzień wracać do siebie. Jednak jak chcecie iść to nie mam nic przeciwko. Poczekam na plantach na Was.


I owszem 2002 WPP to byla jedna wielka tragedia WTC ale sa przeciez jeszcze inne kategorie: przyroda sport, nauka i technia, sztuka... mnie kreca dobre zdjecia reportazowe, dobre nei znaczy brutalne

No tak Panowie, Krakow jest ogromny i dzieje sie w nim tyle ze na brak zajec narzekac nie mozemy, jednak chyba nie bylo to powiedziane dosc jasno, dlatego pytam, chcemy zlot jedno czy dwudniowy ? :) mi by nawet dwa dni odpowiadaly :)

Venio
04-10-2005, 14:31
kurde byle pogoda dopisała... o_O

Kubaman
04-10-2005, 14:34
:twisted: niech mnie ktos oswieci czy do wyspianskiego wpuszczaja w ramach wycieczek po teatrze ? Wyspianski robi wrazenie...
chyba miałeś na myśli Słowackeigo (teatr) ? Z tego co wiem, to nie.


dlatego pytam, chcemy zlot jedno czy dwudniowy ? :) mi by nawet dwa dni odpowiadaly :)
musimy zrobić dwa, a przynajmniej półtora dnia, bo jeśli mają przyjecgać ludzie z Wawy i Podlasia, to jeden dzień nie ma sensu. Oczywiście można to podzielić na dwie sensowne części i częśc ludzi z bliższa wybierze sobie to co im bardziej podejdzie. Ale najfajniej by było zachować sie po koleżeńsku i spotkać w pełnym gronie również w drugi dzień.

Venio
04-10-2005, 14:35
w Krakowie jest tyle atrakcji ze nie zmiescimy ich w jednym dniu, ani w dwoch... ale w dwoch dniach zmiescimy ich więcej wiec proponuje dwa dni ^^

thorin
04-10-2005, 14:57
chyba miałeś na myśli Słowackeigo (teatr) ? Z tego co wiem, to nie.

wlasnie to mialem na mysli :mrgreen:



musimy zrobić dwa, a przynajmniej półtora dnia, bo jeśli mają przyjecgać ludzie z Wawy i Podlasia, to jeden dzień nie ma sensu. Oczywiście można to podzielić na dwie sensowne części i częśc ludzi z bliższa wybierze sobie to co im bardziej podejdzie. Ale najfajniej by było zachować sie po koleżeńsku i spotkać w pełnym gronie również w drugi dzień.

ja sie pisze na dwa dni...

canis_lupus
04-10-2005, 15:17
Ja jestem miejscowy i tez jestem za dwoma dniami.
Co do Ojcowa to jestem za, ale to nam zajmie cały dzień. Wieliczka - owszem ciekawa sprawa ale mnie niestety w tym momencie nie stać, więc bedę musiał sobie odpuścić.

Kubaman
04-10-2005, 15:19
canis, spoko - wpisz sie najpierw w wątku obok na liste uczestników, poczekajmy ilu nas w ogóle jest i skąd i będiemy myśleć nad planami. Na raie jakiekolwiek ustalenia nie mają większego sensu.

Tomasz Golinski
04-10-2005, 15:21
Wieliczka fotograficznie słabo wypadnie. Przecież to jest wycieczka z przewodnikiem, za robienie zdjęć biorą dodatkową kasę (a i bez tego jest sporo). Czasu nie dość na porządne rozstawienie sprzętu, bo grupa goni, w kadr wchodzą :/

A ponadto, już tam byłem :p

mxdanish
04-10-2005, 15:34
To zapolujemy na tego wróbla. Nagroda do wypicia na miejscu ;)
OK umowa stoi :mrgreen:

Hmmm... idę potrenować :lol:

birez
04-10-2005, 20:27
Hmm a może rynek i okolice zrobić plenerowym wieczorem/nocą.. kontynuować by można później onanizmy na miejscu w knajpie jakiejś...

O ! i to jest cos co mi sie podoba - zawsze chcialem obskoczyc okolice starego miasta wieczorem (niektore budynki sa super oswietlone) ale samemu jakos strach wyciagnac aparat - w grupie razniej.
No a mysle ze odwiedziny knajpki w sobotni wieczor to wrecz obowiazek i nie ma co dywagowac.

gonzo44
04-10-2005, 20:40
No a mysle ze odwiedziny knajpki w sobotni wieczor to wrecz obowiazek i nie ma co dywagowac.
Chyba nie sądziłes, że spotykamy sie w celu robienia zdjec? ;-)

Venio
04-10-2005, 20:47
Piwny zlot miłośników fotografowania (czyt. picia) :mrgreen: to jest to co tygrysy lubią najbardziej :D

birez
04-10-2005, 20:49
Chyba nie sądziłes, że spotykamy sie w celu robienia zdjec? ;-)
Bynajmniej - chcialem tylko rozwiac wszelkie watpliwosci :)

thorin
04-10-2005, 21:02
apetyt rosnie w miare jedzenia :) jak bylem mlody i chodzilem do l.o. :mrgreen: to po kazdym oddawaniu krwi szlismy do knajpy uzupelniac plyny w organizmie, jak juz nie bylo za co uzupelniac to wymienialismy na twarda walute (wino lane pollitrowe) kawe i czekolady z wlasnej krwawicy :) ech zeby ta sytuacja sie nie powtorzyla w krakowie ;)

Venio
04-10-2005, 21:06
olsnienia dostałem... na zlocie mozna sie zastanowic nad specjalnym uchwytem pionowym do kufla z piwem :) taki jak do aparatu tylko ze tutaj guzik zamiast do robienia zdjęć (po co komu zdjęcia ;) ) bedzie słuzył to wzywania kelnera by dolał piwa :D łoo co za wizje :twisted:

gonzo44
04-10-2005, 22:24
Co by nie zasmiecac watku o terminie zlotu, proponuje tutaj przeniesc wszytskie sprawy organizacyjne.
1. Thorin, nie wiem jak dawno byles w Polibudzie, ale troche sie zmienilo:
a) jak ostatnio bylem to czesc knajpy zostala zamieniona na pizzerie, ale to chyba tylko na czas wakacji.
b) Rozpoczela sie sesja poprawkowa i bywa ciezko z miejscem z racji ze jest to najblizszy Politechnice bar, nie tylko z racji nazwy ;-)
c) nie ma sie co przejmowac bo knajp w krakowie nie brak.
2. Mysle ze nalezaloby sie zastanowic nad miejscem gdzie osoby zmotoryzowane moglyby zostawic na czas zlotu samochod.

thorin
05-10-2005, 07:38
wlasnie o to mi chodzilo zeby swiadomy rzeczy krakus powiedzial mi czy to jest pomysl ok czy nej :) orientujesz sie moze gdzie niedaleko rynku jeszcze podaja bronxa za mniej niz 5 zl ? :)

Venio
05-10-2005, 07:55
orientujesz sie moze gdzie niedaleko rynku jeszcze podaja bronxa za mniej niz 5 zl ? :)
A ty tylko o jednym ;)

thorin
05-10-2005, 08:00
Venio ja jestem biednym studentem :) jak bedziesz mi refundowal roznice w cenie najtanszego browara w miescie to ja nie odmowie Ci wizyty nawet w "pod zlota pipa" :)

Venio
05-10-2005, 08:45
kurna właśnie sobie zdałem sprawe ze bede tam najmłodszy :D

canis_lupus
05-10-2005, 09:03
Ja tez stary nie jestem :)

thorin
05-10-2005, 09:08
ja mam reumatyzm i sam musze zarabiac na swoje utrzymanie :mrgreen:

gonzo44
05-10-2005, 09:35
O qrcze, wlasnie sobie uswiadomilem ze Was malolaty do baru nie wpuszcza :D ;-) :P
W wiekszosci knajp w Krakowie cena oscyluje w okolicach 5zł. Rozklad gestosci jets taki ze czym blizej rynku tym drozej z mala wyspa w okolicach kazimierza.

thorin
05-10-2005, 09:38
na kazimierz !

canis_lupus
05-10-2005, 09:53
Knajpa to najmniejszy problem, trzeba wymyslić plan spokania i gdzie pofocić.

gawryl
05-10-2005, 20:53
u Paweł Brzozowski w galerii widzialem pociag retro - wiecie gdzie to? moze warto by bylo odwiedzic?

thorin
05-10-2005, 22:18
Panowie a moze zaprosic jakas mila modelke ktora w zamian za zdjecia popozuje troche ha ? :) oto dla przykladu taki mariaz krakowskiej modelki i... no niech mnie ktorys krakus oswieci jak sie ta zalana kopalnia/kamieniolom na ruczaju nazywa :)




https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.photomodels4u.com/zd/150/1098785364.jpg)

rysiaczek
05-10-2005, 22:20
Thorin powtarzaj: Za-krzó-wek. Za-krzó-wek. ;) Dobry mariaż - obok skałki i lasek, każdy pójdzie z modelką gdzie zechce...;)

Paweł
05-10-2005, 22:23
No kurde na taki zlocik to też bym się pisał :)

thorin masz świetny pomysł - frekwencja na zlocie będzie wtedy zapewne baaardzo wysoka :)


Pozdrawiam

gonzo44
05-10-2005, 22:27
mmsza ile jestes sklonny wydac na ten hotel? Moge troche podzwonic i popytac.
Dobrze by bylo zeby reszta tez sie okreslila ile chce/moze wydac na nocleg latwiej bedzie zaczac cos myslec.

gonzo44
05-10-2005, 22:29
Panowie Wam to nie zlotu trzeba tylko baby... ;-)

thorin
05-10-2005, 22:30
hehe dzieki wielkie rysiaczek :) z calego Krakowa narazie na pamiec znam tamta dzielnice :D to co Panowie ? moze rzeczywiscie cos z tym krecic ? Kubaman ? bo to chyba wczesniej trza by bylo... chcemy ?

EDIT:

Gonzo gadasz tak jakbys byl kims nieczulym na piekno :) ja sie deklaruje, spie u kumpla (chyba) wiec noclegu mi nie lza

birez
05-10-2005, 22:32
Thorin powtarzaj: Za-krzó-wek. Za-krzó-wek. ;) Dobry mariaż - obok skałki i lasek, każdy pójdzie z modelką gdzie zechce...;)
tia, modelka, skalki, lasek... a pozniej W11 lub Wsysajaca Wszystko Piekielna Glebia z Lasku w Witkowicach (http://www.laswitkowice.prv.pl/) :mrgreen:

thorin
05-10-2005, 22:43
Tak nieśmiało wtrącę, że kobiety do focenia są w każdym mieście. Może by tak pofocić coś czego nie znajdą przyjezdniu w swoich miastach? ;-)


no co Ty mmsza, zdoby ekhem znaczy modelke zawsze mozna zaniesc do hotelu, zziebnie bidulka nad ta woda, a wieczorem mozna pograc w remika ;)

Biez, dobrze pamietam ze Ty mieszkasz na Pradniku ? Ten witkowicki lasek przeraza :mrgreen:

gonzo44
05-10-2005, 22:58
tia, a pozniej W11 lub Wsysajaca Wszystko Piekielna Glebia z Lasku w Witkowicach (http://www.laswitkowice.prv.pl/) :mrgreen:
o masakra historia lasu witkowice rozwalila mnie na lopatki, ale... co to jest W11?

birez
05-10-2005, 22:59
no co Ty mmsza, zdoby ekhem znaczy modelke zawsze mozna zaniesc do hotelu, zziebnie bidulka nad ta woda, a wieczorem mozna pograc w remika ;)

jedna ? na tylu ? :twisted:

Poza tym wieczorem to zaden remik, tylko zwiedzanie piwnic knajpianych ! Howgh.



Biez, dobrze pamietam ze Ty mieszkasz na Pradniku ? Ten witkowicki lasek przeraza :mrgreen:

Przerazaja to takie "rewelacje" i "niewyjasnione zjawiska optyczne" wymyslane przez roznych lowcow sensacji (orby i te sprawy). No ale to juz OT

BTW, gratuluje dobrej pamieci :) Czyzbys sugerowal, ze maczam palce w tajemniczych zniknieciach ? ;) Zapewniam ze jestem nieszkodliwym psychopata :twisted: i nie planuje tajemniczych znikniec wsrod szanownych uczestnikow - mozesz czuc sie bezpiecznie.

Venio
06-10-2005, 00:02
co do tej modelki to jestem za mmsza

gawryl
06-10-2005, 09:18
Panowie a moze zaprosic jakas mila modelke ktora w zamian za zdjecia popozuje troche ha ? :)
wole te stare pociagi (czy ktos wie, gdzie to jest? sa chetni?).a dziewczyny sa wszedzie - wiec zgadzam sie z mmsza.

btw: ta modelka ma na (swojej) prawej nodze, na palcu - plasterek - kiszka jakas :)

Kubaman
06-10-2005, 10:07
kurczę, próbowałem nad tym zapanować, ale widze, że nie posłuchacie..;)
powtarzam, jeśli to ma się udać, trzeba zrobić plan, lub kilka planów :!: . Być może trzeba się będzie podzielić na dwie grupy przynajmniej na kilka godzin, bo na takim na przykład Zakrzówku w miejscu robienia tej fotki z modelką jest mało miejsca, no chyba że lubicie loty do wody z 20m...

Apeluję: wymieniajcie co by Was interesowało, o czym pomyśleliście itp.
Ale nie próbujcie sie umawiać, to nie ma w tym momencie sensu. Od poniedziałku zaczynam (z pomoca thorina) planować.

thorin
06-10-2005, 10:16
ok wedle pomyslu Kubamana, moje zainteresowania w Kraku:

1. World Press Photo
2. Kazimierz
3. byc moze jakas panoramka na Zakrzowku
4. Piwo Piwo Piwo
5. Witraze Witraze Witraze
6. Rynek Noca (mimo ze rozkopany)
7. Jama Michalika
8. zlosliwa biala dama - zastanawiam sie jak ta paskuda zareaguje na 20 canonow blyskajacych w nia fleszami :)
9. dzieci + ptaki - czyli jak to w polsce pedofili nie lapia

gawryl
06-10-2005, 10:26
ok wedle pomyslu Kubamana, moje zainteresowania w Kraku:

1. World Press Photo
2. Kazimierz
3. byc moze jakas panoramka na Zakrzowku
4. Piwo Piwo Piwo
5. Witraze Witraze Witraze
6. Rynek Noca (mimo ze rozkopany)
7. Jama Michalika
8. zlosliwa biala dama - zastanawiam sie jak ta paskuda zareaguje na 20 canonow blyskajacych w nia fleszami :)
9. dzieci + ptaki - czyli jak to w polsce pedofili nie lapia
ad1. eeee - nie interesuje mnie ten rodzaj fotografii
ad2. standart, ok
ad3. ok
ad4. :)
ad5. ok
ad6. ok
ad7. ? ok!
ad8. fleshami???? chyba zbyteczne... ale kasy bedzie chciala 20x wiecej :D
ad9. ok

thorin
06-10-2005, 10:35
z tymi fleszami to metafora gawryl, Ty bys sie nie zdziwil jakby Cie naraz 20 canonierow focilo :) ? dopisz tez swoje propozycje moje sa po prostu moje, a to nie ma byc dyktatura ale cos w rodzaju demokracji :mrgreen: :twisted: i potem z Kubamanem cos powybieramy

EDIT:

gawryl to byl Twoj 666 post... przeraza mnie ta liczba :)

mxdanish
06-10-2005, 14:00
Co do planu działania to się dostosuję do większości (jako jedyny chyba nigdy nie byłem w Krakowie - bez podśmiechujek :evil: )
Tylko mam prośbę żeby ktoś się zorientował jak cenowo wygląda nocleg (gdzieś nie za daleko od miejsca spotkania). Może być więcej niż 25 PLN :mrgreen:

gawryl
06-10-2005, 14:43
gawryl to byl Twoj 666 post... przeraza mnie ta liczba :)
wiec na ,,uczczenie'' tej szatanskiej liczby przygotuj mi (obiecanego) szerszenia :D
i nie zapomnij przyniesc na ZLOT - wyobraz sobie, jak to bedzie wygladalo: 20 osob z aparatami focacych zdechlaka :mrgreen: Biala Dama przy tym to pryszcz :D

canis_lupus
06-10-2005, 16:15
ok wedle pomyslu Kubamana, moje zainteresowania w Kraku:

1. World Press Photo
2. Kazimierz
3. byc moze jakas panoramka na Zakrzowku
4. Piwo Piwo Piwo
5. Witraze Witraze Witraze
6. Rynek Noca (mimo ze rozkopany)
7. Jama Michalika
8. zlosliwa biala dama - zastanawiam sie jak ta paskuda zareaguje na 20 canonow blyskajacych w nia fleszami :)
9. dzieci + ptaki - czyli jak to w polsce pedofili nie lapia

Ad6: Sam rynek nie jest teraz zbyt ciekawy, ale jego okolice, ciemne ciasne uliczki, z klimatem jaki tylko w Krakowie...
Ad8: Biała dama nie zawsze jest, jak jest zimno to raczej jej nie ma.

A poza tym zmieniłbym trochę kolejność zeby nie jeździć tam i nazad:
1. byc moze jakas panoramka na Zakrzowku
2. Kazimierz
3. World Press Photo
4. Witraze Witraze Witraze (jakie i gdzie?)
6. Rynek Noca (mimo ze rozkopany)
7. Jama Michalika
8. zlosliwa biala dama - zastanawiam sie jak ta paskuda zareaguje na 20 canonow blyskajacych w nia fleszami :)
9. dzieci + ptaki - czyli jak to w polsce pedofili nie lapia

Venio
06-10-2005, 17:30
no ja mam nadzieje ze wreszcie spotkam białą dame... bo tyle razy byłem w Krakowie a nigdy jej nie było :(

canis_lupus
06-10-2005, 19:17
własnie wróciłem z rynku i... nie było jej.

thorin
06-10-2005, 19:40
Canis_Lupus, Kubaman prosil byscie wpisywali swoje propozycje, prosze wpisujcie je, ja podalem tylko te ktore dzis rano mi sie nasunely, w moim mniemaniu ukladanie planu dziennego na juz, mija sie z celem bo do poniedzialku mamy w sztabie cisze planowa :) i nic nie powiemy z Kubamanem, za to chetnie wysluchamy waszych propozycji, aha IMHO:
1. jame michalika mozna by bylo odiwedzic dwa razy, raz w dzien i raz wieczor
2. ptaki z dziecmi tez dac rano bo wieczorem nie ma tej pani co sprzedaje na rynku ziarno dla golebii
3. witraze wyspianskiego w kosciele... no wlasnie, franciuszkanow czy paulinow ? choc moze jakies jeszcze ?

prosimy o propozycje :)

Venio
06-10-2005, 19:49
ja tam sie nie odzywam bo nie znam sie :D

Vitez
06-10-2005, 19:54
brać statyw czy monopod - bo widzę, że się mówi o nocnych zdjęciach

Gdybys jechal autobusem/pociagiem to bym rozumial ten dylemat. Ale samochodem? :roll: .
OBA! :p

thorin
06-10-2005, 20:02
mmsza a jaki masz statyw ? bo jesli masz tego Velbona przypadkiem co ja to wystarczy Ci tylko szybkozlaczka :) mam Velbona cx 560... Chyba ze Ty masz jakies manfrotto to przepraszam :)

gawryl
06-10-2005, 21:20
No to dalej. Torba czy plecak? Plecak wygodny ale jeśli plenerki będą wymagały częstych wymian szkiełek to z torby dużo łatwiej :-|

Vitez, tylko nie mów żeby brać jedno i drugie :mrgreen:
no i choc raz sie ciesze, ze sprzetu mam malo! :) zdecydowanie mniej dylematow....

Venio
06-10-2005, 21:54
Toż masz tyle samo gratów - body + trzy szkła.
Ty jeszcze masz "+ i cała reszta" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Vitez
06-10-2005, 22:14
Vitez, tylko nie mów żeby brać jedno i drugie :mrgreen:

Skoro masz samochod... :mrgreen: .
Zartuje.
Z doswiadczen 3 dni po 12 godzin lazenia po Kolonii podpowiem - plecak (ja wlasnie zbieram na jakis), body z uniwersalnym lub ulubionym/dostosowanym do aktualnego celu fotografowania szklem na szyi.
Ja nosilem torbe i sie urobilem jak glupi. Torbe to mozna na spacerze po Lazienkach czy ZOO dwie godzinki ponosic, lub na reporterke zeby miec najszybszy dostep do szkiel/akcesoriow.
A poza tym do plecaka latwiej statyw przytroczyc i mniej sie majta i pierwszy dylemat z glowy 8)

gawryl
06-10-2005, 23:08
Toż masz tyle samo gratów - body + trzy szkła.
trzy szkla mieszcza mi sie w 1 torbie, statyw (oczywiscie) tez biore i nie widze z noszeniem problemow (zarzucam go na ramie i tyle).
ale Ty masz gripa, lampe, to powoduje, ze sprzet sie rozrasta...a i lensy inne (lepsze, ale i wieksze) wiec rozumiem dylematy :D

canis_lupus
06-10-2005, 23:10
Jakby co to ja zwykle chodzę z dość duzym plecakiem (nie foto) i mogę służyć przestrzenią :)

mxdanish
07-10-2005, 00:57
Plecak owszem pojemny ale i niezbyt wygodny jeśli chodzi o ewentualną wymiane szkieł (ja raczej biore plecak + mała torba)
A co do statywu to jeszcze się wacham (bo jestem akurat przed zakupem między sherpą 600 lub "nieco droższym" Manfrotto 055pro)
Któryś z nich napewno będzie :)

Venio
07-10-2005, 07:28
ja biore plecak foto + mały pokrowiec na moją sigme ktory zaczepie na pasku. To mi wystarczy. Zawsze taki pokrowiec lepszy niż (jak to u mnie bywa) kieszen w której często przebywają moje obiektywy ;) (AŻ DWA :mrgreen: )

thorin
07-10-2005, 20:45
a ja chyba zabiore sie z kolezanka z klasy i bede juz w piatek na podgorzu (wiadomosc dla Kubamana, gdybym byl potrzebny) kolezanka ma jak narazie zenita, ale licze na to ze znajda sie podczas dlugich knajpianych rozmow argumenty "za" jedynym slusznym sytemem :)

canis_lupus
07-10-2005, 21:38
Miałem zenita i bardzo pozytywnie go wspominam, teraz uzywa go moja dziewczyna, niestety nie będzie obecna.

thorin
07-10-2005, 21:41
Panowie, obgadujemy storne logistyczna z Kubamanem, narazie z noclegow znalazlem cos takiego, niewiem czy da sie taniej ale bede drazyl :) IMHO 50 zl za pokoj dwuosobowy niedaleczko centrum to gites cena, ponizej link:

http://www.wsp.krakow.pl/zaulek/7.htm

Tomasz Golinski
07-10-2005, 21:44
50 za pokoj za 1 osobe.

jest jeszcze: http://www.smkrakow.pl/menu.php?action=cennik 36zl

Tomasz Golinski
07-10-2005, 21:47
a jak bliżej centrum to: http://www.wislna.com/ drożej, ale niewiele. 75zl. ale za to scisle centrum. zreszta moze na grupe da sie jakies znizki wywalczyc?

Kubaman
07-10-2005, 22:38
jest jeszcze: http://www.smkrakow.pl/menu.php?action=cennik 36zl
to są właśnie akademiki AGH na miasteczu studenckim. Bardzo blisko centrum.

ripek
07-10-2005, 22:44
wlasnie o to mi chodzilo zeby swiadomy rzeczy krakus powiedzial mi czy to jest pomysl ok czy nej :) orientujesz sie moze gdzie niedaleko rynku jeszcze podaja bronxa za mniej niz 5 zl ? :)


Klub STUDIO na miasteczku AGH :) 2.90 za cos podobnego do Warki Light ;) w czasie Happy Hours ..

Tomasz Golinski
07-10-2005, 22:51
to są właśnie akademiki AGH na miasteczu studenckim. Bardzo blisko centrum.
AGH? Przeciez to schronisko. A link thorina to akademiki WSP. Jedno i drugie mniej więcej w tej samej odległości od Rynku. Nie rozumiem.

Kubaman
07-10-2005, 22:58
AGH? Przeciez to schronisko. A link thorina to akademiki WSP. Jedno i drugie mniej więcej w tej samej odległości od Rynku. Nie rozumiem.
sorki za uogólnienie. O to mi chodziło, schronisko jest na terwenie miasteczka studenckiego, a głównie są to skademieki AGH, ale nie tylko. W każdym razie jest to dobra propozycja.

Tomasz Golinski
07-10-2005, 22:59
Aa, bo już sam nie wiedziałe o co chodzi.

Tomasz Golinski
08-10-2005, 23:54
Ok, to może wypadałoby ustalić coś z tym noclegiem i porezerwować? Bo potem może wyjść kiszka np. z brakiem miejsc. Jak dla mnie, mogą być oleandy.

bas.sic
09-10-2005, 00:34
może jeszzce takei coś wam sie przyda
są to akademiki UJ około 10minut drogi pieszo do rynku
http://www.zaczek.bratniak.krakow.pl/html/index.php?id=5&lang=pl

http://www.nawojka.bratniak.krakow.pl/html/index.php?id=5&lang=pl

a te też UJ ale troszkę dalej od rynku jakieś 15minut
http://www.bydgoska.bratniak.krakow.pl/indexflash.html
mam nadzieje że nie zamieszałem:)

canis_lupus
09-10-2005, 01:32
Hotel "Bydgoska" wygląda najtańszy, jakbycie tak wzięli powiedzmy 3 czteroosobowe pokoje, albo coś w tym rodzaju to by wyszło ok 30-40zł na łabka.

Venio
09-10-2005, 09:01
Hotel "Bydgoska" wygląda najtańszy, jakbycie tak wzięli powiedzmy 3 czteroosobowe pokoje, albo coś w tym rodzaju to by wyszło ok 30-40zł na łabka.
Mi pasuje

thorin
09-10-2005, 09:28
burzuazja :) jak mi sie uda pochytac, to spedzam piatkowa i sobotnia noc na podgorzu w jednym pokoju z trzema osobami, na podlodze w spiworze, mam nadzieje ze chociaz poodkurzaja :) Venio, jade i owszem z Katowic ale juz w piatek, wiec wspolny wypad chyba odpada, ale za to moze byc wspolny powrot :)

Venio
09-10-2005, 11:35
a nie dało by mnie sie wkręcić w ten piatek? :P

Tomasz Golinski
09-10-2005, 13:32
Hotel "Bydgoska" wygląda najtańszy, jakbycie tak wzięli powiedzmy 3 czteroosobowe pokoje, albo coś w tym rodzaju to by wyszło ok 30-40zł na łabka.
moment, przeciez dwuosobowe wychodza po 30zl na osobe?

canis_lupus
09-10-2005, 14:47
Masz rację, późna godzina mi nie służy, najtaniej wychodzą 3-osobowe (25zł od głowy).

Vresviik
09-10-2005, 17:00
Witam
I ja chetnie Was poznam w Krakowie.Przylatuję w piątek,niestety bede tylko kilka dni,wiec na plener nie bede mial czasu ale do knajpki chetnie przyjde:)
Zostawcie wiadomosc gdzie sie spotamy.
Pozdrawiam

thorin
09-10-2005, 19:14
Vresviik zajrzuj jutro lub pojutrze do teog watku

http://canon-board.info/showthread.php?t=5754

i wpisz sie tam wedle tego schematu:


OK, ponieważ sytuacja się klaruje wygląda na to, że spotkanie będzie miało miejsce w weekend 15/16 października. W związku z tym, aby móc dobrze ułożyć plan i dostosować sie maksymalnie do uczestników, proszę zainteresowanych o wpisanie się według takiego schematu:

1) Nick:
2) Miejscowość:
3) Prawodopodobieństwo uczestnictwa w zjeździe:
4) Planowany środek transportu:
5) Planowany termin/godzina przyjazdu do Krakowa:
6) Planowany termin/godzina wyjazdu z Krakowa:

Dla punktu #3 proponuje podać: pewny udzial, bardzo prawdopodobny, mało prawdopodobny

Dla punktu #5 w przypadku własnego samochodu prosze podać czy będzie wolne miejsce w aucie.

Dla punktów #5 i 6 proszę podać datę i godzinę.

Kiedy ustalimy te podstawy, zaczniemy pracować nad atrakcyjnym programem zlotu, z opcją na niekorzystną pogodę.

pozdrawiam thorin :)

Venio
09-10-2005, 20:47
hehe no to rozumiem ze jade w sobote :D

thorin
10-10-2005, 12:00
Panowie, i Panie rowniez, proponuje zalozyc jakas centrale pomocy, wiecie kto gdzie jest itd, powymieniajmy numery radiotelefonii moze ? (oczywiscie na privach :mrgreen: )

thorin
10-10-2005, 12:32
aaaaa co mi tam jam wsrod swoich :)

502891195

mxdanish
10-10-2005, 12:33
506029328
To sie nazywa dyskrecja :mrgreen:

BTW samochód w sobote rozumiem dalej aktualny?

Tomasz Golinski
10-10-2005, 12:36
502 307173

Kto będzie w takim razie potrzebował noclegu w Krakowie? I wynajmujemy razem (negocjacje cenowe zapewne możliwe), czy każdy na własną rękę?

thorin
10-10-2005, 12:39
ja prawdopodobnie spie z 2 studentai na podgorzu, niestety nie moge nikogo jeszcze doczepic bo bedziemy spali w czworke w jednym pokoju... prawdopodobnie, bo mam nadzieje ze dzis zadzwoni kumpel i powie ze mozemy :)

mxdanish
10-10-2005, 12:40
Kto będzie w takim razie potrzebował noclegu w Krakowie? I wynajmujemy razem (negocjacje cenowe zapewne możliwe), czy każdy na własną rękę?
604 54 57 17
Ja zdaję się na Ciebie (nocleg)
I na mmszę ;) (transport z W-wy)

mxdanish
10-10-2005, 13:13
Transport oczywiście aktualny.
To extra :)

Chyba lepiej abyśmy mieszkali w jakimś jednym hotelu - zawsze dłużej i bezproblemowo będziemy mogli późnym wieczorkiem przedyskutować problem wpływu ogniskowej 2,5L na spadek ostrości pozostałych obiektywów ze znakiem L. :mrgreen:
Hehe... dobry plan :lol::mrgreen:

Hotel musi być dobry, czysty, mieć łazienkę w pokoju i knajpę z piwem (dla mnie wszystko jedno czy będzie kosztował 50 czy 100 zł w końcu to nie wczasy 14 dniowe tylko jedna noc).
Tyle że niestety nie każdy będzie tak rozumować :( (mi osobiście 50zł różnicy nie robi)

Tomasz Golinski
10-10-2005, 13:20
Jak dla mnie może być i drożej. Oleandry w takim wypadku odpadają: łazienki wspólne. Ewentualnie ten "Zaułek" może być.

Jeśli chodzi o Wiślną, to łazienki są w pokojach, ale kibel wspólny. Tylko, że to na tyle mały obiekt (parę pokoi), że to żaden problem. Ponadto blisko do knajp ;) - dosłownie sąsiednie wejście jest restauracja całkiem przyzwoita i nie droga jak na knajpę w Rynku.

Mmsza, jak chcesz poszaleć to: http://www.trecius.krakow.pl/pl/cennik.html

BTW. Jednak jadę sam.

mxdanish
10-10-2005, 13:24
BTW. Jednak jadę sam.
Sam tzn. bez płci pięknej czy masz po prostu swój transport?

Tomasz Golinski
10-10-2005, 13:28
Sam tzn. bez płci pięknej czy masz po prostu swój transport?
Bez płci pięknej. (bo my będziemy focić, a ona? mówiłem, że znowu kupi sobie torbę na Jana, ale jej nie przekonało)

Tomasz Golinski
10-10-2005, 13:31
Ej Tomek, ja wcale nie chcę szaleć - po prostu wolę wydać kilkadziesią złotych więcej i się przespać w dobrych warunkach niż za 10 zł na skrzypiącym piętrowym łóżku z brudną pościelą w pokoju 25 osobowym z wychodkiem na ulicy.
A preferuję pokój jednoosobowy dla waszego dobra. Podobno chrapaczka mi się włącza - PODOBNO! :mrgreen:
Wiem, było mi winka dostawić. Jeśli nasze Krakusy nic nie podrzucą, to można zdecydować się na wiślną http://www.wislna.com/

mxdanish
10-10-2005, 13:33
Bez płci pięknej. (bo my będziemy focić, a ona? mówiłem, że znowu kupi sobie torbę na Jana, ale jej nie przekonało)
Nie dała się przekupić? :mrgreen:

A preferuję pokój jednoosobowy dla waszego dobra. Podobno chrapaczka mi się włącza - PODOBNO! :mrgreen:
Podobno ;) po paru piwkach mi też ale PODOBNO!!:mrgreen: :mrgreen:

thorin
10-10-2005, 13:58
chrapanie, tez problem, ja sie boje ze jak za bardzo ze studencka bracia zabalujemy to sie nago u "Adasia" na kolanach rano obudze :mrgreen:

Tomasz Golinski
10-10-2005, 14:01
Podobno ;) po paru piwkach mi też ale PODOBNO!!:mrgreen: :mrgreen:
Więc śpicie razem :> (w białowieży nic takiego nie zanotowałem)

Venio
10-10-2005, 14:10
Bez płci pięknej. (bo my będziemy focić, a ona? mówiłem, że znowu kupi sobie torbę na Jana, ale jej nie przekonało)
No to jej powiedz ze w takim razie idziemy na panienki ^^

Venio
10-10-2005, 14:16
Kto będzie w takim razie potrzebował noclegu w Krakowie? I wynajmujemy razem (negocjacje cenowe zapewne możliwe), czy każdy na własną rękę?
Ja bym wolał jednak byśmy wszyscy razem spali... yyy tzn w jednym hotelu :D lol bo ja tam sie nie znam na krakowie i samemu szukać noclegu to skonczy sie na spaniu na ulicy :D i co za tym idzie utratą sprzętu ;)

Aha no i moj numer to 505-019-119 czynny 24/7 :D a co do 'jakosci' miejsca gdzie bedziemy spali to ja to moge nawet na ziemi spac :P

Tomasz Golinski
10-10-2005, 14:16
Krótko mówiąc widzę, że jesteśmy jednomyślni i sprzęto foto do Krakowa nie bierzemy?
:mrgreen:

Co ty. Thorin nagi u Adasia jest niewątpliwie fotogeniczny.

thorin
10-10-2005, 14:20
"no i rozumiesz, wszyscy naj*bani... " kazik

poprawka naniesiona :mrgreen:

Tomasz Golinski
10-10-2005, 14:21
poprawka: "no i rozumiesz,..."

canis_lupus
10-10-2005, 17:45
Cholera, to ma być zlot fotografów czy lumperii?
Co do pokoii to pomy ślcie ze nie wszystkich bedzie stać na 75zł a jednak lepiej (i sympatyczniej) było by jakbyście spali w jednym hotelu. W przypadku wiślnej i 4-osobowego pokoju wychodzi 53zł co juz jest bardziej do zaakceptowania. Ci których stać mogą spać w pokojach 2 i 1 osobowych.

Venio
10-10-2005, 18:31
ja też moge jedynke... chyba ze ktoś koniecznie chce być ze mną w pokoju ;);)

thorin
10-10-2005, 18:32
ja też moge jedynke... chyba ze ktoś koniecznie chce być ze mną w pokoju ;);)

to ostrzezenie czy zaproszenie ?

Venio
10-10-2005, 18:54
hehe ani jedno ani drugie :D

canis_lupus
10-10-2005, 19:02
Rezerwować najlepiej telefonicznie i to szybko bo mogą nie mieć juz później miejsc.

Tomasz Golinski
10-10-2005, 19:32
Z tego co widzę, to jedynek tam nie ma jedynek. W ogóle kto jeszcze potrzebuje pokoju? Danisz, Mmsza, Venio, ktoś więcej? Reszta tej długiej listy to Krakusy?

Tomasz Golinski
10-10-2005, 20:03
Gawryl jedzie, ale nocleg niezależnie ma ;)

gawryl
10-10-2005, 21:04
Niech żaluje on i jego wątroba :mrgreen:
ja i tak biedny - dzis bylem u dentysty :evil: po ,,bolacej niedzieli'' - i choc obylo sie bez borowania i tych kurewskich wiertelek, to wypisali mi antybiotyki - jednak tylko na 5 dni...czyli do piatku :D zobaczymy, czy wogole bede w formie...

Venio
10-10-2005, 22:09
ja i tak biedny - dzis bylem u dentysty :evil: po ,,bolacej niedzieli'' - i choc obylo sie bez borowania i tych kurewskich wiertelek, to wypisali mi antybiotyki - jednak tylko na 5 dni...czyli do piatku :D zobaczymy, czy wogole bede w formie...
heheh walni se jeszcze antybiotyka na sobote to jedno piwo i odlatujesz :D

mxdanish
11-10-2005, 10:32
heheh walni se jeszcze antybiotyka na sobote to jedno piwo i odlatujesz :D
I co z niego będzie za pociecha?? :mrgreen:
No chyba, że będzie robił za niekontrolowanego modela :lol:

mxdanish
11-10-2005, 10:35
Z tego co widzę, to jedynek tam nie ma jedynek. W ogóle kto jeszcze potrzebuje pokoju? Danisz, Mmsza, Venio, ktoś więcej? Reszta tej długiej listy to Krakusy?
Tomek zamów dla tych którzy chcą (którzy się na razie ujawnili że chcą) bo reszta może na własny r-k już coś wykombinowała
Jak bedziemy czekali to nie bedzie miejsc i wtedy poczujesz jak się nocuje na dworcu :mrgreen: :mrgreen:

Tomasz Golinski
11-10-2005, 12:01
Gawryl nawalony jest świetnym modelem ;)

Ok, dziś wieczorem spróbuje to załatwić (darmowe wieczory :D ), ale mi nawet w najgorszym wypadku nocleg na dworcu nie grozi :>

Kubaman
11-10-2005, 12:05
OK, panowie zabieram się do roboty związanej z organizacją zlotu. Thorin też ostro pracuje, więc miejmy nadzieję, że wyniki bedą pozytywne :)

Krótkie podsumowanie listy uczestników:
canis_lupus
Sergi
Mmsza
mxdanish
Venio
Gonzo44
drrrl
thorin
birez
Tomek Goliński
gawryl
Driver
Slaw
PALOMBO
pazurek
mac

Natępujący uczestnicy przyjada do nas spoza Krakowa:
Mmsza
mxdanish
Venio
mac
thorin
Tomek Goliński
gawryl

Z tego co przeczytałem sprawa noclegów prezentuje się następująco:
thorin - ma załatwiona podłogę u znajomych (bez możliwości podpięcia kogoś)
gawryl - śpi u mnie

Mmsza
mxdanish
Tomek Goliński - cała trójka chce spać na Wiślnej. Dajcie znać, czy trzeba wam zrobić rezerwację, czy sami o to zadbacie

Venio - nie wiem gdzie śpi - daj znać czy piszesz się na Wiślną
mac - tak samo nie wiem (choc przypouszczam, że masz gdzie spać bo zostajesz dłuzej :roll: )

Sprawa stołowania i upijania będzie przedstawiona dzisiaj wieczorem.
Podobnie propozycje planu zajeć.

Tomasz Golinski
11-10-2005, 12:55
Mmsza, to jak robimy z Wiślną? Możnaby wziąć dwie dwójki: "podobno" chrapiący Danisz powinien sobie z Tobą poradzić :D

Zielony
11-10-2005, 13:04
Nieźle panowie!, żałuję, że się nie załapię...
Thorin wie...
Udanej popijawy, itd, itd ;)

mxdanish
11-10-2005, 14:24
Mmsza, to jak robimy z Wiślną? Możnaby wziąć dwie dwójki: "podobno" chrapiący Danisz powinien sobie z Tobą poradzić :D
przecież podkreśliłem, że PODOBNO!!!!!!!!!!
Ja w to nie wierzę :P
Ale chrapacze mi nie przeszkadzają ;)

ripek
11-10-2005, 14:31
ja też bede ! prosze mnie dopisac po czym skasowac ten post ;D

thorin
11-10-2005, 14:32
Nieźle panowie!, żałuję, że się nie załapię...
Thorin wie...
Udanej popijawy, itd, itd ;)

spoko Green, to napewno nie ostatni zlot :)


ja też bede ! prosze mnie dopisac po czym skasowac ten post ;D


Ripek, wpisz sie w tym watku

http://canon-board.info/showthread.php?t=5754&page=8

wedle tych wskazan Kubamana


OK, ponieważ sytuacja się klaruje wygląda na to, że spotkanie będzie miało miejsce w weekend 15/16 października. W związku z tym, aby móc dobrze ułożyć plan i dostosować sie maksymalnie do uczestników, proszę zainteresowanych o wpisanie się według takiego schematu:

1) Nick:
2) Miejscowość:
3) Prawodopodobieństwo uczestnictwa w zjeździe:
4) Planowany środek transportu:
5) Planowany termin/godzina przyjazdu do Krakowa:
6) Planowany termin/godzina wyjazdu z Krakowa:

Dla punktu #3 proponuje podać: pewny udzial, bardzo prawdopodobny, mało prawdopodobny

Dla punktu #5 w przypadku własnego samochodu prosze podać czy będzie wolne miejsce w aucie.

Dla punktów #5 i 6 proszę podać datę i godzinę.

Kiedy ustalimy te podstawy, zaczniemy pracować nad atrakcyjnym programem zlotu, z opcją na niekorzystną pogodę.

Tomasz Golinski
11-10-2005, 14:34
przecież podkreśliłem, że PODOBNO!!!!!!!!!!
Ja w to nie wierzę :P
Ale chrapacze mi nie przeszkadzają ;)
przecież piszę, że "podobno". nie chodzi ci o slowa, ale o melodię?

Ripek, potrzebujesz nocleg? Ten Kraków/Tarnów jest mylący ;)

Venio
11-10-2005, 14:58
Mmsza
mxdanish
Tomek Goliński - cała trójka chce spać na Wiślnej. Dajcie znać, czy trzeba wam zrobić rezerwację, czy sami o to zadbacie

Venio - nie wiem gdzie śpi - daj znać czy piszesz się na Wiślną

Ty to chyba nie czytasz dokładnie ;) hehe cały czas mówie o tym zeby razem spać gdzies w jakimś hotelu. A czy na Wiślnej czy na Żytniej to mi już wszystko jedno :mrgreen: czyli podsumowując -> TAK śpie na Wiślnej :D
Co do rezerwacji to jestem za tym by jedna osoba to zrobiła.

mxdanish
11-10-2005, 15:39
OK, najwyżej któryś z nas spędzi noc na słomiance :mrgreen:
:lol::lol::lol:
Będę walczył jak lew :mrgreen:

ripek
11-10-2005, 15:48
Ripek, potrzebujesz nocleg? Ten Kraków/Tarnów jest mylący ;)

Mam mieszkanie w Krakowie ;d

thorin
11-10-2005, 16:17
ktokolwiek kto spi na wislnej poprosze o info ile kosztuje nocleg w jedynce ewentualnie w dwojce, moja podloga gdziestam nie wypalila :/

EDIT:

juz przegladalem, 75 za osobe duzo nie stac mnie, wolalbym oleandry...

EDIT 2 :

Panowie obsuwa gdzie nie dzwonie, nie daja info o noclegach bo nic nie wiedza - studenci sie jeszcze nie pozglaszali mowia...

Venio
11-10-2005, 17:10
ktokolwiek kto spi na wislnej poprosze o info ile kosztuje nocleg w jedynce ewentualnie w dwojce, moja podloga gdziestam nie wypalila :/

EDIT:

juz przegladalem, 75 za osobe duzo nie stac mnie, wolalbym oleandry...

EDIT 2 :

Panowie obsuwa gdzie nie dzwonie, nie daja info o noclegach bo nic nie wiedza - studenci sie jeszcze nie pozglaszali mowia...
ło boze... 75 za osobe?? Nie no to ze mną to też będzie ciężko... 75 złotych za głowe to strasznie duzo :roll:

thorin
11-10-2005, 17:32
www.trzykafki.pl chyba bede tam nocowal, bo to nie dom studencki i tam maja wolne pokoje (i hope so)

Tomasz Golinski
11-10-2005, 17:45
Gdyby dało się tam wynająć cały segment wspólny,to byłoby fajnie. Osobiście też wole taniej.

thorin
11-10-2005, 17:58
a spojrz do do tego "trzy kafki" na slowackiego (to ten niebieski):
Pokój Cena
jednoosobowy 50 PLN
dwuosobowy 70 PLN
trzyosobowy 90 PLN
czteroosobowy 110 PLN
pięcioosobowy 130 PLN
sześcioosobowy 150 PLN

za caly pokoj czyli jak wynajmiesz szescioosobowy to placisz 25 zl

a tutaj mapka dojazdu (20 minut na nogach to nie taka straszna rzecz)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.trzykafki.pl/grafika_b/mapka.gif)

Tomasz Golinski
11-10-2005, 18:04
A na wislnej przeciez 2-os jest za 150

thorin
11-10-2005, 18:09
trzy kafki sa trzy: max extra lux, business class i apartament studencki, odpowiednio kolory: czerwony, zolty, niebieski. Jesli niebieski najtanszy, a wyglada tam schludnie, no nie powiecie, to ja sie tam pisze... roznica chyba odczuwalna jesliu za dwuosobowy pokoj miast 150 placi sie 70 zl...

Kubaman
11-10-2005, 18:55
panowie, potrzeba szybkiej decyzji zespołu Wawa-Gdańsk-Białystok. Wynajęcie takiej liczby łóżek to w naszym mieście naprawdę pory problem. Spieszcie się i dajcie znać, czy my mamy to załatwiać :!:

thorin
11-10-2005, 19:03
Kubaman, mnie na ta rezerwacje tez licz, prawdopodobnie na dwie osoby ale o tym dam Ci jeszcze znac dzis wieczor poki co znikam...

Venio
11-10-2005, 19:23
panowie, potrzeba szybkiej decyzji zespołu Wawa-Gdańsk-Białystok.
I Katowice!! Przeciez ja tez na tą rezerwacje sie pisze!!

Tomasz Golinski
11-10-2005, 19:47
Moja decyzja jest: najtaniej. Ale jeśli wyjdzie, ze wislna czy cos, to też moze byc.

Kubaman
11-10-2005, 19:54
I Katowice!! Przeciez ja tez na tą rezerwacje sie pisze!!
no ale ty i thorin już na pewno chcecie tam spać. a oni jeszcze nie wiedzą.

Venio
11-10-2005, 20:05
no ale ty i thorin już na pewno chcecie tam spać. a oni jeszcze nie wiedzą.
aha. Wiesz ja tylko przypominam by potem sie nie okazało ze nagle nie mam gdzie spac :D

thorin
11-10-2005, 20:07
ok Kubaman, dla mnie pokoj dwuosobowy, bo zabieram kolezanke, wiec licz Venia osobno :)

ripek
11-10-2005, 22:29
ok Kubaman, dla mnie pokoj dwuosobowy, bo zabieram kolezanke, wiec licz Venia osobno :)

a bedzie pozowala ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

thorin
11-10-2005, 22:46
a bedzie pozowala ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


musisz ladnie poprosic to moze sie zgodzi :mrgreen:

Venio
11-10-2005, 22:53
ok Kubaman, dla mnie pokoj dwuosobowy, bo zabieram kolezanke, wiec licz Venia osobno :)
buehehe no to dostałem kosza :D hehe ide rzucic sie z mostu :mrgreen:

thorin
11-10-2005, 23:00
buehehe no to dostałem kosza :D hehe ide rzucic sie z mostu :mrgreen:

z grunwaldzkiego ? poczekaj z tym na zlot to dobra reporterka moze byc z tym skokiem :mrgreen:

birez
11-10-2005, 23:10
buehehe no to dostałem kosza hehe ide rzucic sie z mostu
z grunwaldzkiego ? poczekaj z tym na zlot to dobra reporterka moze byc z tym skokiem :mrgreen:

To bedzie inscenizacja scenki p.t.: Wanda co Niemca nie chciala :D
Jaselka jakies znaczy sie.

Venio
11-10-2005, 23:19
hehe typowi fotografowie. Co jak kolega dostanie kulke w łep to najpierw robią mu zdjęcie a potem starają sie pomóc :D

ripek
12-10-2005, 09:17
A jak ;)

BTW. To jakies IDentyfikatory robimy na zlot ? ;)

canis_lupus
12-10-2005, 09:27
A po lufach się nie poznamy?

ripek
12-10-2005, 09:33
No ale kto jest kto ? ;) Tylko kilka osob ma zdjecia w avatarach.

Pozatym nie lufa 'stroi' czlowieka :)

gawryl
12-10-2005, 09:36
No ale kto jest kto ? ;) Tylko kilka osob ma zdjecia w avatarach.
jesli znajde czas, to se wydrukuje identyfikator z moim avatarkiem - w ten sposob najlatwiej sie rozpoznamy :)

canis_lupus
12-10-2005, 09:36
No to sie przedstawimy, jale problem.

thorin
12-10-2005, 09:41
na 18stej stronie Ripek, masz numery telefonow, do Mmszy, Mxdanisha, Tomka Golinskiego i do mnie... jesli chcesz to specjalnie dla Ciebie moge przeslac wersje mojego avatara 2k pix x 3k pix :)

ripek
12-10-2005, 10:13
hehe ;D przyjdz w koszulce w zielono-bialo-pomaranczowej ;) poznam ;)

thorin
12-10-2005, 10:19
heh ok, zobaczymy co sie da zrobic ;)

Kubaman, bedziesz dzis dzwonil do trech kafkow ? jesli tak to daj znac, jesli nie to tez daj znac to ja zadzwonie :)

Kubaman
12-10-2005, 13:27
panowie,
sorki za obsówę, ale mam chwilowo małe problemy i nie mogłem się niczym zajać wczoraj ani dzisiaj do wieczora.

proponuję, żebyście zarezerwowali sobie nocleg w trzech kafkach, bo czas ucieka, a to jest sporo miejsc do rezerwacji (może thorin pomoże?) Szczegóły planu ustalę dzisiaj wieczór i poddam do dyskusji jutro

sorki, ale siła wyższa :(

Tomasz Golinski
12-10-2005, 14:01
To samo co Wiślna. Tego samego typu centrum. Minimalnie taniej. Mi tam pasuje tak samo, ale bardziej wole tańsze kawki.

Venio
12-10-2005, 14:52
To samo co Wiślna. Tego samego typu centrum. Minimalnie taniej. Mi tam pasuje tak samo, ale bardziej wole tańsze kawki.
Ja tez jestem za tańszą ofertą.

mxdanish
12-10-2005, 17:23
Mi cena tak bardzo nie gra roli więc Tomek mnie wpisze tam gdzie wszyscy uzgodnicie (przynajmniej tak się umawialiśmy)
Tylko nie walczcie gdzie taniej o 5 zeta, bo niedługo będzie walka o ten hotel gdzie wogóle są wolne pokoje.
A czasu coraz mniej

mxdanish
12-10-2005, 17:29
Teraz chcę uzgodnić godzinę wyjazdu (czyli waszego przyjazdu) z Warszawy. weźcie pod uwagę, że do Krakowa będziemy jechali 4-5 godzin.
Ja tak jak wcześniej pisałem będę o 6.09 na centralnym w W-wie
Ale o ile się orientuję Gawryl bedzie na miejscu ok 8.00-8.15 (chyba że zmienił plany)

mxdanish
12-10-2005, 17:52
8 - późno ale skoro nie ma wcześniejszego pociągu to trudno. Rozumiem, że Tomek razem z Gawrylem.
Późno, późno... ale niestety nie mają innej opcji przejazdu PKP

Małe sprostowanie: mogą być o 5.55 ale by musieli ruszyć o 20.30 w piątek :mrgreen:

gawryl
12-10-2005, 18:18
Z jednej strony by się przespali w pociągu a na 10 byśmy byli w Krakowie a z drugiej strony istnieje też prawdopodobieństwo, że byśmy musieli wyciągnąć z pociągu dwa betony :mrgreen:
eee, Panowie, to nie wchodzi w gre ;) po takiej podrozy, co to normalnie trwa 2.5h a w tym przypadku 9.5h, to jedyne, co bysmy umieli wykrzesac z siebie na ,,zlocie CB'' to ciu-ciu-ciu...ciu-ciu-ciu...., dlugo bysmy sie nie otrzasneli z tego szoku :D

wiec bedziemy na 8:14 :)

edit:
ze nie wspomne o 2h czekania w malowniczej Malkinii :) oraz 40min marsz z W. WIlenskiej na W. Wschodnia :) chyba bysmy byli zaginieni w akcji ;) kto by nas ratowal?

Kubaman
12-10-2005, 19:03
jesli moge odpowiadać w imieniu gospodarzy, to właśnie taki wariant bierzemy pod uwagę.

Venio
12-10-2005, 19:16
Ja sie dowiedziałem wczoraj ze starzy mnie podrzucą bo jadą do krakowa w jakiś interesach wiec looz. Moge być o ktorej chce ^^ hehe powiedzcie gdzie i o ktorej zbiorka zlotu to szofer mnie zawiezie na czas :D

Edit: Ej tylko co z tym hotelem? juz ktos zarezerwował miejsca? Bo nie chce spac pod mostem :D

Tomasz Golinski
12-10-2005, 19:37
Dobra, przyjąłem do wiadomości, że śpimy pod mostem, pod stołem w knajpie :mrgreen: lub w samochodzie bo na hotel w życiu się nie zdecydujemy ;)
Może zrobimy ankietę? :> Ja jestem za opcją tańszą, ale zgodzę się na cokolwiek z wymienionych.

Zawsze jest jeszcze Sheraton ;) nawet blisko centrum :D

A przyjade pociagiem oczywiscie z Gawrylem.

Venio
12-10-2005, 19:52
ja jestem za kawkami czyli opcja tansza

thorin
12-10-2005, 21:28
no to sie doigralismy, trzy kafki juz pozajmowane na sobote, Mmsza, ja rozumiem Twoj tok myslenia, i gdybym mial tyle kasy zeby zaplacic chetnie bym zaplacil ale wiecej jak 50 zl nie jestem w stanie za nocleg zaplacic...

Venio
12-10-2005, 21:35
ta troche trza sie z innymi liczyc :P no ale coż... za pozno :P

thorin
13-10-2005, 09:03
Panowie, tu nie idzie o to gdzie zalatwimy razem pokoje, tu juz nie ma w czym przebierac, polecam telefon w lape i dzwonic bo czasu coraz mniej a miejsc naprawde w Krakowie malo, moge podac numery gdzie oferowali mi trzyosobowy pokoj za 70 zl za osobe, albo dwuosobowy z malzenskim lozem w dwoch pokoje 3 osobowe z lazienka a w jednym zaproponowali mi 10 osobowy :shock: obdzwonilem okolo dziesieciu hosteli/hoteli i tylko taki plon, nie da sie juz tego wszystkiego tak czasowo dograc tak zebysmy sie z wami kontaktowali pytali czy wszystkim pasuje i zeby wszyscy kimali w jednym lokalu, przykro mi to stwierdzic ale musimy dzwonic i zalatwiac pokoje na wlasna reke... i to jest hanba dla mnie jako ze staralem sie byc "organizatorem" **** ze mnie nie organizator przepraszam i jeszcze raz polecam dzwonic gdzie sie da... oto przydatne adresy:

www.spanie.pl
www.hostel.pl

jesli kogos ta trojka interesuje moge podac numer telefonu...

canis_lupus
13-10-2005, 10:32
A nie mówiłem "spieszyc sie"? :)

thorin
13-10-2005, 10:42
Canis, prosze Cie :) teraz nie potrzeba krytykowac tylko sie organizowac:|

Tomasz Golinski
13-10-2005, 11:57
Thorin, ja pisałem, że mi pasuje cokolwiek. Podobnie Venio i Danisz. Jeśli możesz, to po prostu wybierz coś i zarezerwuj i będzie z głowy.

Kubaman
13-10-2005, 13:08
OK, w końcu udało mi się cos wymyśleć. Prezentuję to od razu, bo nie ma juz czasu na wiele dyskusji. Plan na niedzielę jeszcze dzisiaj. Proszę o komentarze.

Propozycja programu zlotu CB w Krakowie 15-16 pażdziernika 2005

Sobota 15.10.2005

10.00 - Zbiórka na Placu Mariackim pod fontanną
10.15 – ogólne rozpoznanie, przywitanie itp :D
10.30 – ustalenie decyzji dotyczących planu. Ocena pogody, stanu uczestników :wink: , podział na podgrupy wg. zainteresowań.
10.45 – 11.45 wyjście na Rynek, zapoznanie się z naszym pięknym miastem, fotografie z kwiaciarkami, gołębiami itp. Rekonesans (moze być solo lub w małych grupkach)
11.45 – ponowne zebranie na Placu Mariackim pod fontanną
12.00 – 12.45 spacer do Collegium Maius i sesja foto „Gotycka architektura Uniwersytetu Jagiellońskiego”
13.00 - ponowne zebranie na Placu Mariackim pod fontanną i spotkanie z maruderami z Wawy, Gdańska, Białegostoku itp. Zapoznanie z nowo przybyłymi 8)
13.15 – 14.15 obiad. Proponuję tanio i w miarę smacznie –Kebab na Placu Dominikańskim. Mogę zarezerwować stoliki, proszę tylko o info czy Wam to pasuje. Cena Kebaba 7PLN, piwo 0,5L 6PLN, obiad 13PLN.
14.15 – zbiórka i spacer ul. Grodzką na Wawel
15.00 – 16.00 okupacja dziedzińca wzgórza wawelskiego (na murkach i trawce). Prezentacja sprzętu, macanie, dotykanie, opinie właścicieli, fotki testowe, itp – generalnie onanizm sprzętowy :mrgreen: . Proszę podpisać naklejkami swój sprzęt, nawet dekielki, bo inaczej będziemy mieli spory problem przy tej ilości uczestników :shock:
16.00 – 17.00 fotografowanie wzgórza wawelskiego, zamku, katedry, panoramy na Stare Miasto i Kazimierz.
17.00 – zbiórka w ustalonym miejscu na Wawelu i zejście na Stare Miasto
17.15 – 18.30 podział na grupy na Placu Mariackim pod fontanną i wyjście „na miasto” w celu focenia następujacych tematów:

krakowska gotycka architektura sakralna
wnętrza kosciołów i witraże
Rynek, Teatr Słowackiego i mury obronne z Barbakanem

18.30 - zbiórka na Placu Mariackim pod fontanną
18.45 – Wolne! Wyjście do knajp 8) . Osobiście proponuję przejście się przez kilka pub’ów dla poczucia klimatu. Jest to droższa wersja, ale daje świetny pogląd, jak wygląda krakowskie życie towarzyskie. Proponuje nawet temat foto: klimat krakowskich klubów i pub'ów. Piwo w kraku to średnio 6PLN za 0,5L (czasem 7PLN, żadko 5,5PLN). Przy okazji oglądanie i komentowanie zrobionych zdjęć.
22, 23 ? – rozejście się i lulu
24 - spotkanie zainteresowanych na nocne focenie starego miasta. Polecam następujące rejony:

zdjęcia Wawelu, zwłaszcza znad Wisly
Rynek
Barbakan, mury obronne, Teatr Słowackiego
przy bardzo dobrej pogodzie fotografowanie panoram z Kopca Kościuszki

Tomasz Golinski
13-10-2005, 13:24
Jak znam życie to godziny i tak się rozjadą. Plan bardzo klasyczny i typowo turystyczny. Większość z tych rzeczy mam już dobrze obcykane, więc liczę na punkt: 18.45 ;)

Kebab? To nie można zjeść jak normalni ludzie? :/

Venio
13-10-2005, 13:42
Kebab? To nie można zjeść jak normalni ludzie? :/
Co masz do kebaba? :D :mrgreen:


Thorin, ja pisałem, że mi pasuje cokolwiek. Podobnie Venio i Danisz. Jeśli możesz, to po prostu wybierz coś i zarezerwuj i będzie z głowy.
Jestem za. Niech jeden zarezerwuje i bedzie po wszystkim

canis_lupus
13-10-2005, 15:19
Proponuję knajpę "Siux" przy rynku, w miare tanio (nawet na studencką kieszeń) i mozna nieźle zjeść, porcje są duze i bardzo smaczne, mają tez znakomitą pizze. Tylko pivko nie najtansze bo ok 7zł.

Co do focenia nocnego to jednak proponuje wczesniejsze pory, ładniej zdjęcia wychdzą a i o transport łatwiej.
Jeśli juz o transporcie mowa, to w Krakowie są bilety 24, 48 i 72 godzinne, polecam jesli ktoś ma zamiar duzo jeździć.

Gdzie w programie są skałki Twardowskiego?

Poza tym plan czasowo jest strasznie napiety, ciezko bedzie wszystko zrealizować tak jak to zaplanowałeś (łącznie z transpotrani MPK)

Kubaman
13-10-2005, 15:47
To jest tylko propozycja. W planie nie ma mowy o żadnym transporcie, jest to tak zgrane, żeby dało sie obyć bez komunikacji miejskiej czy samochodowej.

Druga sprawa dotycząca knajp i obiadu - panowie, nie wiem ilu z Was bywa w Kraku, ale wprowadzenie 20 osób do jakiejkolwiek restauracji, choćby i speluny nie wchodzi w grę. Możemy sobie dumać, ale to po prostu jest niewykonanle, to jest zatłoczone miasto :eek:

Proponowałem kebab, bo:
a) jest po drodze i bardzo blisko
b) jest to duży lokal (a nawet są dwa do wyboru) i stosunkowo łatwiej jest zarezerwować stolik
c) jest tanio
d) dla wymagających można tam kupić obiad, tak jak napisałem, oraz piwo


Plan jest tak dopasowany, żeby mieć trochę więcej czasu na każdą propozycję. Nie wiemy jaka będzie pogoda, ile będziemy mieli ochoty itp. Lepiej mieć większy program i rezygnować z niektórych propozycji, niż mieć za mało, nudzić się i wymyślać cos na siłę na miejscu.

Ponieważ nigdy nie będzie sie podobało wszystkim, proponowałem podział na podgrupki. Przecież jak ktoś chce, może od razu uderzać na piwo.

Kubaman
13-10-2005, 15:51
co do żarcia, to przecież jeśli komus nie będzie pasowało, może się udać gdzie chce i spotkać o umówionej godzinie. W ogóle nie przewiduję, że wszyscy będą brać udział dokładnie we wszystkich propozycjach. Ja sam muszę pomóc mojej mamie w sobotę i musze sie urwać na dwie godziny po południu. Loozik panowie, loozik..