PDA

Zobacz pełną wersję : Isle of Man TT



Dzygit-Dublin
04-01-2010, 17:45
Witam

Mam pytanko czy ktoś był na TT? wybiera się w 2010
/ 29 maj do 12 Czerwca /

Wybieram się na 90% autem na max 4 dni.

- jak z poruszaniem się autem wiem ze można tylko z rana przed treningami ale czy na pewno tylko rano
- może ktoś zna jakieś ciekawe miejscówki
- szkła szkła ( na prostej coś strzelić to nie ma szans to wiem :) ).
- uwagi , wskazówki ,spostrzeżenia do podzielenia się.



Pozdrawiam Darek

toshimitsu
04-01-2010, 18:49
Ja bym sie pisal opcjonalnie. Bo tak naprawde jeszcze sporo czasu i nie wiem czy mi cos wazniejszego nie wypadnie. Gdybym jechal to max na na 3 dni.

Dzygit-Dublin
04-01-2010, 19:29
prom 27 z Belfastu powrót 2 czerwca następny prom 6 czerwca ( ew 30 do 6 ale chciałem se pojeździć po miescie i trasie bez 10 tys ludzi na około i coś wybrać widoki są super będzie czas na miejscówki znalezienie )
!!!:mrgreen: bardzo regularne kursy ma ahah 1x Dublin 2x z Belfastu i to wsio

Transport by był do Belfastu i z Belfastu (bo na 2 auta smiagamy mercedes i mój traktor l200 (http://img31.imageshack.us/img31/5223/p1000087d.jpg)) wiec jak byś chciał się dorzucić na prom i paliwo kwestia otwarta ) ze spaniem to nie gwarantuje, bo dziś do 20.00 będę wiedział co z nami( jak coś b&b można zabookowac nie przez neta tylko mam ludzi którzy mieszkają tam wiec coś by się znalazło zawsze w lepszej cenie ( trza bookowac na dniach ew do końca miesiąca bo później może być zoong).

Pozdrawiam Darek

kucza21
04-01-2010, 20:56
Byłem prawie 3 tygodnie na 101 wyścigach TT czyli w 2008 roku. Zabawa świetna od samych wyścigów po wypady wieczorami. Objechałem całą wyspę do okoła i jest naprawdę masę fajnych miejsc. Mam masę zdjęć z tamtąd. Ogólnie same wyścigi robiłem 70-200 2.8 na 400D i wyszło całkiem ciekawie.
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img370.imageshack.us/img370/8223/img5212ke1.jpg)

W nocy raczej 85tka lub 35tka czyli jasne szkiełka, dużo się dzieje w centrum, pokazy freestyle na motorach itp. Ogólnie Douglas jest ładnie oświetlone, więc przy jasnych szkiełkach naprawdę ładnie to wygląda!

Osobiście polecam wędrówki po national park tak się chyba to nazywa, jest fajnie są wodospady, drzewka w niektórych można dojść aż nad samo morze, na każdym zakątku jest inaczej. 4 dni troszkę mało. W któryś z dni w port erin na plaży jest pokaz sztucznych ognii przy zachodzie słońca naprawdę bajecznie to wygląda. Ogólnie to najlepiej się wybrać samochodem do okoła wyspy. Poruszać się można dopiero po wyścigach które są bodajże od 9 - 15 . Więc dobrze rano iść na wyścigi następnie pozwiedzać wyspę do około a wieczór na różnego pokazy na plaży czy to wyścigi crossów czy wspominany freestyle motorowy, także pokazy lotnicze RAF itp. Szczerze mówiąc będziesz musiał z czegoś zrezygnować, żeby zobaczyć coś innego bo terminarz jest naprawdę wypchany z atrakcjami na cały dzień.

Dzygit-Dublin
04-01-2010, 21:30
Dzięki kucza21

Autem jadę na bank bo do samolotu się nie zmieszczę z moim złomem całym potrzebował bym ze 30kg limit podręcznego.
Szkła wezmę jasne ,jakieś się znajda 8-),
co do tele 200mm + x1,4 powinno stykając choć wiem ze czasami 200mm + x2 może być mało.

p.s

jak z pogoda to samo co u mnie i u ciebie czy lepszy klimat i nic nie wisi nad głowa?
Dzięki za pomoc pozdrawiam Darek

kucza21
05-01-2010, 06:49
Ja akurat miałem idealną pogodę 3 tygodnie słońca. Jak masz więcej pytań to śmiało pisz priv