PDA

Zobacz pełną wersję : foto-raj -> zniżka dla CB



asknet
30-09-2005, 08:58
witam
wypatrzyłem sobie w tym sklepie filtry B&W i mam pytanie czy sklep jest godzien zaufania może ktoś z forumowiczów kupował tam...
a może inne zródło zaopatrzenia, w filtry tej firmy godne polecenia znacie ??;-)
Radek

Marcin K
30-09-2005, 09:06
witam
wypatrzyłem sobie w tym sklepie filtry B&W i mam pytanie czy sklep jest godzien zaufania może ktoś z forumowiczów kupował tam...
a może inne zródło zaopatrzenia, w filtry tej firmy godne polecenia znacie ??;-)
Radek


Ja tam kupowalem filtry.
Nie bylo problemow.
Nawet ostanio po zaplaceniu i wyslaniu przez nich paczki musialem zrezygnowac.
Zastanawialem sie czy beda nosem krecic. Tu tez nie bylo problemow.

PS. Kilka razy do nich dzwonilem, i zawsze mili, i zawsze odpowiadali na moje pytania, a podobno jestem lekko "upierdliwy" ... :)

Marcin

dom3k
30-09-2005, 09:13
witam
wypatrzyłem sobie w tym sklepie filtry B&W i mam pytanie czy sklep jest godzien zaufania może ktoś z forumowiczów kupował tam...
a może inne zródło zaopatrzenia, w filtry tej firmy godne polecenia znacie ??;-)
Radek

Kupilem u nich filtr IR. Czekalem na niego ponad miesiac (dostepnosc byla "na zamowienie"). W czasie tego miesiaca kilkakrotnie przekraczali kolejne ustalane przez siebie terminy, bez maila wyjasnienia. Na moje maile reagowali niechetnie, najczesciej musialem wysylac dwa w tej samej sprawie. Niemniej filtr otrzymalem.

D.

mcdenko
30-09-2005, 09:13
Rowniez kupowalem tam filtr. Bez najmniejszych problemow. Dobry kontakt e-mailowy, dobrze zapakowana paczka. Polecam!

rychu_lhotse
30-09-2005, 09:22
Witam.
Kupowałem u nich swego czasu Olympusa C-4000.Transakcja przebiegła bez problemowo,kurier przywiózł towar po dwóch dniach.
Spokojnie można korzystac z usług tego sklepu.Polecam

Pozdrawiam

dentharg
30-09-2005, 09:39
Polecam zajrzeć na sklepfotograficzny.pl

W foto-raj BW UV MRC 67 mm kosztuje 180 pln.
Ten sam filtr w sklepfotograficzny.pl już 169 pln.

Semtex
30-09-2005, 10:43
sklep bezproblemowy polecam

Nicram
30-09-2005, 11:00
Polecam, odpowiadaja na wszystkie pytania, nie ma problemu z rezygnacja zmowienia.

Khazad
30-09-2005, 12:00
Super sklep polecam

Mario32
30-09-2005, 13:56
Kupowałem tam Canona 300D.,wszystko poszło bezproblemowo.Polecam.

sowa
30-09-2005, 16:20
Witam,

sklep Foto-Raj jest naprawdę godny polecenia.
Właściciela i pracowników poznałem osobiście. Znają się na oferowanym sprzęcie i nie próbują udawać, gdzy czegoś nie wiedzą. Poza tym, nigdy na siłę nie zachęcają do zakupu. Kupowałem u nich bezpośrednio we Wrocławiu na Grabiszyńskiej lampę błyskową. Nie tylko cena była najbardziej zadowalająca - całość obsługi, podpowiedzi co do doboru odpowiednich akumulatorów... Koniec końców, kupiłem lampę 580EX, ładowarkę z akumulatorami, bilot bezprzewodowego sterowania i plecak - wszystko w cenach, jakich nigdzie niższych nie znalazłem. Dodatkowo nie płaciłem gotówką a tylko przelewem na podstawie faktury.
Naprawdę polecam sklep a Wrocławian zachęcam do osobistego odwiedzenia skklepu - podczas kontaktu osobistego lepiej i skuteczniej negocjuje się i tak już niewysokie ceny.


Pozdrawiam,

Andrzej

Kaper
30-09-2005, 16:48
Ja również POLECAM !!
Kupiłem w foto-raj lampe,wszystko odbylo sie bezproblemowo, kurier w ciagu tygodnia lampe dostarczyl do moich drzwi(a wstepnie mialem czekac kolo 10 dni), na kazdego maila z mojej strony dostawalem natychmiast odpowiedz:)Polecam

puexam
05-10-2005, 15:53
Kupiłem tam uv, osobiście... nie mieli na stanie, był na drugi dzień (ściągnęli z poznania) - wszystko ok.

krzypol
22-10-2005, 15:10
Polecam Foto-Raj w Przeźmierowie. Kupiłem u nich moją 350D. Co prawda nie dostałem instrukcji obsługi, ale po tygodniu ją otrzymałem.

Hoody
22-10-2005, 17:08
Ta foto raj ok jest, może tylko żeby mieli aktualizację tego co mają faktycznie na stronie, bo na ND 8 filtr czekam 3 tydzień, IR chciałem kupić za 110 a kupiłem za 220 bo tamtego nie było, pomijając fakt znalezienia ich to są ok.

nonaC
22-10-2005, 22:33
Polecam zajrzeć na sklepfotograficzny.pl

W foto-raj BW UV MRC 67 mm kosztuje 180 pln.
Ten sam filtr w sklepfotograficzny.pl już 169 pln.

bry,

rowniez polecam ^.
szukacie najtanszej oferty? polecam www.skapiec.pl. tam znalazlem najtaniej body+kit trzystapiecdziesiatki, filtr hoya hmc, itp. a jak beda problemy z dostawa czy cos - idziemy do konkurencji :]

pozdra,
j.

sal
23-10-2005, 10:26
Ja również polecam sklepfotograficzny.pl do kupowania filtrów. Mają najniższe ceny, bezproblemowy kontakt, przesyłka itd. Notabene mogliby dawać jakieś zniżki na hasło 'forum canon' :)

MateuszZ.
29-11-2005, 00:12
Ja kupowałem w foto-raju ostatnio Tamrona, minitrekkeraAW, i lampę sigmy 500 super. Wszystko OK, sklep godny polecenia.

I niespodzianka , zostałem poproszony aby przekazać informacje na nasze forum że:

cyt
... od teraz na hasło canon-board foto-raj udziela zniżki.
Wielkość znizki jest rozpatrywana w każdym przypadku oddzielnie - w
zalezności od zamawianego asortymentu

:grin::grin::grin:

mxdanish
29-11-2005, 01:01
... od teraz na hasło canon-board foto-raj udziela zniżki.
Wielkość znizki jest rozpatrywana w każdym przypadku oddzielnie - w
zalezności od zamawianego asortymentu
Ooo... a to ci niespodzianka :shock:

Tomasz Golinski
29-11-2005, 01:20
a to ci
A właśnie! :lol:

DoMiNiQuE
29-11-2005, 09:52
tylko nie pomylcie z http://fotoraj.pl/ bo sie Grossman zdziwi jak mu ktos rzuci haslem canon-board :mrgreen:

mxdanish
29-11-2005, 16:11
A właśnie! :lol:
:lol::lol:
Tematyka też podobna :)

Algier
19-07-2006, 09:54
cyt
... od teraz na hasło canon-board foto-raj udziela zniżki.
Wielkość znizki jest rozpatrywana w każdym przypadku oddzielnie - w
zalezności od zamawianego asortymentu

:grin::grin::grin:


Czy ta zniżka nadal obowiązuje?

slawi_3000
19-07-2006, 11:36
Kupiłem u nich 70-200 (w realu) i 70-300 APO, też w realu, tylko mogę polecić.

akustyk
19-07-2006, 11:48
no to ja tez ich polece, co by ta znizke dla nas mieli jeszcze wieksza :)
za 10D, Tokina 12-24 + UV zostawilem u nich dobre 6k zlotowek. a szykuja sie kolejne wydatki, bo filtrow brakuje

kontakt i rozmowa bardzo konkretna. bez wkretow, bez brzeczenia...

piast9
19-07-2006, 12:15
Dokładnie, też lubię ten sklep. Z drugiej strony wiem, że lecą z bardzo małą marżą, zwłaszcza przy towarach oznaczonych "Promocja" przez co dużych zniżek bym się nie spodziewał.

Algier
19-07-2006, 12:23
Ok. Zamówiłem tam przed chwilką EF-s 60mm macro i osłonę przeciwsłoneczną. Niestety czas oczekiwania koło tygodnia.

Routlaw
19-07-2006, 12:28
jeśli chodzi o filtry to z moich obserwacji ostatnich polary Marumi maja drożej niż w Raysfoto..

bdx
19-07-2006, 12:38
Foto-raj?
Bez obaw.. Wprawdzie kupowalem osobiście ( Przeźmierowo ).

Ciekawa sprawa z tym 'hasłem' na rabat.. Nadal aktualne?

Skakun
23-10-2006, 10:09
witam
ktos polecal tu http://www.skapiec.pl
na tej stronce znalazlem sklep http://www.bluesklep-komputer.com
jak dla mnie swietnie bo w moim regionie i tanio ale czy ma ktos juz jakies z nimi doswiadczenia bo nie wiem czy nie doplacic i kupic w foto-raj ktory jest juz przez Was sprawdzony (ps. haslo na znizke wciaz dziala? ;p ile % daje? ) ;)

ags
23-10-2006, 11:10
blue* Zamówienie po 3 tygodniach czekania anulowałem, bo NIC nie drgnęło, mimo tego, że na ich stronie zamówienie status zmieniało.
Na plus kontakt przez gg, 5 razy się upewnij że towar jest i wyślą Ci go jak zamówisz.

mtata
23-10-2006, 12:34
Jeszcze nie kupowałem. Może dlatego, że nie mają wcale takich rewelacyjnych cen...

mattnick
23-10-2006, 13:00
witam
ktos polecal tu http://www.skapiec.pl
...
Ja polecę jeszcze www.ceneo.pl

merger
23-10-2006, 16:01
witam
ktos polecal tu http://www.skapiec.pl
na tej stronce znalazlem sklep http://www.bluesklep-komputer.com
jak dla mnie swietnie bo w moim regionie i tanio ale czy ma ktos juz jakies z nimi doswiadczenia bo nie wiem czy nie doplacic i kupic w foto-raj ktory jest juz przez Was sprawdzony (ps. haslo na znizke wciaz dziala? ;p ile % daje? ) ;)

w bluesklep kupowalem puszke. calkiem sprawnie. niestety trzeba sie upewnic 10 razy, czy towar jest, bo kupilem tam tez karte i juz na to musialem poczekac chwile, mimo, iz przed wplaceniem pytalem sie, czy maja..
znowu na gripa czekalem i czekalem az kupilem w pro-line i tam anulowalem. bez problemu zadnego :) ogolnie polecam.

foto-raj tez polecam, co prawda mialem tam raz akcje, ze jak sie zaczalem interesowac sigma ze stopki, to podniesli cene! po dlugich pertraktacjach kupilem taniej, ale chyba nie az tak, jak bylo w momencie, gdy zaczalem sie o nia pytac.. ale po za tym przyjemna obsluga :)

panek
23-10-2006, 17:27
foto raj spoko sklepik kupowałem swojego canona A95 kiedys :) na towar czekałem kolo 3 dni chyba, dokładnie nie pamietam...

Skakun
23-10-2006, 19:29
dzieki wielkie
upewnie sie choc i tak odbior osobisty
w koncu dolacze do canonierow ;)

plan to 400D kit pozniej jakis grip i aku i dodatkowe szkla :)

sergi
23-10-2006, 20:07
ja jestem na kupnie 350D... ale widze ze w foto-raj chcą za body 2480zł. Sporo!
Na allegro mozna dostac ponizej 2100 zł.

Mac
23-10-2006, 20:15
Na allegro masz zawsze taniej niż w sklepie ale dostawcy bywają różni, często są to też sklepy ale nie zawsze. Ja wolę z mniejszą ilością stresów jednak sklepy, polecam www.cyfrowe.pl

herbie
24-10-2006, 09:43
Kupowałem tam raz czy dwa. Mieli drobną obsówę w terminie (czegoś tam nie dostali), ale proponowali mi, że doślą później, a to co mają to mogą wysłac już. Nie spieszyło mi się, więc poczekałem na całość. Ja nie narzekam na Foto-Raj...