PDA

Zobacz pełną wersję : Autor w EXIF?



Domini-Q
28-09-2005, 07:27
Cześć, prosze o podpowiedź jak dodać autora w EXIFie.
Dzięki.

sail0r
28-09-2005, 07:50
u mnie sie to robi w apracie.....

Grzdyll
28-09-2005, 08:02
A u nas się to robi za pomocą softu dołączonego do aparatu :smile:

Domini-Q
28-09-2005, 08:50
No OK ale jakoś szukałem i nie mogłem znaleźć gdzie w ZoomBrowserEX jest taka opcja.

Riccardo
28-09-2005, 08:58
No OK ale jakoś szukałem i nie mogłem znaleźć gdzie w ZoomBrowserEX jest taka opcja.

bo to jest w CameraWindow

Domini-Q
28-09-2005, 09:52
Aha, No To Dzięki:-)

sail0r
28-09-2005, 09:52
A u nas się to robi za pomocą softu dołączonego do aparatu :smile:


o kurde... no pewnie ze za pomoca softu :) robilem to 2 lata temu wiec czuje sie usprawiedliwiony ;-)

szymcik
13-08-2007, 20:51
widzę, że odgrzeję troche ten watek:P
a więc ustaw3ienie to mozna zmienić z wielu poziomó w sofcie...ale dlaczego u mnie po ustawieniu nie wyświetla się autor w exiff'ie ?!

Vitez
13-08-2007, 22:31
widzę, że odgrzeję troche ten watek:P
a więc ustaw3ienie to mozna zmienić z wielu poziomó w sofcie...ale dlaczego u mnie po ustawieniu nie wyświetla się autor w exiff'ie ?!

A czym czytasz exifa?

zOOn
13-08-2007, 22:46
Ja to ustawialem z pomoca EOS Utility. W zwiazku z tym, ze ZoomBrowsera nigdy nie tykalem, mam pytanie - czy da sie w tym sofcie wstawic kropke '.' w opisie? (albo jakis inny znak interpukcyjny?)

Bo w EOS Utility nie bardzo (chyba, ze o czyms nie wiem ;-) )

pzdrw
tomek

Tomasz1972
13-08-2007, 22:57
http://www.canon-board.info/showthread.php?t=4820

szymcik
14-08-2007, 09:48
A czym czytasz exifa?

Głównie w przeglądarce, ale też w programach graficznych no i w systemowych opcjach pliku.


Ja to ustawialem z pomoca EOS Utility. W zwiazku z tym, ze ZoomBrowsera nigdy nie tykalem, mam pytanie - czy da sie w tym sofcie wstawic kropke '.' w opisie? (albo jakis inny znak interpukcyjny?)

Bo w EOS Utility nie bardzo (chyba, ze o czyms nie wiem ;-) )

pzdrw
tomek

Mhmm...niestety nie jestem w posiadaniu w/w programiku :/ nie dołączali go do 300D ale natknąłem się na następny dowód na to w jaki sposób Canon traktuje swoich klijentów i to nie tylko w Polsce ale na całym świecie...

http://www.photographyblog.com/index.php/weblog/comments/canon_releases_eos_viewer_utility/

ósmy post:

"Gotta get it of my chest ! I had to work with several Canon products due to my job, Fax/Printer DV Cam and now the Canon EOS 20d. Always the same story with manuals/drivers/software. Their restrictive policy regarding downloading manuals and software cost me unnescessary time and grief. I'm working in support myself and their support has been as useful as a bucket of dry paint. I will not buy any more Canon products personally or for our company. There are enough companies, more specialized with similar or better products who don't waste my time with archaic support models.
For comparison I bought a 13 year old used Digitech Amp without manual - googeled "Model number manual download" and it was on the top list
Yamaha, 20 year old electrical piano - they at least offer a very low quality but functional scan of the original manual of 1988 on their website.

If I look 15 years in the future trying to figure out how my canon eos 20 works I don't see much hope.

Appologize again but this really peees me off.

Regards

Thomas
Posted by Thomas on Jun 09, 2007 - 08:03 PM"


Mi również nie udało się nigdzie tego ściągnąć, więc tutaj prośba do tych którzy mają instalkę żeby po prostu ją jakoś udostępnili
(mój mail: szymcik@o2.pl)
Z góry serdecznie dzięki!

Vitez
16-08-2007, 23:19
Głównie w przeglądarce, ale też w programach graficznych no i w systemowych opcjach pliku.

Jakiej przegladarce? jakich programach graficznych? Kazdy soft inaczej (inna ilosc pol) czyta exif i nie kazdy wyswietla pole Camera Owner. Breezebrowser i Irfanview wyswietlaja, Photoshop i pluginy do firefoxa chyba nie, zoombrowser tez nie.

szymcik
17-08-2007, 12:25
w Operze, rzeczywiście w Photoshopie w Picture Manager z pakietu Office, sprawdziłem duzo opcji i w zadnym programie nie wyswietola autora ale ze zdjęc z mojej puszki. Z innych wyświetla i tu mnie boli...