PDA

Zobacz pełną wersję : Sondaz prezydencki



Moris
26-09-2005, 11:02
Już wiemy, że sondaż wyborczy Tomasza Golinskiego wystawiony na tydzień przed wyborami nie sprawdził się.
Stało się jak się stało ....
W związku z tym może sprawdźmy jakie są Nasze preferencje co do prezydenta RP !?

Zauważmy, że wybor ten również może mieć wpływ na wysokość cła na sprzęt fotograficzny sprowadzany np. z USA czy Japonii :)

Dla nie zdecydowanych pytanie związane z Forum, który bardziej - Fotogeniczny ;) ??

Tomasz Golinski
26-09-2005, 11:03
Więc czemu nie dodałeś ankiety??

Tomasz Golinski
26-09-2005, 11:44
ej? nie za mało kandydatów masz?

Jac
26-09-2005, 11:48
ej? nie za mało kandydatów masz?
no wlasnie gdzie jest Liwiusz Ilasz :mrgreen:

Moris
26-09-2005, 12:11
ej? nie za mało kandydatów masz?

ojjj przepraszam jeśli kogoś uraziłem, ale sądziłem że pozostali się raczej nie liczą :(

Proszę jeśli dasz radę dodaj (brak możliwości edycji ankiety) pozostałych :

Maciej Giertych, Jarosław Kalinowski, Henrykę Bochniarz, Janusza Korwin-Mikkego, Stan Tymiński, Adam Słomka, Jan Pyszko, Daniel Podrzycki, Leszek Bubel, i Liwiusz Ilasz.

Przecież nie chcemy nikogo pominąć !!

sergi
26-09-2005, 12:16
PIS juz wygral, teraz jeszcze Kaczor prezydentem i można sie pochlastać :-(

Tomasz Golinski
26-09-2005, 12:23
właśnie nie mogę... Może spróbuje założyć osobny wątek i przenieść te posty.

ripek
26-09-2005, 12:26
Jarosław Kalinowski, Stan Tymiński, Adam Słomka, Jan Pyszko, Daniel Podrzycki, Leszek Bubel, i Liwiusz Ilasz.


To oni kandydują ? ;) Heh reklama dźwignią sukcesu ;)

ripek
26-09-2005, 12:30
Dla nie zdecydowanych pytanie związane z Forum, który bardziej - Fotogeniczny ;) ??


Dla mnie Borowski. Jego wyraz twarzy na plakatach ma ciepłe zabarwienie.

Tusk wygląda na takiego cwaniaczka.

Lepper nie wygląda. (EDIT: ale nie kandyduje ;) )

Kaczyński jakotako jeszcze :)

Tomasz Golinski
26-09-2005, 12:31
Ok, udało się, ale dotychczasowe głosy zginęły. Ponadto znowu wszyscy nie zmieścili się, więc jest pole inni.

Pszczola
26-09-2005, 15:20
Zaglosuje na Kaczora Donalda, tego z PO. Najmlodszy syn mnie popiera w glosowaniu na Donalda.

Tomasz Golinski
26-09-2005, 20:14
Muflon, jeden Pan w telewizji dziś mówił mi, że reprezentuje Ciebie w wyborach. Wiesz coś o tym? <rotfl>

muflon
26-09-2005, 20:53
Muflon, jeden Pan w telewizji dziś mówił mi, że reprezentuje Ciebie w wyborach. Wiesz coś o tym? <rotfl>
Chłe chłe i nawet chyba wiem który :-) Ja go rozpracowałem. On specjalnie jest tak żałosny, żeby ludzie na niego z litości głosowali. Nie ze mną te numery Py^H^HBrunner ;-)

Tomasz Golinski
26-09-2005, 20:55
On specjalnie jest tak żałosny, żeby ludzie na niego z litości głosowali.
Co gorsza, w demokracji taka metoda może się okazać skuteczna. Np. Platforma była zbyt pewna siebie. Gdyby trochę bardziej żałośnie wypadła w spotach, może by wygrała.

lucien
26-09-2005, 23:32
Co to (kto to) jest:
Adam Słomka, Jan Pyszko, Daniel Podrzycki ?

Tomasz Golinski
26-09-2005, 23:35
Daniel Podrzycki już nie żyje. Bolszewik
Adam Słomka - KPN
Jan Pyszko - przedstawiciel Muflona :lol:

asterix
27-09-2005, 00:21
kurna kliknolem tyminskiego zamiast Donalda .. a jego wybralem bo ciekawi mnie czy pachnie tak samo gumami balonowymi jak moje historyjki z "donaldow" -:)

Follman
27-09-2005, 15:47
Bo gumy donald były zajeb... FAjne były... :mrgreen:

darpla
27-09-2005, 22:28
a wybory i tak wygra Kaczyński.

Parlamentarne miała wygrać Platforma i wygrał PiS i podobnie bedzie tutaj :)

Mac
27-09-2005, 22:41
Nie strasz z PiSem, jestem zdegustowany ich prowadzeniem kampanii parlamentarnej i ich poziomem umysłowym, dwóch takich co ukradło księżyc, to była ich rola życiowa, potem było już gorzej...

canis_lupus
27-09-2005, 22:54
Czemu Janusz Korwin-Mikke jest pisany w ankiecie italic'iem?

Tomasz Golinski
27-09-2005, 23:03
Bo na niego zagłosowałeś :D

perian
27-09-2005, 23:05
a wybory i tak wygra Kaczyński.


Pewnie masz rację, ale ja swój kamyczek wrzucę, żeby pokurcz nie został prezydentem. Kompetencje i wiedza swoją drogą, ale prezydent musi wyglądać i umieć się zachować, bo uprawnienia ma mizerne.

Nie twierdzę, że Donald lepszy, bo facet ma mierne "przygotowanie do zawodu".

Tyle moim zdaniem. :mrgreen:

Tomasz Golinski
27-09-2005, 23:07
...prezydent musi wyglądać i umieć się zachować, bo uprawnienia ma mizerne.

A niby to czemu? Ładnie śpiewać i tańczyć też musi?

asterix
27-09-2005, 23:30
ogolnie wg mnie reprezentant narodu musi miec jednak prezencje, oglade i cos na poziomie studiow wyzszych :)
Kaczki to pieniacze i bardziej nadaja sie na dykatorow niz demokratow..

Tomasz Golinski
27-09-2005, 23:45
A dykcję? <lol>

asterix
27-09-2005, 23:54
dykcje tez :) i wdzięk hrhrhrhrh

asterix
27-09-2005, 23:56
czyli nie mamy kandydata.. hymm hymm proponuje... mariusza max kolonko ? :)
lekka USA-nalecialosc jezykowa, dobry punkt do lapania autofocusa (pieprzyk na twarzy) dla fotografow, charyzma, obycie z ludzmi! MAX NA PREZYDENTA! (osobiscie go srednio lubie - nabijam sie tylko) a na powaznie to mdli mnie polityka

perian
27-09-2005, 23:57
A niby to czemu?

Żeby potem nikt się nie śmiał z "naszego prezydenta"

Dla mnie prezydent nie musi być piękny i młody, ale niech przynajmniej potrafi się uśmiechnąć, tak, żeby nie wyglądało jakby go ktoś karabinem do tego zmuszał.


Ładnie śpiewać i tańczyć też musi?

Nie musi, to nie należy do obowiązków prezydenta. A pozowanie do zdjęć już do obowiązków takiego prezydenta należy. Kaczyński będzie chyba musiał ze stołkiem jeździć. Bo nie zawsze będzie przed innymi oficjelami na zdjęciu.

asterix
27-09-2005, 23:59
co do stołka to lol hehe

asterix
27-09-2005, 23:59
Kargul taki z niego... tyle ze Pawlak juz nie jest na topie politycznym

Tomasz Golinski
28-09-2005, 00:01
A pozowanie do zdjęć już do obowiązków takiego prezydenta należy.
Chyba nieuważnie czytałem Konstytucje. Podeślij mi może swój egzemplarz?

perian
28-09-2005, 00:25
Chyba nieuważnie czytałem Konstytucje. Podeślij mi może swój egzemplarz?

W ten sposób to mi się nie chce gadać. EOT.

A na marginesie wszyscy wiemy, że prezydent nie musi przestrzegać protokołu dyplomatycznego (bo przecież w Konstytucji obowiązku nie ma) a jednak to robi. Zwyczaj w dyplomacji to coś faktycznego i realnego.

gawryl
28-09-2005, 00:34
... żeby pokurcz nie został prezydentem. Kompetencje i wiedza swoją drogą, ale prezydent musi wyglądać ....
kto to ma dobra prezencje i nie jest ,,pokurczem'', niech ja pomysle.... wiem:

Pudzian na prezydenta!

a co! Schwarzenneger tez se w polityce niezle radzi, wiec i Pudzian da rade! nikt mu nie podskoczy (a przy tym na zdjeciach z innymi prezydentami bedzie skupial na sobie wzrok).

a tak juz serio - to po takich tekstach jak perian prezentuje to ,,az chce sie wyjsc z kina. i wychodze''

kocis
28-09-2005, 07:15
Dziwna nadreprezentacja poglądów na forum. Ankieta daje 2-gie miejsce JKM. Co, przyznać trzeba, jest dowodem na dość egzotyczne pojmowanie roli prezydenta. A to hasełko "Pudzian na prezydenta" jest poniżej krytyki.

gawryl
28-09-2005, 09:01
Dziwna nadreprezentacja poglądów na forum. Ankieta daje 2-gie miejsce JKM.
tak tu jest rzeczywiscie - ja sie z tego ciesze i dlatego tez lubie tu przebywac. w skali kraju oczywiscie JKM nie ma takiego poparcia - szkoda.


A to hasełko "Pudzian na prezydenta" jest poniżej krytyki.
trzeba myslec -wiem wiem, to za trudne dla wielu. wiec patrz, co jest napisane na serio, i odroznij to od tego, co jest krytyka cytowanego stwierdzenia ,,pokurcz nie został prezydentem''.

perian
28-09-2005, 09:51
co jest krytyka cytowanego stwierdzenia ,,pokurcz nie został prezydentem''.

Żeby nie było, te słowa nie odnosiły się konkretnie do jakiegoś kandydata. Chciałem jedynie wyrazić opinię, że prezydentem powinna być osoba z doświadczeniem na arenie międzynarodowej, znająca języki (nie tuzin, ale tak ze 2 w sposób komunikatywny) i tak, prezydent swoją postawą, wyglądem i zachowaniem powinien godnie świadczyć o naszym kraju. W ten sposób będzie mógł walczyć z negatywnymi stereotypami o Polsce, będzie mógł zabiegać o ważne interesy i będzie w tym wiarygodny.

Niestety pierwsze wrażenie ma znaczenie, choć wcale mi się to nie podoba.

muflon
28-09-2005, 10:00
Popieram (perian). Z tego samego powodu uważam np., że Kwach (w pierwszej kadencji) sprawdził się jako prezydent. Nie dlatego, że był kryształowo uczciwy ;-) czy podejmował mądre decyzje :lol: , ale dlatego, że godnie reprezentował Polskę. W drugiej kadencji jednak już w pewnych sprawach przegiął.... i przytył :mrgreen:

Tomasz Golinski
28-09-2005, 10:05
Z tego samego powodu uważam np., że Kwach (w pierwszej kadencji) sprawdził się jako prezydent.
W Charkowie tez :lol: :lol: :lol: Chyba, że tak na wschodzie wygląda dobra reprezentacja :lol:

Jac
12-10-2005, 18:48
mysle ze czas wznowic watek :-) szykuje sie droga tura :-) (bez najlepszych :mrgreen: )


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://myphotosign.com/inne/wstyd.jpg)

KMV10
12-10-2005, 19:33
W Charkowie tez :lol: :lol: :lol: Chyba, że tak na wschodzie wygląda dobra reprezentacja :lol:
Pewien człowiek opowiadał mi, że jak się robi interesy na wschodzie to np. wystawny obiad biznesowy niczego nie przesądza. Dopiero jak Cię zaproszą wieczorem do pokoju na wódkę ze smalcem to wiesz, że jesteś swój ;)