PDA

Zobacz pełną wersję : Ixus 400 czy A80?



Lech
23-01-2004, 13:28
Planuje zakup aparatu. Ceny pomiędzy tymi modelami są podobne, Ixus400 jest okolo 150zł droższy. Czym konkretnie się te modele różnią? Może jakieś uwagi użytkowników? Który z tych dwóch lepiej wybrać?

Vitez
24-01-2004, 00:21
Który z tych dwóch lepiej wybrać?
Najpierw przeczytaj to:

http://fotohobby.home.pl/index.php?option=content&task=view&id=107&Itemid=1

A potem przeredaguj swoje pytanie. Wtedy bedzie ci o wiele latwiej odpowiedziec.
Bo wg wymagan jakie do tej pory podales odpowiedz brzmi - kup ktorykolwiek bo nie wiem ktory bylby dla ciebie lepszy.

hazan
25-01-2004, 16:57
Planuje zakup aparatu. Ceny pomiędzy tymi modelami są podobne, Ixus400 jest okolo 150zł droższy. Czym konkretnie się te modele różnią? Może jakieś uwagi użytkowników? Który z tych dwóch lepiej wybrać?

Zacznij od zdefiniowania do czego chcesz taki aparat stosowac - jakie sa twoje potrzeby i możliwości ?

Lech
25-01-2004, 19:26
Witam! Dobry link do tego "jak pytać". Znalazłem już trochę info w internecie. Ixus jest aparatem małym, bez trybów manualnych, z nietypową bateria, typowy do "pstrykania" zdjęć. A80 nie jest aparatem do "kieszeni" , ma dużo ustawień manualnych, bardziej zaawansowane funkcje, typowe zasilanie, łatwo zastępowalne. A więc aparaty niby podobne, ale dla dwóch róznych użytkowników.

Vitez
26-01-2004, 00:43
Witam! Dobry link do tego "jak pytać". Znalazłem już trochę info w internecie. Ixus jest aparatem małym, bez trybów manualnych, z nietypową bateria, typowy do "pstrykania" zdjęć. A80 nie jest aparatem do "kieszeni" , ma dużo ustawień manualnych, bardziej zaawansowane funkcje, typowe zasilanie, łatwo zastępowalne. A więc aparaty niby podobne, ale dla dwóch róznych użytkowników.

Widac ze nie przecyztales jednak tego linku co podalem, bo nadal zle pytasz. Wymieniles znane cechy tych aparatow o ktorych wiemy... a nie podales "do czego ci ten aparat potrzebny" . przeczytaj dokladnie i wypisz - wg wzoru podanego w tym linku - punkt po punkcie jakiego aparatu szukasz. Wtedy bedzie ci mozna podpowiedziec.