Zobacz pełną wersję : [moher] Architektura..
Przyznaje się bez bicia, dużo podróżuje więc i dużo zdjęć architektury robię, ale.. no właśnie ale. Na początek Londyn i Dubaj.
1.
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://kd.designy.pl/hansi/cb.jpg)
2.
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://kd.designy.pl/hansi/cb2.jpg)
Londyn to nie tylko London Eye :/
Londyn to nie tylko London Eye :/
Zdaje sobie z sprawę z faktu, że temat "mega" popularny, ale to chyba nie znaczy, że nie można go pokazać. Na drugim zdjęciu masz za to miejsce które ciężko w sieci zaleźć, kontrast więc jest.. a teraz proszę o ocenę i obiecuje poprawę ;)
Przyznaje się bez bicia, dużo podróżuje więc i dużo zdjęć architektury robię, ale.. no właśnie ale. Na początek Londyn i Dubaj.
No to zapowiada się porządny przekrój architektury światowej;)
#1 fakt, London Eye nie zasługuje na miano ikony miasta, ale tu przynajmniej podoba mi się zgranie kolorystyczne świateł kółka z niebem.
#2 z inżynierskiego punktu widzenia ciekawa konstrukcja cięgnowa zadaszenia. Domyślam się, że to architektura komercyjna, jakiś hotel/galeria - niestety fotograficznie niezbyt intrygujący kadr (MSZ:)), także "niecelowo krzywy" (w prawo).
smigaczka
31-08-2010, 14:18
ładnie są skadrowane te zdjęcia. Pierwsze zapiera dech w piersiach, bo takie swietne są na tym zdjęciu kolory.
Podobają mi sie tego typu ujęcia.
Jestem na tak. Jakiekolwiek inne słodzące komentarze są moim zdaniem w tym przypadku zbędne.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.