PDA

Zobacz pełną wersję : Ciekawy tekst w wyborczej



oxydum
27-11-2009, 19:54
Schodami ruchomymi w Starym Browarze zjeżdża młoda para: ona w białej ślubnej sukni z bukietem róż w ręce, obok pan młody. Reklama nowego sklepu? Nie. Oboje pozują do swoich ślubnych zdjęć.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7305665,Slubny_plener_w_Starym_Browarze_z_ wystawami_w_tle.html


Ciekawe co będzie następne? Wysypisko śmieci, moze ktoś już się spotkał?

Ciekawe gdzie zdjęcia ślubne robił Japończyk, który poślubuł swoją konsolę?

brute
27-11-2009, 19:57
wysypisko śmieci może nie ale widziałem zdjęcia na złomowisku :)

mieszko_1vp
27-11-2009, 20:27
Robiłem sesję na zbiorniku retencyjnym

Mellan
27-11-2009, 21:35
Staremu browarowi w Poznaniu baaaaardzo daleko do wysypiska :)
To jedna ciekawszych stylistycznie galerii handlowych jakie miałem okazję widzieć i takie pomysły mnie nie dziwią.

oxydum
27-11-2009, 21:54
Absolutnie nie porównuję Starego Browaru do wysypiska, chodziło mi bardziej o ewolucje plenerów ślubnych, gdzie jest kres i kiedy go przekroczymy. Moja mama była przerażona pomysłem zdjęć na trzepaku ale młodzi czuli się świetnie. Każde pokolenie ma swoją wizję fotografii ślubnej.

Sławek
27-11-2009, 23:15
To ewoluuje podobnie jak muzyka.

Garnett
27-11-2009, 23:19
Znajomi mieli sesje w starej parowozowni na Pradze i zdjęcia mają naprawdę super , chętnie bym tam się wybrał pofocić ale lokalnych chłopaków w odzieży sportowej się trochę obawiam

vengo
27-11-2009, 23:28
Znajomi mieli sesje w starej parowozowni na Pradze i zdjęcia mają naprawdę super , chętnie bym tam się wybrał pofocić ale lokalnych chłopaków w odzieży sportowej się trochę obawiam

Stara Parowozownia to jednak zasadniczo inny klimat niż powszechnie dostępne i nudne centrum handlowe.Nie ta liga.Jedno miejsce z duszą,drugie kompletnie jałowe.

PS. Nie mówi się "chłopaki w odzieży sportowej",
mówi się "chłopaki z wioski olimpijskiej" :mrgreen:

MM-architekci
27-11-2009, 23:31
co jest takiego zlego w trzepaku ;] , ja wczoraj oddawalem zdjecia i mloda byla zadowolona wlasnie z takiego zdjecia , ale to tylko potwierdza ze mlode pokolenie , ze starszym ( zwlaszcza rodzina ) rozmija sie w kwestii co jest "cool" a co nie

ludki z pleneru w lunaparku tez zadowoleni a rodzinka zdziwiona po co to ma byli :D

wspolczuje parom ktore niestety czasem musza liczyc sie z rodzina przez co rezygnuja z ciekawszych bardziej zwariowanych rzeczy , w koncu to maja byc dla nich zdjecia...

shutter
28-11-2009, 00:02
o ile dobrze kojarzę, to tej parowozowni już nie ma, bo developer ją zburzył kilka godzin po wpisaniu jej do rejestru zabytków
teraz musi ją odtworzyć... może się doczekamy

Kolekcjoner
28-11-2009, 00:30
Ciekawe co będzie następne? Wysypisko śmieci, moze ktoś już się spotkał?


Moi znajomi mieli sesję obok wysypiska śmieci :-D. Na... trudno byłoby wejść :mrgreen:.

Chris_11
28-11-2009, 11:23
Żeby tylko na wysypiskach się skończyło... Po przejrzeniu niektórych zdjęć na znanych portalach społecznościowych, nie zdziwię się, jeśli plenery będą robione na cmentarzu... 1 listopada, bo wtedy jest dużo światła.

oxydum
03-12-2009, 19:46
Jeżeli młodzi mają taki pomysł OK, gorzej jeżeli otoczenie zacznie młodym wciskać, że tak się teraz robi.

Kinski
03-12-2009, 22:53
W pierwszej edycji warsztatów u kaliny, posadzili Victorię, pannę młodą, na jakieś stercie śmierci, gruzów, pudeł, podartych szmat i innych syfów. Całkiem spora górka. Akurat w kamienicy obok prowadzili remonty, więc było sporo jakichś cegieł, papierów po cemencie i innych budowlanek. Na szczycie tej sterty postawiono jakiś obdarty fotel, gdzieś na blogach powinny być zdjęcia.