PDA

Zobacz pełną wersję : cs4 pomocy



bako
20-11-2009, 02:41
Witam,
zainstalowałem sobie cs4 wszystko fajnie wgrywam zdjecie i pojawia sie jakas straszna pixelioza paski trojkaty itd dopiero po uzyciu "lupy" do 200% zdjecie jest normalne
nie mam pojecia co to jest czemu takie paski pixelioza nie wiem co to,
po zapisaniu zdjecia w innym rogramie znowu wszystko ok

Merde
20-11-2009, 08:12
Spróbuj wyłączyć wspomaganie OpenGL.

:arrow: Menu Edit :arrow: Preferences :arrow: Performance :arrow: GPU Settings

Tomsarz
21-11-2009, 13:09
Pozwólcie że podłączę się ze swoim pytaniem dot. CS4. Czy są osobno wersje 32 bitowa i 64 bitowa? Na stronie Adobe nic na ten temat nie pisze a do pobrania jest po prosty Photoshop CS4 z podziałem na Mac i Windows bez jego rozróżnienia.
Dzięki za informacje

Janusz Body
21-11-2009, 13:41
Pozwólcie że podłączę się ze swoim pytaniem dot. CS4. Czy są osobno wersje 32 bitowa i 64 bitowa? Na stronie Adobe nic na ten temat nie pisze a do pobrania jest po prosty Photoshop CS4 z podziałem na Mac i Windows bez jego rozróżnienia.
Dzięki za informacje

Wersja instalacyjna zawiera obadwa. Instalują się oba jeśli system jest 64 bit. Jeśli system jest 32 bit to instaluje sie tylko wersja 32 bit

Tomsarz
23-11-2009, 13:57
Janusz. Dzięki za odpowiedź.

Mam możliwość zmiany systemu z 32 na 64 bit. Co mi da zmaina systemu na 64 bit. patrząc przez pryzmat PS CS4?

Janusz Body
23-11-2009, 14:13
Janusz. Dzięki za odpowiedź.

Mam możliwość zmiany systemu z 32 na 64 bit. Co mi da zmaina systemu na 64 bit. patrząc przez pryzmat PS CS4?

Jak pytasz to znaczy, że nic Ci nie da. :mrgreen:

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=system+64+bit+Photoshop+site%3Acanon-board.info&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=f&oq=system+64+bit+Photoshop+site%3Acanon-board.info&fp=8ce6aa3004acc38c

Tomsarz
24-11-2009, 12:48
Jak pytasz to znaczy, że nic Ci nie da. :mrgreen:



Pytam bo nigdy nie miałem do czynienia z 64 bitowym systemem i aplikacjami, ale to nie oznacza że jest mi nie potrzebny.
Nigdy też nie jeździłem mercedesem, ale to nie oznacza że takie auto nie jest dla mnie. :-D

To tak jakbyć poszedł do salonu samochodowego gdzie stoją dwa podobne modele samochodu o których nic nie wiesz, jeden jest droższy od drugiego. Pytasz się sprzedwcy czym róznią się od siebie te auta i uzyskujesz odpowiedź. Skro Pan się pyta to znaczy że ten tańszy będzie dla Pana lepszy.