Zobacz pełną wersję : [Szczecin-Koszalin] Canon-Foto-Klub - Plener
Strony :
1
2
3
4
5
6
[
7]
8
Faktycznie lol dobra szperam dalej :P
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Ok mam :)
Czyli jednak od wczoraj są :P
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100602/TURYSTYCZNEPERLYPOMORZA1103/656290354
Wybieramy się na robienie fotek ? Start o 19 w kościele św. Piotra i Pawła. Lokalizacja chyba łatwa w odnalezieniu i zapewniająca łatwy dojazd dla większości osób. Myślę że może to być fajny temat do fotografowania.
Proponuję spotkać się wcześniej np o 18.30 na placu przed kościołem. Chyba że macie inne propozycje.
robertwu
01-07-2010, 12:09
W kościele koncert jest na bezpłatne wejściówki. Wątpię czy są jeszcze do wyrwania. O 20:30 jest przedstawienie na boisku Zespołu Szkół Sportowych na Małopolskiej. Tam już wejście bez żadnych ograniczeń. Prawdopodobnie będę... ;)
robertwu A gdzie można szukać info o tych wejściówkach na koncert w kościele?
Zieloo, Gdzie backstage z warsztatów fotografii produktowej ?
robertwu
01-07-2010, 14:06
robertwu A gdzie można szukać info o tych wejściówkach na koncert w kościele?
Teatr Kana.
www.kana.art.pl
Trochę nie wiem gdzie jest małopolska :P Ale spoko w takim razie dzwonie do Piotra powiedzieć gdzie w razie czego będzie zbiórka.
Dzwoniłem do teatru Kana i sprawa wejściówek wygląda tak. To co mieli teraz do rozdania tuż zostało rozdane ale przed samym koncertem będą rozdawać wejściówki z drugiej puli tylko trzeba odpowiednio wcześnie być. Jeśli po zordaniu drugiej puli wejściówej nadal będzie miejsce w kościele to będą jeszcze wpuszczać. Chyba się wybiorę tym bardziej że w sobotę robię w tym kościele slub i chętniebym oblookał co i jak.
Piotra jednak nie będzie sprawy rodzinne. Ja tez się zastanawiam czy iść :(
DominikaR
01-07-2010, 16:24
Mnie nie będzie i chyba w środy też nie, no może poza tą następną.
niestety nie mogłem przyjść w środę, ale przesyłam najlepsze życzenia dla jubilata .... widzę że się działo na spotkaniu :)
piotrek72t
02-07-2010, 19:57
No mógłby ktos podesłać linja do zdjęć "produktowych" ;)
Ja mam te zdjęcia, ale umarł mi dlink i nie mam ich jak zrzucić na serwer (a nie będę wysyłał ich nie wiadomo gdzie) :P
Tak na szybko:
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://home.zieloo.eu/zdjecia/piotr_2010.06.30/mIMG_9883.JPG)
później postaram się wrzucić jeszcze parę.
robertwu
03-07-2010, 12:22
Wydawało mi się, że jakoś więcej tych produktów było :)
Dzisiaj na Jasnych Błoniach jest kolejna edycja LOMOszczecin. Ktoś coś ten tego? ;)
Później było więcej, ale już nie robiłem :)
Ano pstrykałeś inne wydażenia i aż ci od tego error 99 wyskoczył.
Gdyby mnie ktoś pół tysiąca razy pstryknął to też bym miał error :p
Ale na całe szczęście od tego czasu działa bez najmniejszych problemów, widać miał chwilę słabości ;)
a gdzie jakieś foty "ze środka" imprezy , tyle ich robiłeś... :D
oskardj92
04-07-2010, 13:12
Szkoda, że w tym czasie byłem w Kórniku :(
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się na podobne party załapie :D
Mam do Was drobne pytanie... Czy posiada ktoś przejściówkę do eosa z potwierdzeniem ostrości? Mocowanie dowolne.
[jesli tak, proszę o priv]
O w mordę - kilka dni mnie nie ma na forum i już imprezy bezemnie kurcze ;) Najlepszego Piter!
piotrek72t
07-07-2010, 08:08
Dziękuje bardzo, trochę straciłeś... :)))
oskardj92
07-07-2010, 08:18
Dzisiaj można nadrobić, tylko Tasia jest jeden warunek. Musisz być. :D
O nie nie - to Wy wyjdźcie na dwór ;-) Może jakieś spotkanie plenerowe?
oskardj92
07-07-2010, 21:24
Wstępnie planujemy focić 18 lipca w niedziele :P
W mordę - ja zamierzam pojechać na Stal Gorzów - ale zobaczymy ;-)
Wstępnie planujemy focić 18 lipca w niedziele :P
No właśnie :) Dziś się ugadaliśmy na taki Photowalk ulicami Szczecina, padła też propozycja Okolic Szczecin Port Centralny. Jest trochę czasu, więc sprawę można uściślić.
Ogólnie to akcja Photowalk planowana jest na 24, ale doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie się spotkać 18-go w niedzielę z rana, myślę że ok. 9-tej.
oskardj92
07-07-2010, 21:32
Potwierdzam swoją obecność :)
18? Kurcze wracam dopiero 20-ego ://. Troche mnie ominie, no trudno...
Mnie też ominie bo 17 świadkuje na ślubie mojego kuzyna z okolicach warszawy i raczej 18 o tej porze będe jeszcze słabej świadomości...
następna środa około 17tej proponuję drugą część filmu Genius of Photography
oskardj92
08-07-2010, 16:38
Oooo no to fajnowo :D
To skoro już będzie projektor to można od razu nakrecic tutorial o poprawianiu dystorsji :)
Na przyszłą środę, jeśli wszystko pójdzie dobrze, planuję pokazać mój nowy plugin do wyostrzania zdjęć. :-P
oskardj92
10-07-2010, 11:22
Idzie ktoś zobaczyć co się dzieje na Wałach ? Ponoć Dni Odry i można się przejść jak co :)
piotrek72t
11-07-2010, 13:27
I jak ? ktoś był ? jakieś efekty fotograficzne ?
oskardj92
11-07-2010, 13:45
Ja sobie odpuściłem z powodu tempeatury. Z tego co mi wiadomo więcej było służb mundurowych niż samych gości i mieszkańców.
Ja poszedłem wczoraj....upał straszny, pustki....zero atrakcji..Tylko Wały se stoją... jak zawsze monumentalne ;) impreza do duszy.
A dajcie spokój noc się wczoraj nie działo, a i fajerwerki słabizna!
oskardj92
12-07-2010, 06:57
No te sobotnie fajerwerki spóźnione o pół godziny. Z okna mogłem obserwować.
Bo dziwnym trafem zaczęli strzelać po meczu - hehe jak Niemcy wygrali - podejrzane :-)
oskardj92
12-07-2010, 09:59
Na to nie wpadłem. Tasia Ty to masz głowe :D
Nie - akurat z multikina wracałem z meczu i zaczynali strzelać ;-)
robertwu
12-07-2010, 23:20
A może to były fajerwerki na cześć tasi wracającego z multikina? :mrgreen:
oskardj92
13-07-2010, 11:41
Wszystko możliwe :D
Spotkanie u Piotrka72t, ul. Kolumba 5 Szczecin, jak zwykle zaczyna się około 16tej, ja ze swojej strony ponawiam anons o projekcji drugiej cześci filmu "Geniusz zaklęty w fotografii" początek około godziny 17tej, wcześniej zrobimy kilka fot do legitymacji klubowych.
Było nadspodziewanie fotograficznie! Tak jak zapowiadał Marcin:
Spotkanie u Piotrka72t, ul. Kolumba 5 Szczecin, jak zwykle zaczyna się około 16tej, ja ze swojej strony ponawiam anons o projekcji drugiej cześci filmu "Geniusz zaklęty w fotografii" początek około godziny 17tej, wcześniej zrobimy kilka fot do legitymacji klubowych.
+ bonus o Nobuyoshi Araki - skandalizującym fotografie z Japonii. :-D
A propos photowalk planowanego na niedzielę: w/g prognoz sobota będzie pochmurna i lekko deszczowa, w niedzielę bezchmurnie, ale mniej gorąco niż teraz.
oskardj92
15-07-2010, 07:32
A propos photowalk planowanego na niedzielę: w/g prognoz sobota będzie pochmurna i lekko deszczowa, w niedzielę bezchmurnie, ale mniej gorąco niż teraz.
Bedzie dobrze :)
+ bonus o Nobuyoshi Araki - skandalizującym fotografie z Japonii. :-D
a tam zaraz skandalizującym......:mrgreen:
piotrek72t
15-07-2010, 10:14
a tam zaraz skandalizującym......:mrgreen:
Przede wszystkim kawał cięzkiej roboty.........:twisted:
oskardj92
15-07-2010, 12:18
Ta dbałość o szczegóły, powalająca
No przecież włosy leżały nie tak jak trzeba :P
Ja zapamiętałem jedno. Trzeba podjąć wyzwanie! :razz:
A bryknąłby ktoś spontanem na Grunwald ?
oskardj92
17-07-2010, 10:32
1 primo: Kawał drogi
2 primo: Brak funduszy z mojej strony
3 primo: Temperatura
4 primo: Kupa ludzi
Ja niestety podziękuje.
Ale jutro w dalszym ciągu aktualne?
Ale jutro w dalszym ciągu aktualne?
Tak, aktualne, deszcz ma nie padać. :-D
oskardj92
17-07-2010, 15:01
Dzisiaj się już wypadało :)
piotrek72t
18-07-2010, 21:01
Przeprasza , ze się niestawilem ale ciekawy jestem efektów z rannego focenia !
Było bardzo miło, do tego perfekcyjna pogoda!
Efekty wkrótce :)
Mi się tez nie udało ale się cieszę, że wypad się powiódł i czekam na fotki :)
A bryknąłby ktoś spontanem na Grunwald ?
komuś nawet się udalo wrócić... :)
Z Grunwaldu to zastał tylko plac Grunwaldzki :D samemu za daleko i za gorąco.
Z Grunwaldu to zastał tylko plac Grunwaldzki :D samemu za daleko i za gorąco.
Oj, trzeba było wcześniej i głośniej pytać. Pojechaliśmy z BVQ busem, więc miejsce było ( również sypialne ). Może i daleko, ale warto było. Do tego udało mi się akredytacje dla nas załatwić i zabawa była przednia.
oskardj92
19-07-2010, 13:38
To to była ta tajna rozmowa pod bramą :razz:
a tu fotorelacja z Grunwaldu: http://picasaweb.google.com/mwdphoto/20100717Grunwald
i koncertu Armii po bitwie http://picasaweb.google.com/mwdphoto/20100717GrunwaldArmia
potwierdzam słowa Virtuoza zabawa była przednia :)
Cóż jak się planuje w małym gronie to nic dziwnego że potem nikt nic nie wie ;) Niemniej zrozumiałym jest utrudnienie w zorganizowaniu czegoś takiego dla grupy większej niż 2 sztuki :P
Cóż jak się planuje w małym gronie to nic dziwnego że potem nikt nic nie wie ;) Niemniej zrozumiałym jest utrudnienie w zorganizowaniu czegoś takiego dla grupy większej niż 2 sztuki :P
Na imprezach tej rangi obowiązują ograniczenia w ilości akredytacji na redakcję ( max. 2 osoby ), do tego wyłącznie dla osób posiadających legitymację prasową. Dlatego piszemy po fakcie.
oskardj92
20-07-2010, 10:54
No dobra chyba wybaczymy :)
Na imprezach tej rangi obowiązują ograniczenia w ilości akredytacji na redakcję ( max. 2 osoby ), do tego wyłącznie dla osób posiadających legitymację prasową. Dlatego piszemy po fakcie.
Co nie oznacza, że niektórzy z nas nie mają legitymacji innych redakcji ;-)
To tylko tak dla wiadomości :-D
oskardj92
05-08-2010, 21:20
A co tak tu cicho ??? Wakacje nie oznaczają zaniedbywania wątku szczecinskiego :D
Co tam ciekawego w środę było ?
A spokojnie :)
Oprócz mnie i piotrka72t był bvq, zieloo, E.3 i robertwu.
Rozmawialiśmy o bezlusterkowcach od sony i samsunga, Marcin i Piotr i Łukasz pochwalili się wrażeniami z focenia na Przystanku Woodstock, obejrzeliśmy fragment wywiadu w Wacławem Wantuchem na video i rozmawialiśmy o planowanym plenerze C-F-K 4-5 września w Bornem-Sulinowie.
Czy planowany plener, o którym pisze Mellan będzie tylko dla wtajemniczonych, czy dla wszystkich chętnych?
Czy planowany plener, o którym pisze Mellan będzie tylko dla wtajemniczonych, czy dla wszystkich chętnych?
Komunikat o plenerze ogłoszę jakoś w środku przyszłego tygodnia, jak będę miał potwierdzenie o ilości miejsc noclegowych do dyspozycji. Uczestnicy pokrywają swoje koszty dojazdu, noclegu i wyżywienia, żadnych dodatkowych kosztów nie będzie.
Tradycją już jest, że nasze plenery są otwarte dla wszystkich chętnych, lecz tym razem planujemy m.in. nadzwyczajne walne zebranie członków klubu. Stąd też wcześniejsze rezerwacje będą konieczne, a członkowie będą mieli pierwszeństwo udziału.
Mam nadzieję, że dla wszystkich chętnych znajdzie się miejsce.
Mam do Was pytanie... Czy jest ktoś w stanie pożyczyć na jeden dzień teleobiektyw?
Z dołu dzięki ;-)
Dzięki za odpowiedź. Nie jestem członkiem C-K-F i z uwagi na walne zgromadzenie
członków chyba lepiej będzie jak sobie odpuszczę ten plener.
Szkoda.
DominikaR
06-08-2010, 22:30
A ja mam pytanko do Was najpierw. Będę sprzedawać torbę Lowepro - Stealth Reporter D300 AW. Świeża, kupiona w tym miesiącu i nieużywana. Przeliczyłam się trochę z wielkością i wyglądam z nią mówiąc krótko dziwnie :D Reflektuje ktoś? :D
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Taka o:
http://torbylowepro.pl/torby/lowepro-stealth-reporter-d300-aw,400s
Mam chyba mniejszą , nova 5 AW,jeśli będziesz chciała możemy się zamienić. Możesz przymierzyć przy okazji.
Poza tym rusza ktoś na Vikingów ?
Troche zmienie Temat :) Wybiera się ktoś na Pyromagic? jutro i poutrze? pofocic lub popatrzec na fajerwerki?
troche szczegółów:
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
http://www.szczecin.eu/fajerwerki
Proszę o wyrozuiałość za 2 posty pod sobą ale nie wkleil mi sie link a edycja jest niemozliwa :)
Czy wiadomo o której godzinie będą pokazy...PS, zdjęcia ze statywu najlepiej by było ustawić chyba na górce.....
DominikaR
07-08-2010, 07:30
Piotrr mam już plecak kupiony, więc torba już mi właściwie potrzebna nie jest. A jeszcze mam jedna poza tą, która jest znowu za mała :P
Ale dzięki za propozycję :)
Do fot fajerwerków balkon muzeum jest fajowy :D albo Vipowski placyk na wałach :/
Poza tym rusza ktoś na Vikingów ?
Ja będe w niedziele cały dzień. Ktoś będzie jeszcze?
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Będe wracał w niedzielę do Sz-n wieczorkiem autem więc jakby ktoś podjechał do Wolina (ja będe tam już dziś wieczorem i śpie u teściów) to mam 3 miejsca wolne.
robertwu
07-08-2010, 13:05
Mam do Was pytanie... Czy jest ktoś w stanie pożyczyć na jeden dzień teleobiektyw?
Z dołu dzięki ;-)
Nie ładnie sąsiadki podglądać... :-D
Na fajerwerki się wybieram, tylko kłopot mam, bo o ile jakiś kawałek statywu by się znalazł, o tyle sprzętu wyzwalającego migawkę nie posiadam. Ma kto jakiegoś węża albo pilota do 50d luzem niepotrzebnego w dniu dzisiejszym i jutrzejszym? Chętnie przytulę na festiwal. ;-)
Odnośnie miejsca do focenia - to Trasa Zamkowa jest be? Zastanawiałem się kiedyś żeby ustawić się nawet na tarasie zamku :roll: Bo to i fajerwerki i kawałek Szczecina byłoby widać.
Organizujemy się jakoś czy w samotności focimy? ;)
Trasa jest be :] Ile można focić fajerwerek i wałów? To już byłyby 3 w tym roku :P
Spróbujmy uderzyć w inną lokację :]
robertwu
07-08-2010, 14:07
Jak inna lokacja to punkt widokowy w Puszczy Bukowej. Tylko w tym przypadku widoczność musi być krystaliczna. :)
A co powiecie na ul. Hryniewieckiego?
P.S. Tak się szykuję, ale wyjdzie na to że bez aparatu pójdę... Ale pójdę! :mrgreen:
@robertwu: widzisz... właśnie nie o sąsiadki chodzi...
Na pyromagic tez bym się wybrał, miejsce dla mnie dowolne, więc ustalcie coś :P
robertwu
07-08-2010, 14:21
W McDonald,s spotkajmy się... :mrgreen:
piotrek72t
08-08-2010, 14:09
Są już jakieś efekty spotkania ?
Haha, dowcipniś :razz:
Z tego co wiem, RW zrobił parę zdjęć, xsardas i ja - po jednym komórką ;-)
[...]Z tego co wiem, RW zrobił parę zdjęć[...]
A zrobił i nawet pokazał publicznie, ale nie będę za niego decydował o wklejaniu linka. Sam o nim dowiedziałem się przypadkiem :)
Przyjemne zdjęcia.
Ja dziś się wybieram i jak nie będzie padało to może wezme aparat i coś pstryknę.
robertwu
08-08-2010, 19:19
Mellan: Jeśli myślimy o tych samych zdjęciach to są one z zeszłego roku. ;)
xsardas: coś Ty taki delikatny? :)
Jak ktoś ma ochotę i nie boi się pogody to rozpoczynamy o 20:30 pod Muzeum.
Kurdę, znów mnie coś ominęło. Chyba przyspieszę przyjazd do Polski.
oskardj92
10-08-2010, 17:07
Spoko Asikson też mnie to ominęło, ale nie martw się początek września Borne się szykuje :D
Spoko Asikson też mnie to ominęło, ale nie martw się początek września Borne się szykuje :D
Ano się szykuje :) Rzecz zapina się właśnie.
Będzie to inny obiekt niż ten, o którym niektórzy już słyszeli, ale też w Bornem. Na nasz niefart dokładnie w tym samym czasie są jakieś zawody nurkowe i był problem z kwaterami.
Jutro podam wiążące info na ten temat, e-mailem na listę adresową biuletynu (w opcji ukryta kopia), oraz na obydwu forach.
piotrek72t
10-08-2010, 17:50
Na nasz niefart dokładnie w tym samym czasie są jakieś zawody nurkowe i był problem z kwaterami.
To może zrobimy "batla" z fotografi podwodej, jedyna obawa , że liczba członków klubu mogłaby zmaleć :twisted:
Jakby co, to dziś (i nie tylko) będę miał ze sobą tego samsunga NX10 z pancake'iem 30mm do pomacania.
Zaraz wychodzę.
darogryf
19-08-2010, 19:36
Ostatnio przewinął się wątek zdjęć z pokazu fajerwerków, byłem kilka zdjęć porobiłem może jedno pokażę. A jak zażyczycie sobie to pewnie i więcej.
Tylko mam problem nie wiem jak je umieścić z mojego komputera.
[...]Tylko mam problem nie wiem jak je umieścić z mojego komputera.
Foto można wstawić na forum jako link bezpośredni (ten całkowicie ostatni) do zdjęcia zamieszczonego np. na imageshack.us lub własnym serwerze.
Dokładniej jest to omówione w tym wątku: Jak wstawić foto (http://canon-board.info/showthread.php?t=19347).
Pamiętaj, by nie wstawiać zdjęć większych niż 800px na dłuższym boku, bo moderatorzy ściśle ten przepis egzekwują :)
darogryf
19-08-2010, 20:36
No tak tą informację znalazłem w wątkach "nasze fotografie". Czyli muszę najpierw gdzieś się zalogować tam wstawić zdjęcia i dopiero do niego link?
A co do rozmiarów zdjęć jestem już przygotowany.
No tak tą informację znalazłem w wątkach "nasze fotografie". Czyli muszę najpierw gdzieś się zalogować tam wstawić zdjęcia i dopiero do niego link?
[...]
Dokładnie tak, ale niekoniecznie byle gdzie. Najlepiej na imageshack.us lub u siebie, zdaje się że fotosik.pl też chyba chodzi. Ale już z takiego np. flickra linki mogą zostać obcięte.
Czy ktoś coś wie na temat najbliższej Migawki ?
oskardj92
25-08-2010, 14:47
Pojawi się nowy wątek z informacjami. Trzeba czekać :)
oskardj92
29-08-2010, 09:21
Wybiera sie ktoś może dzisiaj na Wały? Ponoć są jakieś targi moto.
Witajcie
Jutro na spotkaniu podam szczegóły, ale już teraz proszę przemyśleć, czy jest ktoś chętny na 2 tygodniowy wyjazd w terminie 13.09 - 29.09 do Serbii + Czarnogóry?
Ewentualnie proszę o kontakt na PW. Są tylko 2-3 miejsca.
Ma ktoś może jakiegoś pomysła na sobotnie popołudnie?
Na sobotę może nie ale w niedzielę na torze w Rosówku są ponoć mistrzostwa Polski w motoctosie. Pogoda ma być fajna więc może warto się wybrać.
Mecz Masovii - gra w Szczecinie ze Świtem :-)
DominikaR
15-09-2010, 20:49
może na jakieś fotki do lasu z grzybobraniem byśmy się wybrali?
może na jakieś fotki do lasu z grzybobraniem byśmy się wybrali?
Ja tam mogę się wybrać jak pogoda bedzie sensowna, tylko jak widać coś chętnych ni widu ni słychu...
Wg mnie warto by sie było się ponownie spotkać gdzieś na piwko tak jak na noc muzeów... Tak na rozruszanie wątku :twisted:
> Wg mnie warto by sie było się ponownie spotkać gdzieś na piwko tak jak na noc
> muzeów... Tak na rozruszanie wątku
o tak
piotrek72t
18-09-2010, 18:47
A moze noc "strobistów" zrobic, lamp sie trochę zbierze,miejsce i statywy są i nie mówię tu o studio...
Ja tez jestem za... zeby wyskoczyc gdzies na jakis zjazd plenerowo-ogniskowo-alkoholowy coś jak ostatnimi czasy np w Swobnicy... tylko dobrze by bylo zeby to bylo jakies zaplanowane wczesniej spotkanie tak aby kazdy byl w stanie wygospodarowac sobie dzien wolny
noc "strobistów"
Mnie się ten pomysł podoba :)
A moze noc "strobistów" zrobic, lamp sie trochę zbierze,miejsce i statywy są i nie mówię tu o studio...
Piotrze, pomysł ciekawy, tylko w kogo/co masz zamiar strobować? :mrgreen::mrgreen:
robertwu
19-09-2010, 11:25
A moze noc "strobistów" zrobic, lamp sie trochę zbierze,miejsce i statywy są i nie mówię tu o studio...
To już było czy dopiero będzie? Bom chętny... ;)
Zróbmy zrzutę na zasilacz plenerowy Tronix i zabierzmy konkretne oświetlenie :)
Janusz Body
19-09-2010, 13:03
Zróbmy zrzutę na zasilacz plenerowy Tronix i zabierzmy konkretne oświetlenie :)
eeee... może lepiej Elinchrom Ranger z całym zestawem lamp. ;-)
postrobować zawsze można, póki plenery w miarę przyjazne - bo już jesień zaraz...
Tak więc pozostaje się zastanowić nad miejscem akcji, żeby się nie pozabijać powiedzmy w 10 osób, kogo/co obfocić. W studio może być ciasnawo. Może coś w Niemczech? Albo jakieś Międzyzdroje? Zastanówmy się do środy.
eeee... może lepiej Elinchrom Ranger z całym zestawem lamp. ;-)
Poddajmy to pod głosowanie - jestem za :mrgreen:
Janusz Body
19-09-2010, 22:37
Jest taki fajny zakątek w Dąbiu - ul. Grójecka czyli ujście Płoni> Cudne miejsce o zachodzie ze słońcem nad Szczecinem. Zaleta: nie ma baru w promieniu kilometra. :mrgreen:
piotrek72t
19-09-2010, 22:44
Bar mozna przynieśc we własnym zakresie ;), miejsce znane i godne poloecenia, na pobliskiej plazy można użadzić ognisko :))
Szczecinscy canonierzy- pokazujcie co ciekawsze ujecia z wczorajszego finalu Pekao Open. moich pare kadrow tutaj-> http://canon-board.info/showthread.php?t=68469
robertwu
20-09-2010, 08:49
Bar mozna przynieśc we własnym zakresie ;)...
Już sobie wyobrażam: aparat na szyi i hoker pod pachą :mrgreen:
Janusz Body
20-09-2010, 09:30
Szczecinscy canonierzy- pokazujcie co ciekawsze ujecia z wczorajszego finalu Pekao Open. moich pare kadrow tutaj-> http://canon-board.info/showthread.php?t=68469
Wiesz, ze zdjęciami to jest tak jak z kobietą. Kilkadziesiąt na raz robi się nieciekawe, wręcz nudne.
Już sobie wyobrażam: aparat na szyi i hoker pod pachą :mrgreen:
czekaj ,czekaj, znaczy chodzi o GOUDĘ ? :shock::mrgreen:
robertwu
20-09-2010, 16:15
>asikson - może być i GOUDA :)
Wracając do tematu. Mellan - wyjazd gdzieś dalej wymaga małych przygotowań i zgrania terminarzy. A wieczorny wypad "na miasto" można zorganizować na biegu. Jak już pisałem wcześniej - jestem chętny na takie spotkanie.
Ja również chętnie bym się wybrał na wieczorne focenie i inne atrakcje.
DominikaR
20-09-2010, 17:24
pozostaje ustalić termin
Jeśli mamy strobować to trzebaby jeszcze ustaliś co mamy oświetlać. Modelkę, robaczki?
Modelkę :!: :mrgreen:
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
ew. Modelki :)
Tylko znajdź tu takie, które się zlecą na sesje nocną w Dabiu :mrgreen:
Inna sprawa, to ta, że zimno w nocy już jest.
robertwu
20-09-2010, 19:52
Mi się wydaje, że na myśli była sesja wieczorową porą... ;)
Mam propozycję żeby pomysłodawca (pomysłodawcy) rzucili jakąś datą, co by jakiś punkt zaczepny zrobić ;)
jestem za, a w środę myślę obgadać i ustalić szczegóły....
ja jestem za "Postrobowaniem". Aktualnie dysponuje już trzema lampami. Co do terminu to może coś w przyszłym tygodniu,wieczorem? W weekend mnie nie ma więc odpadam jak coś...
myśle ze strobowanie w modelke/i mogło by być do przyjęcia o ile pogoda dopisze...
Zakończyć tą impreze można by było w bardziej rozsądny sposób w jakimś urokliwym miejscu w towarzystwie tzw. GOUDY :D :D
Na potwierdzenie moich tez załączam definicję Goudy:
http://www.miejski.pl/slowo-Gouda
Czy ta cisza na forum oznacza, że pomysł piotrka72t odnośnie zorganizowania pleneru z postrobowaniem upadł?
piotrek72t
24-09-2010, 18:46
A bo to trzeba sie na kolumba przespacerowac pomysl nie umarł nawet udało się znaleźć kompromic wszystkie szczegóły u Mellana
Dzięki za odpowiedź. Na Kolumba na pewno się wybiorę bo nawet niedaleko pracuję, tylko że w dniach pon.-pt pracę kończę o godz. 21. Tak to jest jak się pracuje na swoim.
[...]wszystkie szczegóły u Mellana
Tak jak piotrek72t mówi: udało się uzgodnić szczegóły projektu, a właściwie Kicz Projektu, jak nazwaliśmy go hasłowo :-D
Data i miejsce spotkania: 3 października (następna niedziela), w studio na Kolumba 5, godz. 15.30.
Miejsce akcji: trójkąt pomiędzy ZUSem, centrum Pazim i hotelem Neptun w godz. 16.30-19.30
Temat: Kicz Projekt, czyli wieczorne błyskanie w krajobrazie miejskim. Mamy zamiar zorganizować kilka modelek ustylizowanych na klimat przełomu lat 80/90 i poużywać flashy na statywach i bez, blend w trzech, czterech miejscach grupami.
Po plenerze możemy zorganizować battla na CB, a autorzy najciekawszych prac mogą liczyć na publikację efektów.
Dodatkowo, utworzyliśmy konto klubowe na maxmodels http://www.maxmodels.pl/canon-foto-klub.html, które w zamierzeniu ma promować efekty klubowych imprez o charakterze modelkowym oraz stanowić nasz słup ogłoszeniowy w tym środowisku.
Wszystkich tych, którzy brali udział w imprezie w willi Lentza, czy Bornem Sulinowie i pragną zamieścić swoje prace na MM koncie, proszę o ich przesłanie na mojego maila z podaniem linków do kont współtwórców zdjęć.
Póki co jest tam pusto, a trzeba zamieścić ogłoszenie na ichnim forum. Bez zdjęć tak jakoś nie bardzo... ;-)
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
...
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
3. ja
robertwu
24-09-2010, 22:59
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
3. on - E.3
4. robertwu
DominikaR
24-09-2010, 23:05
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
3. on - E.3
4. robertwu
5. DominikaR
piotrek72t
24-09-2010, 23:46
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
3. on - E.3
4. robertwu
5. DominikaR
6. piotrek72t
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
3. on - E.3
4. robertwu
5. DominikaR
6. piotrek72t
7. zieloo
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
3. on - E.3
4. robertwu
5. DominikaR
6. piotrek72t
7. zieloo
8. Pawel_G
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Co do konta CFK na Maxmodels to możeby założyć podobne na Facebook?
twarzoksiążke CFK już ma ;)
piotrek72t
25-09-2010, 10:11
twarzoksiążke CFK już ma ;)
rozwin temat ?
robertwu
25-09-2010, 10:32
rozwin temat ?
twarzoksiążka = fejsbuk = facebook ;-)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
twarzoksiążka = fejsbuk = facebook ;-)
http://www.maxmodels.pl/canon-foto-klub.html
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
3. on - E.3
4. robertwu
5. DominikaR
6. piotrek72t
7. zieloo
8. Pawel_G
9. Asikson
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Co do konta CFK na Maxmodels to możeby założyć podobne na Facebook?
fajne profilowe na MM:D
Ja również się piszę na projekt :)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
3. on - E.3
4. robertwu
5. DominikaR
6. piotrek72t
7. zieloo
8. Pawel_G
9. Asikson
10. MCorto
Na moje nieszczęście w czasie trwania Kicz Projektu będę około 700 km od Szczecina.
Wszystkim uczestnikom projektu życzę wspaniałych fotek i pogody.
Widzę lista luż coraz dłuższa. Czy już myśleliście nad zorganizowaniem tego tak żeby nie było bajzlu? Ile modelek zapraszamy? Jakiaś zrzutka na wizaż?
Na moje nieszczęście w czasie trwania Kicz Projektu będę około 700 km od Szczecina.
Szkoda...
Widzę lista luż coraz dłuższa. Czy już myśleliście nad zorganizowaniem tego tak żeby nie było bajzlu? Ile modelek zapraszamy? Jakiaś zrzutka na wizaż?
Zobaczymy ile się zgłosi, ze 4 byłoby chyba ok. Jak trzeba będzie to zrzucimy się na wizaż po parę zł, tak jak było w Lentzu.
W związku z problemem dostania się do konta na MM (napisałem do redakcji serwisu), dałem póki co ogłoszenie ze swojego: http://www.maxmodels.pl/forum_70045_szczecin__03.10canon-foto-klub_zgloszenia_tfp_na_plenerkicz_projekt.html
Skoro lista taka długa to ja się nie zapiszę, bo i po co wam kolejny przeszkadzacz... tłok będzie już i tak niemiłosierny.
Skoro lista taka długa to ja się nie zapiszę, bo i po co wam kolejny przeszkadzacz... tłok będzie już i tak niemiłosierny.
Tak jest - nie przeszkadzaj i milcz :mrgreen:
Szkoda...
Zobaczymy ile się zgłosi, ze 4 byłoby chyba ok. Jak trzeba będzie to zrzucimy się na wizaż po parę zł, tak jak było w Lentzu.
W związku z problemem dostania się do konta na MM (napisałem do redakcji serwisu), dałem póki co ogłoszenie ze swojego: http://www.maxmodels.pl/forum_70045_szczecin__03.10canon-foto-klub_zgloszenia_tfp_na_plenerkicz_projekt.html
Dopisałem u siebie na profilu odnośnik to tego tematu na MM :)
lekki OT
Xsardas: ślub się nawet udał tylko przy obrączkowaniu, AF troche ''przypudłował'' ale jedno jest! :D trafił mi sie jeszcze jeden dziś w międzyzdrojach bo kolega nie może... Dzięki za szklo, b. sie przydało8)
No to gites. Ważne że jakiś tam hmmm sos/flaszka wpadnie za focenie :)
Ok już milczę i się nie odzywam ... i nie przeszkadzam ...
oskardj92
25-09-2010, 15:07
Jeszcze ja, jeszcze ja ! :D
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
3. on - E.3
4. robertwu
5. DominikaR
6. piotrek72t
7. zieloo
8. Pawel_G
9. Asikson
10. MCorto
11. oskardj92
O, impreza się kroi. To może i ja się podepnę, potrzymam wam świecidełka i podpatrzę co nieco :)
DominikaR
25-09-2010, 16:39
ja i tak w sumie idę towarzysko :P albo może zrobię Wam backstage heh
oskardj92
25-09-2010, 20:40
Oj mylisz się :D Ty Dominiko będziesz zapewne pozować :D
Oj mylisz się :D Ty Dominiko będziesz zapewne pozować :D
Oj, chętnych jest już parę :-D info http://www.starz.pl/canon/index.php?topic=15.msg2820#msg2820
DominikaR
26-09-2010, 18:45
Powiem tam, jestem za stara na modelkę, jak tak patrzę na przedział wiekowy dziewczyn ... :P Więc Oskar, ja wiem, wszyscy mnie chcecie przed obiektyw zaciągnąć, ale cóż, już nie ten wiek :P
wszyscy mnie chcecie przed obiektyw zaciągnąć, ale cóż, już nie ten wiek :P
Skoro nie przed obiektyw to może gdzie indziej trzeba zaciągnąć? ;)
Skoro nie przed obiektyw to może gdzie indziej trzeba zaciągnąć? ;)
:lol:
DominikaR
26-09-2010, 20:11
no no no, zwariuje tu z Wami :P
robertwu
26-09-2010, 20:40
Powiem tam, jestem za stara na modelkę, jak tak patrzę na przedział wiekowy dziewczyn ... :P Więc Oskar, ja wiem, wszyscy mnie chcecie przed obiektyw zaciągnąć, ale cóż, już nie ten wiek :P
Babciu, droga babciu... :mrgreen:
I tak sądzę że się jeszcze nieźle trzymasz :-D
DominikaR
26-09-2010, 20:45
dosyć już o mnie :P
Babciu, droga babciu... :mrgreen:
I tak sądzę że się jeszcze nieźle trzymasz :-D
A resztę można zawsze poprawić fotoszopem ;)
dosyć już o mnie :P
I moja prośba: uszanujcie to, chłopaki.
Starajmy się na CB oscylować bardziej w tematyce forum, OT'y pozostawiając na inne okazje.
To ja mam pytanie w temacie przyszłego pleneru - jak zamierzamy ogarnąć taki tłum fotografów i modelek?
To ja mam pytanie w temacie przyszłego pleneru - jak zamierzamy ogarnąć taki tłum fotografów i modelek?
Nie przesadzaj z tym tłumem, nie jest tak źle, bywało więcej :)
Na dziś jest 11 chętnych + 8 modelek (w tym 3 niepełnoletnie i zastanawiam się czy jednak im nie odmówić). Takie modelki musiałyby posiadać zgodę rodzica/opiekuna na udział w plenerze i komplikuje to nieco sytuację.
Pomysł jest taki, by ustawić się w 3-4 miejscach po paru, pomóc sobie wzajemnie podtrzymując blendę czy światełko. Pewnie będą też i tacy, którzy bardziej będą zainteresowani foceniem backstage - samej akcji, niż konkretnie modelek.
A tak poza tym, taki plener to nie tyle okazja do złapania niepowtarzalnych ujęć ile okazja do poznania modelek i możliwość umówienia się na indywidualny projekt. Do tego to wspólna akcja, gdzie jeden drugiemu może pomóc, podpatrzyć coś czy pokazać. Mówiąc w skrócie daje więcej wrażeń niż jakiś super fotografii, ale oczywiście jedno nie wyklucza drugiego.
Moje zdanie jest takie że niepełnoletnim możemy od razu podziękować.
Powiem tam, jestem za stara na modelkę, jak tak patrzę na przedział wiekowy dziewczyn ... :P Więc Oskar, ja wiem, wszyscy mnie chcecie przed obiektyw zaciągnąć, ale cóż, już nie ten wiek :P
Ostatnie moje trzy sesje to modelki w wieku 32 lat. Chcesz zobaczyć efekty?
A moja narzeczona to modelka i wizażystka w jednym, starsza od Ciebie. Chcesz zobaczyć portfolio?
Kiepska wymówka :p
Chcieć to móc.
robertwu
27-09-2010, 21:21
Dominiko, skoro Vitez mówi że się jeszcze nadajesz, to znaczy że się jeszcze nadajesz... :P
A są jakieś konkretniejsze plany poplenerowe? Mam na myśli po zakończeniu całej imprezy udać się gdzieś na symboliczną lampkę szampana i podsumować efekty/fotki... :D Jak by gratów było dużo to zawsze można by do Piotra, na kolumba sie udać, o ile nas wpuści i wyrazi takową zgodę :confused:
piotrek72t
28-09-2010, 10:36
Wyrażam zgodę :))
Piękny sposób na niedzielne popołudnie, mogę dołączyć ? :D
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
3. on - E.3
4. robertwu
5. DominikaR
6. piotrek72t
7. zieloo
8. Pawel_G
9. Asikson
10. MCorto
11. oskardj92
12. piotrr (rojski)
Dominiko, skoro Vitez mówi że się jeszcze nadajesz, to znaczy że się jeszcze nadajesz... :P
Ogólnie odnośnie wieku jako argumentu pisałem... a czy konkretna osoba się nadaje, to pokażcie mi ją ;)
A ja ? ;-)
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
3. on - E.3
4. robertwu
5. DominikaR
6. piotrek72t
7. zieloo
8. Pawel_G
9. Asikson
10. MCorto
11. oskardj92
12. piotrr (rojski)
13. krzdra
piotrek72t
28-09-2010, 13:55
Skoro tylu chetnych do focenia to zapraszam to "zapraszania" wizażystek na razie umówiona jest jedna, a przynajmniej jeszcze jedna by się przydała i niechaj każdy się liczy ze "zrzutą" na wizaż ;)
Myślę że trzeba koniecznie obgadać szczegóły na Kolumba w środę. Proponuję abyśmy podzielili się na grupy 3-4 osobowe i na zmianę focili dziewczyny ze zmianą co 40 min żeby uniknąć bałaganu.
robertwu
28-09-2010, 20:37
Obgadać jak obgadać. Ja bym proponował jutro wspólną modlitwę o pogodę na weekend, a w szczególności na to niedzielne popołudnie :mrgreen:
Faktycznie, ciśnienie idzie w górę więc na weekend może być lepiej, ale czy jest jakiś plan rezerwowy na wypadek kiepskiej pogody? Pytam jako ktoś kto jednak kawałek będzie dojeżdżał :)
Pogoda będzie - gadałem już z kim trzeba i obiecał załatwić :-P
DominikaR
28-09-2010, 20:44
Ogólnie odnośnie wieku jako argumentu pisałem... a czy konkretna osoba się nadaje, to pokażcie mi ją ;)
Zdecydowanie lepiej się czuje po drugiej stronie obiektywu, czyli pstrykacza ;)
Faktycznie, ciśnienie idzie w górę więc na weekend może być lepiej, ale czy jest jakiś plan rezerwowy na wypadek kiepskiej pogody? Pytam jako ktoś kto jednak kawałek będzie dojeżdżał :)
np: przejście podziemne, garaże w GALAXY (o ile nas nie pogonią ) przy Redissonie są też zadaszenia
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
a i jeszcze taka mała sugestia, może warto uzupełnić listę fotografów na MAXMODELS. Osoby takie jak Piotrr (rojski) zadziałają jak lep i będzie w czym wybierać :mrgreen: oczywiście nie ujmując reszcie fotografów
Nowe info odnośnie pleneru http://www.starz.pl/canon/index.php?topic=15.msg2858#msg2858
Zapowiada się wybornie.
Czy planujemy coś w kwestii, którą poruszył asikson?
Chętni na Kicz Projekt:
1. Mellan
2. tasia
3. on - E.3
4. robertwu
5. DominikaR
6. piotrek72t
7. zieloo
8. Pawel_G
9. Asikson
10. MCorto
11. oskardj92
12. piotrr (rojski)
13. krzdra
14. bachman
[...]14. bachman
Proszę o niedopisywanie się już do listy, którą na dziś można uważać za zamkniętą.
Ilość modelek i wizażystek jest już ustalona, zwiększanie liczby chętnych stworzy jedynie niepotrzebny chaos.
Oooo widzę że świetna okazja poznania i pofocenia przeszła obok nosa, następnym razem będę bardziej czujny :). pozdrawiam
Pytanie tylko kto weźmie ogórki?
Pytanie tylko kto weźmie ogórki?
ogórki mają to do siebie, że same przyjdą :twisted:
A bierze ktoś IS'a w płynie? :D
robertwu
01-10-2010, 14:53
... następnym razem będę bardziej czujny :). pozdrawiam
Bądź jak Tommy Lee Jones. W Ściganym! ;)
Jest już ostatecznie ustalony i potwierdzony skład modelkowy, ufff...więc będzie 7
http://www.starz.pl/canon/index.php?topic=15.msg2858#msg2858
piotrek72t
01-10-2010, 15:55
Oj sie zapowiada na faktyczny rozgardiasz , czy nadal podtrzymujemy propozycje że pracujemy w trzyosobowych grupach i ustalamy sztywne regóły czasowe ?
Oczywiście, jak każdy będzie sobie sam, to może być bałagan.
Więc w zasadzie nie mamy innej opcji jak stworzyć jakieś 4 zespoły na bazie błyskotek i wyzwalaczy jakimi dysponujemy i focić na przemian, pomagając sobie w międzyczasie.
Nie zapominajmy, że to jednak centrum miasta i warto mieć baczenie na ew. gapiów, tudzież przytrzymać lampę/blendę koledze.
Wtedy będzie miało to większy sens, niż tylko integracyjny.
Dziewczyny (i nie tylko) liczą na jakieś foty, a zachód słońca następuje dość szybko.
oskardj92
01-10-2010, 20:32
Damy radę !!! :)
Ja tam mam już mniejszą ochotę na plener - nie dostałem ani lampy ani softboxa. Lipa...
piotrek72t
01-10-2010, 21:04
Ja tam mam już mniejszą ochotę na plener - nie dostałem ani lampy ani softboxa. Lipa...
A cóz się takiego wydażyło ?
Nic takiego - w jednym przypadku czeski błąd w moim adresie a w drugim nierzetelność sklepu który kase na konce miał we wtorek i do czwartku nie zdołali nadać paczki. Szkoda ale takie życie. Będzie powód żeby zorganizować znowu jakieś dziewczyny :mrgreen:
Spokojnie Paweł, damy radę
Mój zestaw na jutro to:
Nissin Di 622
softbox
statyw
płaskownik
czarna sznurówka :mrgreen:
A jednak udało się. Co ciekawe kurier Opek dostarczył mi dziś paczkę. Tak wię będe dysponował:
- 580 exII;
- Phottix x 2;
- softbox 60 x 60;
- zestaw parasolek;
- statyw w806 x 2;
- blenda 120;
- filtry na lampę;
Coś się z tego wszystkiego chyba sklecić uda.
to ja aparat wezmę ;)
I koniecznie 135L ;-)
piotrek72t
02-10-2010, 13:05
Ja tam aparatu nie biore....jeszcze bym go zgubił ;)
DominikaR
03-10-2010, 10:15
http://www.festival-of-lights.de/en/ może warto rozważyć?
Ou - wygląda, że jednak nie dołączę ;-(
oskardj92
03-10-2010, 11:43
Ou - wygląda, że jednak nie dołączę ;-(
O nie !!! :cry:
robertwu
03-10-2010, 13:08
A ja mam pytanie natury technicznej do Kolegów bardziej doświadczonych i zaprawionych w robieniu zdjęć w takich warunkach, jakie sobie na dziś założyliśmy: zakładać kalesony? :idea: :roll:
ja zakładam góralskie skarpety :)
piotrek72t
03-10-2010, 13:26
http://www.festival-of-lights.de/en/ może warto rozważyć?
pewnie nie pojadę ale impreza wydaje się zapowiadać ciekawie
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
A ja mam pytanie natury technicznej do Kolegów bardziej doświadczonych i zaprawionych w robieniu zdjęć w takich warunkach, jakie sobie na dziś założyliśmy: zakładać kalesony? :idea: :roll:
Ważne ,zeby nie krępowały ruchów, ja będę tradycjny...założe spodnie :mrgreen:
DominikaR
03-10-2010, 13:34
jak zwykle, nie mam się w co ubrać :P
jak zwykle, nie mam się w co ubrać :P
Akurat w Twoim przypadku to nie jest żaden problem ;-)
A ja mam pytanie natury technicznej do Kolegów bardziej doświadczonych i zaprawionych w robieniu zdjęć w takich warunkach, jakie sobie na dziś założyliśmy: zakładać kalesony? :idea: :roll:
łooj tam, nie przesadzaj pan, u mnie na metrze aktualnie jest 16.2* C, jest dobrze:)
Dziękuję wszystkim Kolumbom za świetnie spędzone, fotograficzne niedzielne popołudnie :)
Dopisały modelki, wizażystki, lampy i okoliczności przyrody. Patrząc przez ramię kolegom myślę,że na efekty i to niezłe nie dadzą długo czekać! Pozdrawiam wszystkich uczestników. Kto nie był niech żałuje :D
Ja również dziękuję wszystkim za wspólne focenie a pomysłodawcom za ciekawą tematykę. Mam nadzieję że dziewczyny się nie pochorowały bo mnie już coś zaczyna brać.
piotrek72t
04-10-2010, 15:29
Równiez dziekuję wszystkim za świetną atmosferę !
To i ja do podziękowań się przyłacze. Jak zwykle, czego można było się spodziewać, wyszło bardziej spotkanie integracyjnie niż konkrete focenie choć okazja była:)
https://canon-board.info/imgimported/2010/10/radis-1.jpg
źródło (http://asi-foto.pl/sesjaradisson/radis.jpg)
i troche komórkowego 'reportażu' :D
https://canon-board.info/imgimported/2010/10/20101003061-1.jpg
źródło (http://asi-foto.pl/sesjaradisson/20101003061.jpg)
https://canon-board.info/imgimported/2010/10/20101003068-1.jpg
źródło (http://asi-foto.pl/sesjaradisson/20101003068.jpg)
https://canon-board.info/imgimported/2010/10/20101003064-1.jpg
źródło (http://asi-foto.pl/sesjaradisson/20101003064.jpg)
Cóż, nie będę specjalnie oryginalny :) również Wam dziękuję za przybycie.
Zarówno fotografujący jak i modelki + wizażystki, w mojej opinii w dobrych proporcjach ilościowych - było różnorodnie.
Błyskanie w plenerze w grupach po 2-3 przyjaciół ma swój sens, lepiej można zapanować nad przeciwieństwami przyrody (ach, ten wiatr :?).
Pewnym mankamentem było niedoszacowanie czasu na wizaż, przydała by się ta godzinka wcześniej. Stanowi to istotną wskazówkę na przyszłość.
Zgodnie z propozycją Karola - na następną środę 13.10 zorganizujemy rzutnik i omówimy efekty pleneru. Uczestników proszę o przygotowanie po kilka jpeg :)
Pewnym mankamentem było niedoszacowanie czasu na wizaż, przydała by się ta godzinka wcześniej. Stanowi to istotną wskazówkę na przyszłość.
A przecież w Bornym mówiłem to samo;-)
To pochwalcie się coście tam "napstrykali":mrgreen:
oskardj92
04-10-2010, 18:05
Ja również dziękuję za wszystko wszystkim!
Piotrowi72t szczególnie za wspaniały winogron :)
Kilka zdjęć, z boku™
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://home.zieloo.eu/zdjecia/plener_kicz_2010.10.03/mIMG_8769.JPG)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://home.zieloo.eu/zdjecia/plener_kicz_2010.10.03/mIMG_8774.JPG)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://home.zieloo.eu/zdjecia/plener_kicz_2010.10.03/mIMG_8782.JPG)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://home.zieloo.eu/zdjecia/plener_kicz_2010.10.03/mIMG_8787.JPG)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://home.zieloo.eu/zdjecia/plener_kicz_2010.10.03/mIMG_8793.JPG)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://home.zieloo.eu/zdjecia/plener_kicz_2010.10.03/mIMG_8797.JPG)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://home.zieloo.eu/zdjecia/plener_kicz_2010.10.03/meIMG_89693.JPG)
Lista obecności :)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.maciejoleksy.pl/_MG_2330_pom.jpg)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.maciejoleksy.pl/_MG_2321.jpg)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.maciejoleksy.pl/_MG_2380.jpg)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.maciejoleksy.pl/2.jpg)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.maciejoleksy.pl/4.jpg)
DominikaR
05-10-2010, 22:22
Backstage ode mnie:
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img832.imageshack.us/i/img5095v.jpg/)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img819.imageshack.us/i/img5103k.jpg/)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img163.imageshack.us/i/img5106m.jpg/)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img337.imageshack.us/i/img5114t.jpg/)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img697.imageshack.us/i/img5136p.jpg/)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img641.imageshack.us/i/img5133c.jpg/)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img440.imageshack.us/i/img5149z.jpg/)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img215.imageshack.us/i/img5174l.jpg/)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img828.imageshack.us/i/img5156b.jpg/)
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img201.imageshack.us/i/img5163e.jpg/)
oskardj92
06-10-2010, 21:39
Dziękujemy za fotki :)
No no Dominiko - świetne zdjęcia backstage-owe.
DominikaR
07-10-2010, 20:29
Więcej:
http://picasaweb.google.pl/dominika.rysiewicz/KiczProjektOdKuchni?authkey=Gv1sRgCLXBmN-KqsfX_QE#
fajne Dominiko, dobrze że byłaś :) pozdrawiam
DominikaR
07-10-2010, 20:40
dzięki :) mogę być waszym nadwornym reporterem backstage'owym :P
Niee - zostaniesz naszą nadworną modelką. W końcu ponoć nie jesteś jeszcze taka stara :mrgreen:
Maćkowsky
08-10-2010, 01:55
Kurcze, szkoda, że zaglądam tutaj 2 razy w roku:)
Czy jest jakaś szansa na załapanie się na następny plener?
Polecam subskrypcję wątku ;-)
piotrek72t
08-10-2010, 16:17
Albo wizyty u "kolumnbów"
Albo wizyty u "kolumnbów"
no czasem się cosik trafi.... ;P
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.