PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] Londyn - SOHO/Halloween.



mor_feusz
01-11-2009, 17:50
WItam.
Tak wiec zakladam tutaj odpowiedni watek.
A wiec tak.
Tytul battla: Londyn - plenerek 31.10.2009
Wrzucamy zdjecia zrobione wczoraj
Zasady (do przedyskutowania):
1) wrzucamy 2 fotki (1 moze byc za malo)
2) wycinamy EXIF'a
3) do czasu wynikow nie publikujemy zdjec (zadnych - poza zdjeciem gdzie jestesmy razem ze szklarnia od kolegi ze stajni N)
4) NIE ODSZUMIAMY (znacie moje podejscie do szumow)
5) zdjecia musza byc oddane (linki do zdjec dla moderatora) do 08.11.2009 (czas do nastepnej niedzieli). Zdjecia mogly by byc opblikowane 09.11.2009 (Poniedzialek).
TO wszystko do przedyskutowania.
Macie inne pomysly - wpisujcie:
uzytkownicy:
mor_feusz
Pol
Parteq
Donikm

Parteq
01-11-2009, 18:53
Jak widze nie tylko ja mam problemy z poprawna pisownia Londynu :D
Chyba ze tak mialo byc :D

Mnie pasuje.

Dwa zdjecia do 8 wysylam.

Pytanie tylko do kogo?
Kto sie tym teraz zajmuje?

Pol
01-11-2009, 21:21
Mysle że mor_feusz ze wzgledu na rodzaj pracy (za biurkiem) ma spore możliwości do zrealizowania ,,Tego Zadania,,
Co Ty na to mor_feusz?

kylu
01-11-2009, 21:51
ja mam pytanie bo państwo robili nam wczoraj (31.10.09) fotki na Trafalgar Square
i mi by zależało na nich :D

Parteq
01-11-2009, 21:59
ja mam pytanie bo państwo robili nam wczoraj (31.10.09) fotki na Trafalgar Square
i mi by zależało na nich :D

tzn ja robilem backstage :D
Daj maila na PW to podesle.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Mysle że mor_feusz ze wzgledu na rodzaj pracy (za biurkiem) ma spore możliwości do zrealizowania ,,Tego Zadania,,
Co Ty na to mor_feusz?

Tylko ze do tego to chyba tylko moderator ma uprawnienia?
Nie jestem pewny.

mor_feusz
01-11-2009, 23:08
Chopaki. Przeczytajcie regulamin.
Robi sie fotki, potem zmniejsza sie do wielkosci MAX 800PX (regulamin), bez exif'a, nastepnie wysyla sie linki ze zdjeciami (imageshack) do MODERATORA, moderator robi co trzeba.
Czyli mamy tydzien na wybranie 2 fotek, zrobienie ich w wielkossci max 800px, wyciecie exif'a, wrzucenie na imageshack.us, podanie linka do moderatora Tomasz1972. Wszysatko tutaj http://canon-board.info/announcement.php?f=40&a=11

mor_feusz
03-11-2009, 10:27
Dzikuje moderatorowi za zmiane tytulu watka.
Panowie - trzeba ruszyc ta bitwe.
a) Donikm
b) Parteq
c) Pol
d) mor_feusz
e) .. moze nasz kolega ze stajni N
Wystawiamy forki do konca niedzeli (czyli wysylamy do Moderatora).

Parteq
03-11-2009, 10:35
Dalej Lonyn? :D

Kolega Adam 'nikonowiec' ma namiary na watek i info o battlu. Dam mu znac o terminie, bo nie wiem czy doczytal.

mor_feusz
08-11-2009, 17:26
dobrz, dobrze. Wlasnie wysylam linki od Battla. Damy rade :)

Edit: Moje zdjecia juz poszly do Moderatora.
Dajcie znac kto juz dodal zdjecia - wtedy dam znac moderatorowi i wystawi sonde (nie bedzie mnie dzisiaj do wieczora tak wiec macie czas).
Zdjecia dodal (dopisywac sie panowie):
1) mor_feusz

Parteq
08-11-2009, 18:25
No jak bylo ustalone ze do niedzieli to jutro z automatu galeria moglaby byc ustawiona. Tak to bedzie sie to ciagnac w nieskonczonosc ;)

Moje tez juz poszly. Adamowi dzis przypominalem, moze da rade.

Przy okazji, bylismy dzis w tym opuszczonym szpitalu w Epsom.

Niesamowite miejsce, nie sadzilem ze cos takiego mozna spotkac. Fantastyczne miejsce na plener.

mor_feusz
09-11-2009, 10:24
Przy okazji, bylismy dzis w tym opuszczonym szpitalu w Epsom.

!"£$%^&*()_ - dasz namiary - bujne sie.

Pol
09-11-2009, 11:06
Fotki wysłałem w sobote mam nadzieje że coś z tego będzie.
Parteq dzięki za emaila

mor_feusz
09-11-2009, 11:25
Dobra pisze do moderatora.

borkomar
10-11-2009, 13:49
Dobra pisze do moderatora.
I gdzie te wasze focisze?

mor_feusz
11-11-2009, 01:01
no nie wiem
zaraz napisze do kolejnego moderatora

MacGyver
11-11-2009, 11:14
Na koncie battlecage@gmail.com są tylko maile, z czego jeden zawiera złe linki ( ma być direct link z krzaka). Zróbcie z tym porządek i wtedy wystawimy.

mor_feusz
11-11-2009, 17:44
Panowie. Wlasnie MacGywer napisal PM do mnie z linkiem do tej wiadomosci.
Tak wiec.
a) wrzucic zdjecia na imageshack (no exif)
b) napisac maila na battlecage@gmail.com z linkami, tytul [battle] Lonyn - SOHO/Halloween
c) jak wyslecie (Parteq, Pol, Adam z obozu N) to dajcie znac, poprosze MacGyver'a o wystawienie "walki".

Parteq
11-11-2009, 17:56
Wydaje mi sie ze juz to zrobilem jakis tydzien temu :)

Dzis dla pewnosci wyslalem rano jeszcze raz po przeczytaniu tego maila.

Pol
11-11-2009, 22:58
W ubiegłą sobote też wysłałem tak jak Parteq ale nie dostałem żadnej informacji zwrotnej ze skrzynki.
Jutro wyśle kolejny email.

mor_feusz
12-11-2009, 17:21
Napisalem do MacGyver'a prosbe o zaczecie zabawy.

mor_feusz
13-11-2009, 15:16
Maly Update:
MacGyver jest chwilowo nie dostepny, ma słaby internet i nie da rady.
Zaraz pisze do innego Moda

Parteq
13-11-2009, 15:23
Ale MG chyba sie tym nie zajmuje?
O ile dobrze pamietam z regulaminu to jest to Tomasz?

mor_feusz
14-11-2009, 00:16
Napisalem PW to Tomasz'a jakis czas temu - potem McGuwer. Teraz Vitez. Jest szansa ze stanie jutro. Jeszcze sproboje napisac do Tomasz1972

Vitez
14-11-2009, 14:24
Chyba nic nie namieszałem...
http://canon-board.info/showthread.php?t=54830

Parteq
14-11-2009, 14:38
Chyba nic nie namieszałem...
http://canon-board.info/showthread.php?t=54830

Dzieki,

mor_feusz
14-11-2009, 17:48
Chyba nic nie namieszałem...
http://canon-board.info/showthread.php?t=54830
Wszystko tak jak powinno byc. Dzieki wielkie :)

Pavlik
14-11-2009, 20:01
battle wystawiony w końcu ale powiem szczerze że spodziewałem się chyba czegoś innego, halloween jest, londynu mało. Najlepszy zestaw 1.

micles
14-11-2009, 20:43
Znowu wiem kogo zdjęcia są kogo.

BTW : czemu dwie z trzech osób złamały regulamin startowania w battle'u?

Vitez
14-11-2009, 23:44
BTW : czemu dwie z trzech osób złamały regulamin startowania w battle'u?

Wyjaśnij.
Jeśli chodzi Ci o nazwy plików to wiesz... to jest taka ludzka zaleta - potrafić przymknąć oko na pierdoły nie mające wpływu na przebieg i wynik battla :roll: .

micles
14-11-2009, 23:50
W dwóch złe nazwy plików (nazwa_battle'a#.jpg, a jest img####.jpg i img####resize.jpg, można to wykorzystać jako wskazówkę do rozszyfrowania kto jest autorem których zdjęć (pewnie w swojej galerii używa podobnego nazewnictwa), a w jednym pozostały szczątkowe informacje EXIF (Nieważna orientacja obrazka, ważniejsza data i czas modyfikacji pliku i najważniejsze : oprogramowanie))

Ty edytujesz to i ja też :

potrafić przymknąć oko na pierdoły nie mające wpływu na przebieg i wynik battla :roll: .To ciekawe dlaczego nie przymknęliście (nie pamiętam już kto) oka na battle veno-wolski-micles, gdzie ja moją konkursową fotę miałem na swoim serwerze nigdzie nie podlinkowaną i jedyna osoba z CB, która ją widziała, to wolski.

Vitez
15-11-2009, 00:30
To ciekawe dlaczego nie przymknęliście (nie pamiętam już kto) oka na battle veno-wolski-micles, gdzie ja moją konkursową fotę miałem na swoim serwerze nigdzie nie podlinkowaną i jedyna osoba z CB, która ją widziała, to wolski.

Nie pisz w liczbie mnogiej. Battle wystawia jeden konkretny moderator, pozostali się nie wtrącają.
Biedny micles został skrzywdzony w innym battlu, przez innego moderatora i teraz przez to tu musi potrollować... ehhh...

micles
15-11-2009, 00:32
Co potrollować. Regulamin to regulamin i dla każdego powinien być taki sam. Nie chcę, żeby ten battle był unieważniony, piszę po prostu na przyszłość, że wartoby powiadomić usera, że zrobił źle i ma poprawić, bo takie usuwanie na pałę jest lekceważeniem ogromu pracy włożonego w przygotowanie konkursowej foty.

A wiem kogo foty są kogo wcale nie przez te rzeczy, które wymieniłem, tylko przez styl zdjęć. To widać :D

Vitez
15-11-2009, 14:13
Co potrollować. Regulamin to regulamin i dla każdego powinien być taki sam.

Jest taki sam dla każdego. A to jak zostanie zinterpretowany to zależy od interpretującego moderatora. Gdy użytkownicy próbują za moderatora interpretować regulamin na zasadzie "a bo ja zostałem skrzywdzony" to już jest trollowanie.
Dla mnie jest różnica pomiędzy nazwą pliku (w ogóle nie rozumiem po co ten punkt w regulaminie, no ale nie ja go układałem i tego Battla wystawiłem grzecznościowo) a zdjęciem już opublikowanym... ale temat krzywdzenia miclesa okrutnym Regulaminem Battle Cage to już nie na ten wątek :p .

mor_feusz
16-11-2009, 16:09
A wiem kogo foty są kogo wcale nie przez te rzeczy, które wymieniłem, tylko przez styl zdjęć. To widać :D
Kazdy ma swoj styl i foci jak mu sie podoba. Przeciez glosujesz na fotki - nie na uzytkownika. Tak wiec ..... ?