PDA

Zobacz pełną wersję : Bałtyk



nowy
14-09-2005, 09:13
Cześć ! Mam zamiar wybrać się na odpoczynek na Bałtyk. Myślałem o Wolinie. Nigdy tam nie byłem (klify, ptaki, park narodowy). Chcę wyjechać w przyszłym tygodniu, może środa, czwartek. Proszę poradźcie gdzie Waszym zdaniem warto się wybrać nad nasze morze (krajobraz, ptaki, mniej ludzie). Chodzi też o to żeby było w miarę spokojnie i bezpiecznie. Jadę wypocząć, a nie uciekać przed oprychami. Może ktoś się dołączy, zawsze raźniej. Ostatecznie nie musi być morze. Proszę o Wasze uwagi, co kilka głów to nie jedna.

nowy
14-09-2005, 14:00
Czyli rozumiem, że nikt nad morze nie jeździ. Może jednak macie jakieś uwagi, gdzie warto jechać, itd. ?

sail0r
14-09-2005, 16:28
spokój i dużo ptaków jest na wyspie sobieszewskiej... ale nie wiem czy to najlepsze miejsce na urlop, musisz ocenic sam.

Vitez
14-09-2005, 16:59
Czyli rozumiem, że nikt nad morze nie jeździ. Może jednak macie jakieś uwagi, gdzie warto jechać, itd. ?

Forum to nie czat - pocwicz cierpliwosc :roll: .

Ryszard
14-09-2005, 17:53
Cześć ! Mam zamiar wybrać się na odpoczynek na Bałtyk. Myślałem o Wolinie. Nigdy tam nie byłem (klify, ptaki, park narodowy). Chcę wyjechać w przyszłym tygodniu, może środa, czwartek. Proszę poradźcie gdzie Waszym zdaniem warto się wybrać nad nasze morze (krajobraz, ptaki, mniej ludzie). Chodzi też o to żeby było w miarę spokojnie i bezpiecznie. Jadę wypocząć, a nie uciekać przed oprychami. Może ktoś się dołączy, zawsze raźniej. Ostatecznie nie musi być morze. Proszę o Wasze uwagi, co kilka głów to nie jedna.
Z Wolina nad samo morze jest jeszcze kilkanascie km, blizej jest juz Wiselka lub Kolczewo ktore sa prawie w Wolinskim Parku Narodowym. Mniejsze miejscowosci, zwlaszcza po sezonie sa i spokojne i bezpieczne. Sam tam czesto bywam : http://www.plfoto.com/uzytkownik.php?authorid=58885

nowy
15-09-2005, 14:37
Dziękuje wszystkim za podpowiedź. Dziś kupiłem mapę Wolina, i jest tam kilka fantastycznych miejsc : Kępa Karsiborska, zagroda z żubrami, Jezioro Turkusowe, kilka miejsc widokowych z ptakami, jakieś średniowieczne ruiny, nawet wyrzutnia V3. Sam miód. Nie ma co, jadę !!!
Vitez wiem, że to nie czat, ale już mam taką naturę, że lubię wiedzieć od razu. Inaczej - "w gorącej wodzie kąpany". Pozdrawiam

dazz
09-02-2006, 10:18
Cześć ! Mam zamiar wybrać się na odpoczynek na Bałtyk. Myślałem o Wolinie. Nigdy tam nie byłem (klify, ptaki, park narodowy). Chcę wyjechać w przyszłym tygodniu, może środa, czwartek. Proszę poradźcie gdzie Waszym zdaniem warto się wybrać nad nasze morze (krajobraz, ptaki, mniej ludzie). Chodzi też o to żeby było w miarę spokojnie i bezpiecznie. Jadę wypocząć, a nie uciekać przed oprychami. Może ktoś się dołączy, zawsze raźniej. Ostatecznie nie musi być morze. Proszę o Wasze uwagi, co kilka głów to nie jedna.

Wybierz się do 3miasta. Na wyciągnięcie ręki masz wyspę sobieszewską (rezerwaty ptasi raj, ujście Wisły), Rewę i okoliczne rezerwaty (Beka), Trójmiejski Park Krajobrazowy, Władysławowo i cały Hel. Poza tym wiele "nie ptasich" atrakcji :wink: