PDA

Zobacz pełną wersję : Nikoniarz testuje Lastolite EzyBox :)



makowiec
17-10-2009, 23:34
Witam

Poruszam temat uniwersalny więc nie miejcie mi za złe że będąc użytkownikiem Nikona piszę na "nie swoim" forum ;)

Ponieważ nie chcę publikować wpisów niezgodnych z regulaminem pozwolę sobie na podanie linka do mojego bloga na którym opisuję softbox Lastolite EzyBox otrzymany z pewnej firmy do testów.
Na tą chwilę tekst przeczytacie tutaj:

http://www.makowiec.dworniak.pl/?page_id=3345

Miłej lektury, liczę na konstruktywną krytykę. Wiem, nie zrobiłem pełnego opisu: nie zamieściłem przykładowych zdjęć. Jak pogoda się ustabilizuje i znajdę trochę czasu nadrobię braki, a zmiany wprowadzę bezpośrednio w podlinkowanym wpisie.

Na forum Nikona umieściłem również informację o tym tekście, odsyłam do tego wątku ponieważ wypowiedziało się w nim kilka osób, być może zawarte tam informacje okażą się dla was przydatne:

http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=116573


Z fotograficznym pozdrowieniem
Makowiec vel Paweł Dworniak z Łodzi ;)

phazeadam
23-10-2009, 17:15
tylko nikoniarz może umieścić test sprzętu bez jakiegokolwiek przykładu co to daje ;)

sprzęt fajny...... sam się zastanawiałem.... ale jakoś tak po zamyśleniu... wyszło mi, że można walić w parasol, albo przez parasol :D

dariuszpicasso
23-10-2009, 17:35
nie musze czytac o testach gdyz moge zrobic sam w domu ale dzieki za szczere checi ;)

sebcio80
23-10-2009, 17:39
tegop typu urzadzenia/gadzety sa dla ludzi, ktorzy po prostu zarabiaja na fotografii, zakup wrzucaja w koszta a potem dany sprzet na siebie zarabia, funkcjonalnoscia, profesjonalnym wygladem itd

sam ostatnio kupilem uchwyt na trzy lampy Lastolite, ktory tani nie jest, moglbym robic cos domowymi sposobami ale kupilem i nie kalkulowalem, wiew ze nic mi sie nie popsuje i nie odpadnie, a sprzet na siebie zarobi i to pewnie z nadwyzka

mor_feusz
24-10-2009, 01:07
A ja powiem tak. Kawal dobrej roboty. Chlopak dostal w rece przedmiot i go opisal. Ze uniwersalny to dobrze. Podoba mi sie opis (sam stoje przed wyborem parasolik/softbox'a i szle moze przewazyc ten opis). Jestem na "+".

artd4
07-04-2010, 23:43
Dziekuje kolego za Twoją prace,
Nie zwracaj uwagi na uszczypliwe uwagi dotyczące Nikona
Fotografowie bez względu na posiadany sprzęt dzielą się na
Mądrych i Glupich a dopiero potem na Dobrych i Zlych
Mądry może poczytać i czegoś sie nauczyć ,a glupi...sam wiesz

dziobolek
08-04-2010, 00:19
Kawał dobrej roboty!!!
wielkie Ci dzięki dobry człowieku ;)

Pozdrówka!

checiu
08-04-2010, 11:01
dokładnie olej te docinki - że tylko Nikoniarz... - dobrze zobaczyć coś co zachwalają w książkach w realnym zastosowaniu.
Bardzo dziękuję za info.