PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy! 450D, 500D lub 100D ogromna prosba do Poznaniakow!



tymczasowa
15-10-2009, 13:33
Witajcie.
Przepraszam, jesli w zly dzial wrzucam, ale jestem z lekka zdesperowana.
W zeszlym tygodniu zepsul mi sie dosc solidnie moj EOS 400D. Teraz mam 450D, ale wiazalo sie to ze zmiana m.in akumulatorow. Zamowilam je i zaplacilam w niedziele, ale dzis dowiedzialam sie pytajac o wysylke, ze "niestety nie, postaramy sie wyslac jutro". W aparacie mam tylko jeden akumulator, a w sobote mam zlecenie: zwalilo mi sie wszystko na raz: niespodziewany wydatek, problem z akumulatorami |(zamowilam II zamienniki na allegro, ktore wlasnie nie zostaly wyslane do tej pory).

Zwracam sie wiec do kogos zyczliwego, choc watpie, ze dostane pozytywna odpowiedz. Jutro (piatek) bede w Poznaniu - czy ktos bylby mi w stanie pozyczyc chociazby zamiennik, akumulator do EOSA 400D? Podjade gdzie trzeba, byle tylko zaopatrzyc sie chwilowo w dodatkowe zrodlo energii dla tego EOSA. Mam paskudnego pecha przez ostatnie kilka dni, stad tez (...) Oddaje go w niedziele, po zakonczeniu zdjec z soboty. Mozna mi ufac. Bardzo prosze o odpowiedz na cfh@o2.pl

Pozdrawiam
Ania

barman_pl
15-10-2009, 19:27
Jak będziesz w Poznaniu to przecież możesz kupić zamiennik na miejscu za 27zł
http://www.allegro.pl/item761083504_nb_2l_3000mah_2lh_eos_350d_400d_s60_ s70_s80_fv_pn.html

Pozdr.