PDA

Zobacz pełną wersję : Polecam lekturkę.



mirhon
12-09-2005, 09:08
http://www.fotopolis.pl/index.php?gora=4&lewa=6

Pszczola
12-09-2005, 09:58
Dla mnie najsensowniejsza wypowiedz z tekstu M.J. jest nastepujaca:

"Mam więc dwie wiadomości: dobrą i bardzo dobrą. Dobra wiadomość jest taka, że nie potrzeba C-5D (czy nawet 7D), żeby robić świetne zdjęcia, zakładając oczywiście, że w ogóle jesteśmy w stanie od czasu do czasu zrobić świetne zdjęcie. A teraz druga - bardzo dobra - wiadomość: jeśli kupicie sobie C-5D, z pewnością będzie on w stanie robić znakomite zdjęcia. Pod warunkiem, że wy też..."

mirhon
12-09-2005, 10:12
Mnie najbardziej podobał się fragment:
"Szczerze mówiąc, większość moich zdjęć jest do bani. Przyznanie się do tego przyszło mi z taką łatwością, ponieważ większość waszych zdjęć też jest do bani. Skąd to wiem? A stąd, że większość zdjęć większości osób jest do bani."
Naga prawda...

DoMiNiQuE
12-09-2005, 10:15
Mnie najbardziej podobał się fragment:
"Szczerze mówiąc, większość moich zdjęć jest do bani. Przyznanie się do tego przyszło mi z taką łatwością, ponieważ większość waszych zdjęć też jest do bani. Skąd to wiem? A stąd, że większość zdjęć większości osób jest do bani."
Naga prawda...
pfff, zadna nowosc ...moje zdjecia tez sa do bani :mrgreen:

n3on
12-09-2005, 10:24
hm... i wyszlo na to ze niewazne jaki sprzet itak zdjecia do bani - to moze lepiej kompakcik jakis?? no napewno taniej :P

mirhon
12-09-2005, 10:41
hm... i wyszlo na to ze niewazne jaki sprzet itak zdjecia do bani - to moze lepiej kompakcik jakis?? no napewno taniej :P

Ta, ale samopoczucie wtedy byłoby do ****...(IMHO)

n3on
12-09-2005, 10:45
no niestety - pewne rzeczy sa trudne do pogodzenia, ale jedno jest pewne - lepiej jesli cala wine za zle zdjecie mozesz zwalic na siebie, niz gdybys mial winic slaby sprzet i mowic wszystkim ze to wlasnie on Cie ogranicza :)

Scaramanga
12-09-2005, 12:40
http://www.fotopolis.pl/index.php?gora=4&lewa=6

Super felieton.Sa jeszcze normalni ludzie na tym lez padole,tzn.majacy zdrowe podejscie do tego co robia i kim sa...

Tomasz Golinski
12-09-2005, 13:52
Co za czasy, że napisanie trywialnych i oczywistych rzeczy stanowi super-felieton. :mrgreen:

dentharg
12-09-2005, 14:54
A w ogóle, felieton do bani ;)