PDA

Zobacz pełną wersję : (ZOO) Urodziny Fryderyki :)



mmsza
10-09-2005, 20:10
............................

thorin
10-09-2005, 21:17
intryguja mnie barki plywaczek :) nie to zeby duzo na nich spoczywalo ciezaru. ale raczej to jak z chudego dziewczecia robi sie taka (M)Otylia :)

KMV10
10-09-2005, 22:01
Mnie bardziej intryguje za jaki czas taka zawodowa pływaczka będzie mieć kłopoty z kręgosłupem. Znałem byłą młodzieżową mistrzynię Polski, jej to schorzenie nie ominęło...

thorin
10-09-2005, 22:24
mi sie ta mysl nasunela po tym jak idac po ulicy mijalem blizniaczki o bosko wybudowanych ramionach :) "plywaczki?" pomyslalem, spojrzalem w jednorazowke ktora jedna dzierzyla w gfarsci, ano klapki, 200 metrow dalej minalem MOSiR-owski basen :) nie mylilem sie, dla mnie taka kobieta/dziewczyna jesli tylko nie rpzesadza z treningami i ma zachowane pewne kobiece atrybuty budowy ciala, jest bardzo sexy, swoja droga, czy nas ryzyko zawodowe nie omija? no ilez sprzetu musimy targac w torbach? nie grozi to pokrzywieniem go w klucz wiolinowy? ha? :lol:

Nemeo
11-09-2005, 04:07
intryguja mnie barki plywaczek

Swego czasu, było dużo dowcipów o żeńskiej reprezentacji pływaczek NRD.
Wszystkie miały powyżej 180 cm wzrostu i jakieś "200 cm" w barach.

thorin
11-09-2005, 05:38
Swego czasu, było dużo dowcipów o żeńskiej reprezentacji pływaczek NRD.
Wszystkie miały powyżej 180 cm wzrostu i jakieś "200 cm" w barach.

nie mowie o monstrach pokroju szwarceneggera :) a swoja droga zrobilem OT sorrki mmsza, jesli chcesz mozemy pogadac o barkach słonicy fryderyki :)