PDA

Zobacz pełną wersję : Sting - 24.09. Warszawa



mmsza
07-09-2005, 23:43
......................

DoMiNiQuE
07-09-2005, 23:46
Wstęp (podobno) wolny, można focić do woli :D
Nie wierze :shock:
Chetnie wybralbym sie na Stinga :)

DoMiNiQuE
08-09-2005, 00:00
Tylko nie szukaj kolesia z avatara - to nie ja :mrgreen:

Remis 1:1 :mrgreen:

:mrgreen: Ciebie to dopiero latwo by bylo znalezc ...choc przy tym wzroscie... :mrgreen:

Tomasz Golinski
08-09-2005, 00:30
Ba, ciekawe ile prób to będzie wymagało...

Vitez
08-09-2005, 00:39
Ba, ciekawe ile prób to będzie wymagało...

I nie napisali ile sobie policza za nadanie takiego SMSa.... oj sprytne :roll:

Szkoda ze nie jestem fanem Stinga (dziewczyna ma Idee) bo pewnie bym poszedl pofocic, ale jak "nie czuje bluesa" to nie pcham sie.

Venio
08-09-2005, 08:26
"...koszt jednego sms'a 240zł + vat" :D lol
ja lubie stinga ale nie wyrobie sie niestety. Poza tym nie bede jeździł na wieś na koncerty ;)

thorin
08-09-2005, 08:47
mysle ze to nie bedzie OT jesli zapytam co mi przyjdzie z tego ze moj provider polaczy (uwaga! idea sie polaczy z orange! swiat to sztuka eufemizmow, dzis wchlanianie nazywa sie laczeniem, choc moze sie myle i to rzeczywiscie jest fuzja ) we wsi Londyn zdroj bede mogl tak samo dzwonic jak w Lądku zdroju bez roamingu? Swoja droga mila taka kielbasa dla ludu, Sting ktory ulagodzi nic nie przeczuwajacych klientow sieci zjadanych przez zachodnia korporacje... taki festyn na czesc ZSRR... moze chociaz zabierze swoja wesola jazzowa swite i zagra ze dwa kawalki unplugged...

thorin
08-09-2005, 08:50
Podstawowa sprawa - UMTS

no tak strasznie mi sie przyda w mojej nokii 3330 :lol:

Vitez
08-09-2005, 18:19
ze służbowego trza :mrgreen:

Sluzbowe mam w Plusie :p

VDR
13-09-2005, 09:52
koszt sms 1,22 brutto...
Kosztowalo mnie to 2x1.22 czyli raptem 2.44zl za bilety dla 4 osob ;)
Fakt wyslalem je 00:00 5.09 zanim jeszcze media nie zaczely trabic o koncercie...;)

Thorin: Era tez szykuje "polaczenie" sie, zreszta Plus rowniez. A tak w ogole to IDEA moglaby sie "polaczyc" bez wielkiego halo, w koncu nie nam maluczkim o tym decydowac :)

Swoja droga to ciekawe czy bedzie mozna wniesc sprzet foto i focic do woli...

Vitez
13-09-2005, 12:45
A tak w ogole to IDEA moglaby sie "polaczyc" bez wielkiego halo, w koncu nie nam maluczkim o tym decydowac :)


Tu nie o decyzje chodzi a o marketing, rozglos i zdobycie nowych klientow :roll: .

Tomasz Golinski
13-09-2005, 12:49
Taak, to takie postępowe i ukraińskie, to nowe logo. Od razu lepiej się rozmawia... :roll:

VDR
13-09-2005, 15:11
Taak, to takie postępowe i ukraińskie, to nowe logo. Od razu lepiej się rozmawia... :roll:

Orange istnial przed pomaranczowa rewolucja. O przejeciach Ideii przez Orange tez bylo slychac od dawna. Zreszta kogo tam logo by interesowalo. Mnie interesuje koszt polaczenia...po zmianie loga jak sie zmieni cos na niekorzysc to przeciez jest i Era, i Plus i Heyah -- ktoras musi byc korzystniejsza... Jesli tylko nie beda sie ukladac miedzy soba, a beda walczyc o klienta to ziembi mnie czy to Orange, czy Vodafone czy T-1 Mobile ;] ;]

A na razie ciesze sie, ze na Stinga mam zaproszenia ;] Oby wiecej takich promocji, z checia skorzystam i bez skrupolow prysne do innej sieci jak tylko ich oferta stanie sie niekorzystna dla mnie.

No ale odbiegamy od watku i robi sie "politycznie" :P

DoMiNiQuE
21-09-2005, 23:03
Tadam! Jednak jade :mrgreen: Przed chwila dostalem propozycje nie do odrzucenia - znajomy ma wolna wejsciowke :)

mmsza, orientowales sie moze, czy tym razem wpuszcza nas na koncert z naszymi zabawkami?

KMV10
21-09-2005, 23:21
po zmianie loga jak sie zmieni cos na niekorzysc to przeciez jest i Era, i Plus i Heyah -- ktoras musi byc korzystniejsza... Jesli tylko nie beda sie ukladac miedzy soba, a beda walczyc o klienta to ziembi mnie czy to Orange, czy Vodafone czy T-1 Mobile ;] ;]
(....)
No ale odbiegamy od watku i robi sie "politycznie" :P
OT: Ciekawe kiedy UOKiK zauważy że na rynku tel. jest kartel? Bo przecież ta konkurencja jest dęta.

Tomasz Golinski
21-09-2005, 23:24
UOKiK wie o tym. Ale kartel przecież jest celowo zmontowany przez Rząd.

gonzo44
21-09-2005, 23:55
Wedlug tego co jest napisane na odwrocie biletu na koncert nie wolno wnosic aparatow :-(

DoMiNiQuE
21-09-2005, 23:58
Wedlug tego co jest napisane na odwrocie biletu na koncert nie wolno wnosic aparatow :-(

Ehh ...moje zainteresowania fotograficzno-muzyczne nie ida razem w parze :( :evil:

Algier
22-09-2005, 13:44
Jadę na koncert ze znajomymi ale zabawki zostawiam w domu.

DoMiNiQuE
26-09-2005, 08:52
']Ehh ...moje zainteresowania fotograficzno-muzyczne nie ida razem w parze :( :evil:

Tym razem sie udalo i wszedlem z calym sprzetem :mrgreen: Ochrona byla tak kiepska, ze mozna bylo bombe wniesc i nikt by sie nie zorientowal :roll:

Co do samego koncertu to jestem bardzo zawiedziony. Tak kiepskiego naglosnienia i realizacji jeszcze nie slyszalem. Tragedia - orange sie nie popisal :-?

RJanusz
26-09-2005, 09:30
']Tym razem sie udalo i wszedlem z calym sprzetem :mrgreen: Ochrona byla tak kiepska, ze mozna bylo bombe wniesc i nikt by sie nie zorientowal :roll:

Co do samego koncertu to jestem bardzo zawiedziony. Tak kiepskiego naglosnienia i realizacji jeszcze nie slyszalem. Tragedia - orange sie nie popisal :-?
Nie pozostaje mi nic innego,jak tylko podpisac sie obiema rekami. Dojazd tragiczny (tramwaje i autobusy pelne, wsiasc po drodze-prawie niemozliwe), powrot-to samo. Naglosnienie do kitu, telebimy male i nisko ustawione. Zaluje, ze nie ogladalem w TV....

Pozdr,
Radek

DoMiNiQuE
26-09-2005, 09:41
Dojazd tragiczny (tramwaje i autobusy pelne, wsiasc po drodze-prawie niemozliwe), powrot-to samo

Dojazd byl akurat bezproblemowy (samochodem ;) ). Ale wyjazd to byl dopiero hardcore. Poltorej godziny stalem w korku, zeby dojechac do centrum - tego chyba panowie policjanci nie przewidzieli :roll:

Błajo
26-09-2005, 10:34
']Tym razem sie udalo i wszedlem z calym sprzetem :mrgreen:
Możesz zdradzic jak? :) Czekamy na fotki!

DoMiNiQuE
26-09-2005, 10:55
Możesz zdradzic jak? :) Czekamy na fotki!

Normalnie, z torba na ramieniu :) Pomacali mnie po torbie (bez skojarzen ;) ) kazali pokazac co mam w srodku i wpuscili bez problemu :)
Fotki postaram sie wrzucic jak przebrne przez te wszystkie rawy ...ale rewelacji nie bedzie (daleko, ciemno i kadrowanie na chybil-trafil z aparatem nad glowa ;) ).

Błajo
26-09-2005, 11:13
']kadrowanie na chybil-trafil z aparatem nad glowa ;)
HeH... z kas to znam :) Milo wspominam G5 pod tym wzgledem ;) No to milo, ze wpuszczali ze sprzetem...