PDA

Zobacz pełną wersję : urlop..



Czacha
04-09-2005, 23:50
A no wlasnie - ide na upragniony urlop od 19 wrzesnia. Czy ktos na forum tez sie wybiera na zasluzony wypoczynek w tym terminie? ;)

Mam zamiar pojechac w gory.. jeszcze nie zdecydowalem w ktore.. :) Wszyscy znajomi pobrali urlopy w wakacje.. a u mnie praca taka ze to sezon akurat ;)

Gdyby ktos mial wolny tydzien w okolicach 19-30 wrzesnia i nie wiedzial co z tym czasem zrobic to mozemy sie zgadac na wypad w gory.. w grupie zawsze razniej 8)

akustyk
05-09-2005, 00:40
ech... miedzy 19 a 26 wrzesnia jestem na Singapurze :-) takze nie dam rade. jesli przyjedziesz w okolice (Karkonosze czy ogolniej Sudety) to na jeden dzien pewnie sie wyrwe. ale pewnie nie dluzej...


a wypad w gory bede chyba kombinowal w okolicach listopada-grudnia. docelowo mysle o Szczyrku (Beskid Slaski), bo jest co focic, i sa knajpy w ktorych mozna siedziec wieczorami... cos w desen 3-dniowego wyjazdu, po ktorym nogi beda w d... wchodzic :) a migawka blagac o litosc :) alternatywna opcja to poznojesienny plener nad Wisla (Zawichost kolo Sandomierza).

Kubaman
06-09-2005, 22:19
Czacha, a w jakie góry się wybierasz? Jeśli niedaleko, to może choć uda się spotkać, obalić browara i pstryknąć kilka fotek :roll: Niestety na iwęcej nie mam szans, bo urlop właśnie skończyłem :sad:

maku
06-09-2005, 22:43
Mniej więcej w tym terminie miałem jechać w Tatry. (Mam wielką ochotę powtórzyć kilka ujęć które spaprałem w czerwcu.)

Niestety ostatnie okazało się że pewnie będzie to dopiero następny tydzień. Tak więc wychodzi na to że nasze terminy się rozbiegną.

Reno
09-09-2005, 09:14
A no wlasnie - ide na upragniony urlop od 19 wrzesnia. Czy ktos na forum tez sie wybiera na zasluzony wypoczynek w tym terminie? ;)

Mam zamiar pojechac w gory.. jeszcze nie zdecydowalem w ktore.. :) Wszyscy znajomi pobrali urlopy w wakacje.. a u mnie praca taka ze to sezon akurat ;)

Gdyby ktos mial wolny tydzien w okolicach 19-30 wrzesnia i nie wiedzial co z tym czasem zrobic to mozemy sie zgadac na wypad w gory.. w grupie zawsze razniej 8)
No ja mam urlop w tym terminie i wybieram się w góry czyli nigdzie się nie wybieram bo ja tu mieszkam :smile: Polecam Beskidy, jak będziesz w okolicy - zapraszamy na kawę. A mieszkamy obok lotniska sportowego w BB.

Czacha
09-09-2005, 09:21
Jedziemy w gory tez na "B" .. ale nazywaja sie Bieszczady ;)
dzieki za zaproszenie :)