PDA

Zobacz pełną wersję : [CeErIOiKs]Katastrofa Su-27 - ostatnie chwile



CeErIOiKs
31-08-2009, 15:24
Do ostatnich chwil myśleliśmy że wyłoni się zza drzew :(

Zdjęcia usunięte na prośbę autora

lovtza
31-08-2009, 19:19
szkoda kolesi ;/ mieli najlepsze na swiecie fotele katapultowe :( i nie dowiemy sie czemu ich nie uzyli

nie zmienia to faktu ze powiesic trzeba organizatora ;( 3h korka z wawy 1h korek do kasy :( i tyle raczej tam juz nie pojade

poza tym za rok raczej nie odbeda sie juz tam pokazy

Krzychu
31-08-2009, 19:37
Dla sensacji wrzuciłeś ? Każdy to widział. Fotograficznie są słabe i o tym wiesz...
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!


poza tym za rok raczej nie odbeda sie juz tam pokazy

Pokazy się u nas odbywały dotychczas co dwa lata więc ameryki to nie odkryłeś...

CeErIOiKs
31-08-2009, 20:19
Dla sensacji wrzuciłeś ?

Nie

Każdy to widział.

Nie

Fotograficznie są słabe i o tym wiesz...

Tak, wiem i... histeryzujesz

Krzychu
31-08-2009, 20:23
Nie

Tak, wiem i... histeryzujesz

Ależ skąd, po prostu nie trawię poziomu Super Expresu....

CeErIOiKs
31-08-2009, 20:30
Chcesz przez to powiedzieć że poziomem nie odbiegają od tych z brukowców ?
Czy chodzi o coś innego ?

thedoc
31-08-2009, 21:01
Panowie, spokojnie. CeErIOiKs dzięki za zdjęcia, ja nie byłem, teraz wiem jak to mniej więcej wyglądało. Bardzo smutna i przykra sprawa. Komentarze Krzycha są fee!

CeErIOiKs
31-08-2009, 21:12
Fotografie jak wszystko inne ma prawo się Krzychowi nie podobać...
Jeżeli uważa ze poziom tych zdjęć jest taki a nie inny... ok.

Tylko że, skoro założył ( choć słusznie ) że wiem, jaka jest ich jakość, po co mi to wytknął ? :) No chyba że chodziło o to by zrobić to publicznie ;)

Fotografie wstawiłem bo chciałem się podzielić chociaż tak z kimś jeszcze co widziałem. Moze dla innych to nic wielkiego, lub uważają ze to co podają media w zupełności wystarcza. Dla mnie to coś co mnie poruszyło i chciałem sie tym podzielić, moze sprowokować dyskusje... Nie koniecznie na temat jakości zdjęć.

Ja jestem spokojny :)
Pozdrawiam

Krzychu
31-08-2009, 21:15
Fotografie jak wszystko inne ma prawo się Krzychowi nie podobać...
Jeżeli uważa ze poziom tych zdjęć jest taki a nie inny... ok.

Tylko że, skoro założył ( choć słusznie ) że wiem, jaka jest ich jakość, po co mi to wytknął ? :) No chyba że chodziło o to by zrobić to publicznie ;)

Fotografie wstawiłem bo chciałem się podzielić chociaż tak z kimś jeszcze co widziałem. Moze dla innych to nic wielkiego, lub uważają ze to co podają media w zupełności wystarcza. Dla mnie to coś co mnie poruszyło i chciałem sie tym podzielić, moze sprowokować dyskusje... Nie koniecznie na temat jakości zdjęć.

Ja jestem spokojny :)
Pozdrawiam

Też jestem spokojny i mnie też to poruszyło (szczególnie że słuchałem całej korespondencji radiowej) i dlatego też nie mam najmniejszego zamiaru publikować zdjęć z katastrofy...
Widocznie dziwny jakiś jestem...

fish2004
01-09-2009, 14:07
Popieram Krzycha. Sorki, ale też mi namyśl przychodzi Super Expres :/

CeErIOiKs
01-09-2009, 16:15
Ja nie czytuje takowych, więc nie przytaknę ani nie zaprzeczę...

deejay24h
02-09-2009, 11:21
Wieje "FAKTEM"??? czy może zazdrością? nie nie piszę tego złośliwie. Fakt filmy widziałem z ostatnich chwil ale nie widziałem żeby miał ktoś zdjęcia.